Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: no fakt to byla infarktova situace, cloveku probleskne hlavou takovejch veci...Jako ze neni mozny, ze mi fakt volaji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to věřím, mě by asi kleplo... :-D :-D já bych měla nervy už jen z toho, že budu muset mluvt do rádia... :-D tak teď mi volala mamka, že má pro tátu kravatu...takže taťka už je na svatbu komplet oblečenej :-D prý mají na Ládví v kulturáku výprodej OP, kravaty za 99,-, košile, obleky, dámské kostýmky... jen prý ty obleky jsou nějaké velikánské... takže jestli ještě někdo něco sháníte tak to zkuste tam jsou tam od 10 - 19 dnes a zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také zdravím Misaroz! ;-) Také sis vybrala krááásné šatečky... :-) pet51: My máme DJ, takže ti bohužel neporadím... :-( Nuuna: Škoda, že to nevyšlo, viď? Ani nevím, co bych s těma penězma dělala... Hmmm, počkjete, ono by se něco našlo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: ja bohuzel vim naprosto presne, co bych s nimi udelala, o to je to horsi :-D A vite co nejvic nastve? Ten chlap, co to nakonec vyhral, ani snad nemel radost... =-) :-o Mluvil jako kdyby mel na konte X-krat vic, a tohle s nim nehlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:a kolik byla výhra? Že to s ním nehlo????
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: milion.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: cožeeeeeeeeee??? :-D :-D :-D jo tak to chápu, že to s ním nehlo... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: zato ja to vydejchavam doted :-D Ja cekala nekoho, kdo bude rvat radosti do telefonu, a on ten chlap jen suse odpoved na jejich soutezni otazku, rekl ze z toho zaplati stavebni sporeni a tim to zhaslo.... =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je to nespravedlivý, viď?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
veru:jj, mam pocit, ze pokazdy to vyhraje nekdo, kdo to nepotrebuje ze jo holky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no tak buďto mu to tak úplně nedocházelo...nebo to pro něj opravdu nebyla nijak závratná suma 8-( já bych jim vřeštěla do telefonu ještě teď... :-D se ani nedivím, že to pořád vydejcháváš... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, se tu ejn miham... vitam novou nevestu! :-) se nam nejak odmlcela... pet51 my budeme mit "kapelu" z Brna, ale je to spis takova karaoke kapela - maji predehrany veci na pocitaci a na zivo do toho dve holciny zpivaji. pokud bys chtela, mrkni na CCA band - jsou to mlady lidi, pro nasi svatbu akorat - tam budou samy mladsi rocniky, krome rodicu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pet51: já kapelu taky neporadím... my budeme mít hudbu asi v noťasu, ale chtěla bych taky karaoke...přítel se na to zatím moc netváří... :-D :-D nebo nám může hrát taťka střídavě na tahací harmoniku a klávesy...ale ten se taky moc netváří... :-D co to s těma chlapama je??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, ja bych taky skakala radosti do stropu a vyrvavala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja to balim, mejte se tu krasne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: páááá ;-)
Odpovědět
nuuna: tak paaa :-D jsem to zase nestihla.. :-N dneska uz toho tady asi taky moc nepopisu, dojde navsteva, tak budu asi spolecenska a budu se ji venovat :-D
Odpovědět
Ahoj holky, je tu někdo ??? :-) Nebo se všíchni věnujete svým polovičkám :-) :-)
Odpovědět
pajik: ahoj a dík :-) . Moc toho zatím není, i když... máme místo a obřad (vše bude venkovní party, snad nebude pršet), fotografku, koláče a dorty. Teď vybíráme oznámení a prstýnky. S těmi bude boj, líbí se nám oběma úplně něco jiného :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky já tu jsem...okukuju alba :-D :-D :-D misa: tak to máte to nejdůležitější ;-) to bude super venkovní párty
Odpovědět
Tak to jsme dvě .... taky jsem koukala a docela mě padlo do oka jedno oznámení, tak nad ním hodně uvažuji. U vás dneska pršelo ?? V Brně bylo dneska mooc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich: no u nás bylo naprosto hnusně... zima, déšť... :-( jaké oznamko jsi objevila, pochlub se
Odpovědět
Tak třeba zítra bude líp :-) Tak chvilku, já ho stáhnu a vložím do alba, jo ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to doufám, já se tak těším, že se budu rochňat na zahrádce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to je moc pěkný oznamko... tak už jen sehnat kde by ho udělali ;-)
Odpovědět
Tak to já vůůůbec nemám buňky na zahrádku, vždycky mě všechno zvadne ... i kvítka v květináči ... :-( :-( Mrkni do alba, už tam je to oznamko co se mě líbí :-)
Odpovědět
Tak já nevím jestli v Japosu by to zvládli, snad jo. Jedna nevěsta mě dala kontakt na nějakou paní co jim to stejný oznamko dělala, tak ji asi pisnu a zeptám se.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se to všechno taky teprve učím.. občas taky něco umořím... :-D a barvy chceš stejný? Nebo ho chceš trochu upravit?
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt, že Japos má pdobný styl oznámení..možná když projdeš jejich nabídku tak na něj narazíš... a nebo zkus ten kontakt od nevěsty... ;-) mně se tyhle mašličkový oznamka hrozně líbí x-)
Odpovědět
Možná i podobný, béžovo - hnědý ... uvdiíme ... abych se ráno nevyspala a nechtěla spíš veselejší ;-) Ale Ty máááš taky moc hezký ... líbí se mě na oznámení ty mašličky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?