Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám problém se "somrovacíma kartičkama"... :-( já je chtěla dotisknout a přidat k oznámení, ale vůbec se mi to nelíbí...jako, že se to k sobě nehodí... nejlíp to má Nuuna, koukala jsem, že sis to nechala udělat rovnou s oznámkem..to mě taky mohlo napadnout dřív..takže otázka zní, mám ty kartičky vyrábět??? Stejně většinou, kdo dostal oznamko tak sám od sebe řekl, že nám dá obálku s penízkama...
Odpovědět
luuc: to tak byva... :-) ja si vzdycky takhle nadavam, kdyz brouzdam tema svatebnima albama a vidim, jak to maji tady krasny a tam krasny a fotky krasny a jak my budeme tam a tam.. a rikam si taky, ze jsme treba meli... nebo nemeli... :-D na to je ten cas na zabiti!
Odpovědět
luciii jo jo u nás je to podobný ....taky si furt říkáme že jsme to měli udělat jinak - jako k celý svatbě se rozhoupat dřív a ne až po 7 letech vztahu ....ten srpen nám příjde taky hrozně daleko ...ale tam to bohužel nijak nešlo hold zámek v Karviné je fakt hodně dopředu obsazeej a co se týká hodiny obřadu ...tak to si pamatuji jak dnska jak mě muž přijel do práce jako říct že jako 7.8 je volný termín bud 10,20 nebo 13 hodina ...tak mu říkám no určitě 10,20 13,00 už je moooc pozdě Dneska už na to tak nekoukám a brala bych i tu 13 hodinku :-D ale co už ted
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:no prave kdyby nas to napadlo hned,ale ono tim jak ma clovek spoustu casu tak pak nad tim moc premysli a vymysli dalsi veci navic a jinak :-D nejlepsi je planovat tak tri mesice pred svatbou to pak nemas cas nad vsim takhle dumat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ale zase kdybychom to mely driv, spousta veci, co bychom chtely, uz by byly zabrane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino: no mi tam mame jeste cas na 16:00 volnej :-D takze by to teoreticky slo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče obřadu, asi ho celý probrečím...nebo omdlím... :-D jinak o víkendu jsme s přítelem řešili, že jsme taky mohli udělat tu svatbu dřív... květen prý není pro svatby dobrý, podle pověr, ale když vidím ty nááádherné fotky pod rozkvetlými stromy... x-)
Odpovědět
pajik "somrovací kartičky " u nás nebudou - jako dobrý nápad to jeee to ano ale příjde mě to divný ...prostě ten kdo bude chtít tak dá penízky kdo ne koupí skleničky a jiné nepotřebnosti Když už jsme u těch kartiček ...já zas pořád nějak tápu kde dát tu s pozváním ke svatebnímu stolu ...jestli ji vložit do oznámení ...při představě že ho otevřou a vypadne jim kartička mě přijde divná a když ji dám zase tak nějak mimo toho oznamka tak si toho taky nemusí všimnout hmmm :-S
Odpovědět
Profilova fotka
takova hrubka "my" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, to je na tobe. Ja jsme se rozhodla to davat pausalne vsude, abych pak neresila dilema, komu jo a komu ne - pak bych to totiz nevyuzila asi skoro vubec :-D Hele holky, ja se naopak bojim toho, ze to budu mit moc rychle za sebou, a ze to teseni je stejne nejhezci :-) nedokazu si predstavit, ze uz bych ted mela svatbu za sebou, bylo by mi to hrozne lito ( a stejne bude :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, neboj, i u mě se už skleróza projevuje, proto si pořád dolu píšu průběžně a když to celý projedu, tak to potom pošlu! :-) A můj příspěvěk je potom na půl stránky... :-| :-p Harcovnice nebo závislačka - to máš fuk! :-D Ale na svatbě, ja_fíku, to bude určitě příjemné civění! ;-) Holky, já jsem taky měkota! Vždyť jsem se málem rozbrečela jenom, když jsem viděla předlohu oznámení! :-D Holino, myslím, že obřad probrečíme všechny! :-D Hodně holek tady psala, že si z něj skoro nic nepamatovali, jak byli mimo! :-D Já jsem jmenovky psala normálně ve Wordu velkým písmemem a písmo to bylo 20? Ale nejsem si úplně jistá. A styl byl takovej ten animáckej. :-) Kdyžtak se mrkni do alba. Pájí, já bych se na ty kartičky klidně vyprdla. :-D Stejně se tě všichni zeptají, co byste chtěli a vy řeknete penízky a tím to bude odbytý! 8-) Já to taky budu řešit, jestli ještě přidávat kartičku a nebo se na to vykašlat a asi se na to vykašlu! Stejně už všichni vědí, že chceme prašulky! :-D Tak proč za to zbytečne vyhazovat... 8-) A nebo si to jen doma vyrobit a vytisknout. O tom spíš uvažuju. A je jednou, že to k tomu nebude 100% pasovat. 8-)
Odpovědět
lucii brala bych 16 hodku :d ...takhle mám fakt docela obavu abych to do 10,20 všechno stihla :-D no tak my vlastně v podstatě svatbu tak nějak urychlili o měsíc ...prvotní plán byl první sobota v září ....ale tam bylo bohužel vše plné ...tak jsme řekli že než v říjnu tak raděj ten srpěn ...a teď bych asi taky tak trošku brala květen ...no což jestli květen nebo srpen to už je rozdíl jen 3 měsíců tak to nějak vydržíme :D:D:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holin, já budu kartičky ke stolu vkládat určitě do obláky k oznámení a stejně tak i pozvánky na raut. Většinou se to takhle dělává... A já právě těch nepotřebností chci vyvarovat, proto všem rovnou a na rovinu říkám o peníze! A zatím to všichni vzali naprosto v pohodě!! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino: podle me je uplne normalni, ze das karticku dovnitr oznameni. To ze jim to vypadne je jejich problem ne? :-D nedokazu si predstavit kam jinam to davat, kdyz se to dava spolecne s oznamenim... Jinak my mame tak maly byt, a vse potrebne uz mame, ze se desim, aby nekdo nejakou zbytecnost neprinesl :-D On se tedy vzdycky nekdo asi najde ze. Navic ty penize stejne pujdou zpatky mame, aby chudak nedosla k bankrotu, takze talire a sklenicky fakt nechci, mame jich plnou skrin, uz spolu par let bydlime... :-N Vzdycky s hruzou vzpominam na to, co za blbosti dostala segra, a mela stejny problem jako ja, kam to dat :-D Vcera jsem tim kolegu pobavila, se tomu rehtal, jak nechceme "stodesaty talir" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: to znám a kartičku s pozváním narafičím do oznamka pokaždé jinak a pokaždé mi ji dotyyčný/á vyhodí na zem...grrrr... já to tam sna přisvorkuju... :-D :-D :-D nuuna: no já bych to taky nejradši dávala všude, ale co se dá dělat asi to vynechám a udělám jednu pro tchána, nebo mi přinese zase mixér... už asi 6 v pořadí ..ano tchán mi pořád vozí mixéry, je to neslušné, ale už mu je vracíme... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno, mě to těšení taky přijde to nejhezčí!! :-D A hlavně je to ta nejdelší fáze, takže si jí můžeme náležitě užít! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino, tedy takhle brzy v 10,20 to bych nestihala. jelikoz musim rano po kadernici a vizazistce dojet 60 km na chalupu tam si pripravit a pak spolecne na obrad.mit tu hodinu co ty tak to abych tak ve 4hodiny vstavala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, tak co taky dělat s 6 mixérem, že?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holin, já má taky 10:30 a dneska bych si to taky dala na později, ale pozdě bycha honit! :-D A plánuju určitě vstávát min. v půl páté!! :-| Hrůza... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: chi chi, to je teda dobry :-D my ty karticky pokazde strcime za tu stuhu na oznameni, na tohle je to prakticke :-) veru: jj, je to jako s Vanocema - mesic se clovek tesi, a pak najednou uklizi stromecek a zmackane vanocni papiry, a ma pocit, ze ani zadnej stedrej den nebyl, jak to uteklo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: přesně tak..ono ho teda omlouvá, že je mu už 79, ale stejně... :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna, to je přesné!!! :-D
Odpovědět
Pajik :-D No právě :D:D:D jako je mě jasný že se to dává do oznámení ale jako fkat živě vidím jak to všichni budou válet po podlaze :-D ale jak psala tuším Nuuna - je to jejich věc asi :-D Tak u nás v rodině všichni vědí že chceme prašulátka :D ..spíě jde o takový ty natvrdlý tetky a sousedky ...co jim stejnak ani žádná kartička nepomůže ...takže kartička asi u nás ne e
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt, že tahle fáze příprav a těšení se je asi nejhezčí...takže si to musíme co nejvíc vychutnat!!!..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: taky to pozvání můžu šoupnout za tu stuhu... ale to uvidí dřív pozvánku ke stolu než oznamko, ale to je asi jedno.. hlavně, když to přestanou válet po zemi... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz to mame za 113 dni!!! :-)
Odpovědět
Luci a Veru .... Tak jako je to fakt hooodně brzo no budu stávat o půl 5 ale tak naštěstí mě stávání vůůůbec nevadí ...je to divný ale když prostě vím že musím vstávat tak vstanu uponě v pohodě takže si myslím že to bude ok :-) No naštěstí holička bydlí o ulici dál než rodiče ....takže ranní 5 minutová procháka mě udělá dobře ...jako říkala že příjde ona k naším ale nakonec jsem ji ukeclaa že příjdu já že se jako po ránu projdu jako kdyby to byla dálka ale jedna ulice fakt cca 5 minut možná ani to ne :D:D:D a líčit mě bude švagrová tak taky v poho nikam nebudu muset naštěstí - uf
Odpovědět
Profilova fotka
já hlásím 105..už mi zase běhá počítadlo!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucí, :-D :-D My za 105! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku, a co kdybys to pripnula klasickou kancelarskou sponkou v barve, a to dovnitr oznameni? ;-) My mame ttiz tu stuhu i uvnitr, takze to nevidi jako prvni vec :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?