Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michzde
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Ahoj holky,

tak jsem zkusila do Japosu pisnout ohledně oznamka co se mě tááák líbí, tak jsem zvědavá ...

misaroz - to máte super, že je domeček ... to by se mě taky líbilo, hlavně kvůli dítkům ... a celkově, člověk v létě může jít na zahradu, pokud nějakou má emoticon emoticon a spoustu času trávit tam ...
V Brně jsou domky za dost vysokou cenu, takže u nás vyhrál zatím nebo na vždy byt .... aspoň, že ten balkon máme ... emoticon

nuuna - to je škoda, že pan Kubík nepracuje i o víkendu .. emoticon budete mít výlet na víc ... ale za to určitě pak budeš nadšená z prstýnků, to Ti momentální zklamání nahradí emoticon
S hypotékou je to věčné téma .... nevím jak holky, ale u nás vychází hypotéka 9 500 Kč měsíčně a máme ji na 30 let ... hrůůůza .... ale co naděláme ... budeme na tom hodně podobně jak jsme teď, v podnájmu platíme
9 000 Kč + inkaso ... to samozřejmě nepočítám, protože všude se platí, že ?? emoticon
Takže počítám, že cca o 2 000 Kč budeme platit celkově víc než nyní ... teď na víc budou životní pojistky atd.
A to když přijde téma mimčo, tak jak psala Pajik, vymýšlím plán B jak to všechno finančně utáhnout.
Je to hrozný, ale dneska fakt než člověk jde do mimča, tak se musí zamyslet jak to všechno zvládne ... emoticon
30. bře 2010 v 10:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 mich: no jo, ale prave ze hypoteku platis za svy, ne nekomu do kapsy a bydlis v cizim emoticon nam se to taky komplikuje - jsme v Praze a je to pro nas oba pohodlnejsi. Lepsi sance sehnat praci, pro me taky... Na druhou stranu je tu bydleni sakra drazsi emoticon jednou se asi odstehujeme jinam, ale zatim netusim kam. kvuli detem to budeme muset hoooodne vymyslet.
30. bře 2010 v 10:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 nuuna: Já si na bydlení půjčovala od Lišky milion a budu ho splácet 28 let. jenže nám to stačilo tak na 1+1. A co když budeme chtít jít do většího. Původně nám řekli, že jediná šance je prodat byt, zaplatit úvěr a zažádat o nový. Jenomže do tédoby než koupíme budeme kde? A půjčí nám? (příteli 2 roky nikdo nepotvrdí příjem - dodělává školu a přivydělává si). Nová paní poradkyně mi potvrdila, že je možné si na určitou částku našetřit. Např. Za dva roky bychom chtěli přijít a mít nachystanou k dispozici půjčku na 3 miliony. Tak ona nám vypracuje finanční plán, kolik tam budeme spořit a pak jen za dva roky přijdeme a budeme vědět, že na ty peníze dosáhneme.Ještě jsme plán neviděli (domlouváme schůzku), ale je to možné i když viděla naše příjmy a splátky emoticon
30. bře 2010 v 10:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 michzde: jeeee, tak to ti zavidim. My platime za pronajem 44m2 skoro 12.000 mesicne emoticon A kdzy jsem koukala, na kolik by nas vysla hypoteka, vyslo by to asi na 15.000 mesicne na 25-30 let, to je proste nemozny do toho jit, co kdyz clovek ztrati praci nebo se cokoliv stane... emoticon

No s tou Plzni je to cara pres rozpocet, protoze kdyz si vezmu volno v praic, to problem neni. Jenze si budu muset vzit volno i z te druhe prace, a to uz financne pocitime, k tomu benzin, dalnicni znamka... Holky, ja mam pocit, ze si ty penize budu muset natisknout... emoticon
30. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: jo, jsem takhle kdysi, ještě před vozíkem, chtěla koupit byt. tenkrát jsem byla sama, tak jsem uvažovala o nějakých 40m... a teď si gratuluju, že jsem to neudělala. Představa, že jsem zadlužená až běda, narodí se mi dvojky a honem sháníme větší byt, tak uf uf. To už radši s těmi plány na mimi jít do většího bytu, začít platit a časem pořídit to mimčo...
30. bře 2010 v 10:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 mich: No, my se hodláme asi stěhovat kousek od Brna. např. teď jsem viděla v Ivančicích baráček 3+1 se zahrádkou za 1300 000 a je přímá návaznost. Barák v Brně. To bych musela krást. Takže buď kousek od Brna nebo byt v Brně. A teď jsou byty celkem za dobrou cenu. Seženeš v dobré lokalitě 31 i do dvou melounů emoticon
30. bře 2010 v 10:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: tak zase jsou cesty jak tohle řešit - když přijdeš o práci nebo tak - můžeš se pojistit, domluvit s bankou odklad splátek... holky, obecně - pro takový případy mi jednou dal jeden finanční poradce radu k nezaplacení - mít rezervu, na kterou nesáhnu, pro případ nouze. Ve výši půlročních nákladů na žití... Právě aby byl člověk v klidu, když se něco semele. Aby měl z čeho žít, nevystěhovali ho z bytu apod. Nesnáším finanční poradce emoticon, ale tohle je podle mě jedna ze zlatých rad.
30. bře 2010 v 10:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: No, my máme 25 m čtverečních celkovou plochu, 120cm velkou klec, dva králíky, po svatbě přibude pes. Takže taky plánujeme větší. Ale holky, ruku na srdce. Když se chce, vejdeme se všude :o)) Např. mi počítáme i s horším- a to, že mimi nám přijde do malého bytečku. No asi si užijeme emoticon

nuuna: To je pravda, ale když tak budeš uvažovat, tak si miminko nepořídíš nikdy. Tak si našetřit nějaké peníze do foroty a (aspoň teda já), nemusím mít pro miminko nutně značkovou výbavu. Např. krásný a čistý kočárek seženeš i na bazaru, oblečení taky, nějaký mají třebas i rodiče apod. takže se to dá nějakým způsobem zvládnout. není to optimální, ale to už pak člověk musí přemýšlet jinak.
30. bře 2010 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: To máš naprostou pravdu. my se s přítele na to chystáme po svatbě (našetřit). zjistili jsme, že to celkem jde, tak se na to asi vrhneme. jak se nám stala ta příhoda cestou do Děčína, jak sjme byli rádi, že na kontě jsou penízky emoticon
30. bře 2010 v 10:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Jasan, že je lepší platit si svou hypotéku než podnájem cizímu ... proto taky po 2 a půl letech jdeme do svýho.
Hypotéku máme na 1,7 milionu ... a ta splátka je pro nás jakž takž přijatelná ... zatíííím ... ale kdyby mělo být mimčo, tak nevím .... uvažovala jsem, že bych pracovala dál, jen holt z domu a sem tam bych dojela do kanclu
na malý sezení s majiteli.. ale fakt si nejsem jistá, že bych to zvládla ....nakonec by to odneslo mimčo,
protože toho času se mu věnovat by bylo méně ... raději se mě nad tím ani nechce přemýšlet....

nuuna - nějak se v tom ztrácím, Ty máš dvě práce ???

Včera nám došel mail z Impery co staví ten náš byt, že koncem dubna je kolaudave a v květnu stěhování ...
super, vůbec jsme to nečekali ... spíš červen - červenec, ve smlouvě mají psaný srpen ... už se těším, že budeme platit jen hypotéku a ne jak teď část hypotéky a k tomu podnájem ....
30. bře 2010 v 10:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 mich: tak to gratuluju emoticon Taky bych šla do většího, ale i tak nám je tu celkem dobře emoticon

Teď jsme psala paní skrz ten pas. Částka za ztrátu pasu může být až 10 000,- a ona mi nedkáže říct kolik to bude, že každý případ se posuzuje jednotlivě emoticon
30. bře 2010 v 10:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holky, o pouzitych vecech mi vypravet nemusite, ja zase nejsem tak blba, ze bych platila vsechno nove, a pak se divila ze na nich nemam... emoticon emoticon

Jenze i s tim, ze pritel i ja mame dve zamestnani, proste nejsme schopni usetrit nic, sotva zaplatime najem, leasing, a dalsich 20 let musim pocitat s alimentama, takze proste nejsem schopna si financne poridit ani hypo, ani dite, i kdybych miminu nekoupila vubec nic a vsechno dostala... Proste nemam z ceho nasetrit, bohuzel ani mesicni naklady, natoz pulrocni, a nejsme schopni zit z jednoho platu pokud bychom prisli o muj plat a ja bych sla na materskou. Verte, ze uz je mi z toho na bliti a do place, kdykoliv na to myslim, ale cim dal tim vic mam pocit, ze deti, nebo aspon jedno dite, nikdy mit nebudeme emoticon Kdybych zehrala na malo penez, a pritom nedelala nic pro to, abychom meli vic, mohla bych si za to sama, byla bych proste blba. Ale ja mam nekdy pocit, ze uz proste nemuzu, ze uz nemam silu, ze porad jenom makame, a nemame cas ani poradne zit emoticon
30. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 JJ, taky občas Dominovi koupím nějaký oblečení na Mimibazaru ... mají tam i nový a levnější ... nebo když jsem chtěla něco hezčího, tak objednala z Nextu od známé a ona mě to dotáhla do ČR za úplně jinou cenu než je u nás v obchodě.

picasso - Ty jsi ten pas ztratila ??

nuuna - koukám, že to nemáte vůbec jednoduchý emoticon Kolik platíte alimenty ??
Možná kdyby jste sedli a vše spočítali, tak by jste to finančně utáhli ... teď nevím kolik je rodičák, to by mohla vědět ja_fi ... cca 7 600 Kč ??? Kamarádka si přivydělává tlumočením ... takže má nějakou tícku k dobru.
Není to špatný, když člověk pak z domu si může přivydělat nějakou korunu...
30. bře 2010 v 10:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 michzde: platime 3.000 mesicne, s tim, ze to je ale na dohodu, neni to urcene soudem. Ono kdyby to bylo urcene soudem podle vyse pritelova platu, bude to o dost nizsi. Na vysi sveho platu plati vic nez dost, i kdyz chapu a souhlasim s tim, ze chce prckovi davat vic. Pocitali jsme to uz horem dolem mockrat, bohuzel na tom neni co vymyslet. Dalsich 4,5 roku budeme platit leasing, k tomu alimenty, a po tu dobu s tim proste nic neudelame. Problem je, ze kdybych sla na tech 7.600,- na rodicovsky prispevek, prijdu mesicne o vic jak 15.000 cistyho, a to bychom nemeli ani na najem. Ja uz to posledni dobou ani nechci moc pocitat a resit, protoze vysledek je pokazdy stejnej - potvrdim si to, ze chtit dite je pro me utopie. emoticon
30. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: Já to nemyslela zle emoticon
Podívej. Můj plat jde všechen měsíčně pryč (a to mám kolem dvacky). Brala jsem bráchovi na sebe úvěr (150 000) a on ho nesplácí, takže ho splácím já, přítel teď přišel o přivydělávku ke škole, takže má jen stípko. A to šetříme na malou svatbu emoticon Neboj, i já věřím, že jednou bude líp emoticon A dneska si i na mateřské můžeš přivydělávat emoticon A s tou hypotékou? Zkusit to napočítat tak, aby to šlo. I když to nebude na velký byt. Dobrých lidí se všude vejde emoticon Mět tak ten cit architektů. bych si ten náš pidi byteček přizpůsobila podle prostoru a byla bych moooc spokojená emoticon
30. bře 2010 v 11:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: pidi bytecek 44m2 ve kterem bydlime v Praze stoji mezi 2,5 milionem a 3 milionama minimalne emoticon
30. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 mich: Přítel. A jeden na týden do Španělska na služebku (v rámci školy)
nuuna: ty máš kancelářskou práci. Nemůžeš při mateřské pracovat z domu? někteří zaměstnavatelé to umožňují. na miminko čas mít budeš a dodáš potřebné finance?
30. bře 2010 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: ja vim zes to nemyslela zle. Chapu, ze dost lidi muze mit pocit, ze prehanim, nebo ze mi nekde utikaji zbytecne penize, kdyz na to nemame. Ale verte, ze ja vazne za nic neutracim, nekupuju si novy hadry, nechodime ani s pritelem do restauraci, ani na blbe pivo si nedojdeme, do prace si jidlo nosime z domova, abychom usetrili... Nekdy uz si pripadam jako nejvetsi socka, fakt, a pritom nam to porad k nicemu neni. Nekde bude chyba, ale porad nevim kde.
30. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: to u naseho zametnavatele opravdu nehrozi... emoticon emoticon Kouka, kde by usetril, a drzet si maminku co pracuje doma, aby ji platili, to je tak to posledni... Ted odeslo nekolik kolegyn na materskou, a taky jim nic takoveho nevyslo.
30. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 mich: jj 7600 je ted rodicak, kdyz to mas na tri roky. na dva roky je to vic, na ctyri pak ty posledni dva roky tusim min. privydelat si je fajn vec, pokud mas nekoho znamyho nebo ti to umozni v praci. jinak je to bida. u nas se moc nehraje na castecne pracujici matky emoticon takze zkraceny uvazky nebo prace z domova moc neni a o to tezsi to je. ja si loni privydelavala chvilku prekladama. ale s miminama to fakt nejde. jedna znama ma jen jedno mimi a taky to dost dobre nejde. leda po vecerech a to toho mas fakt vetsinou uz dost celkove, jeste premyslet, jak co rict, aby to bylo dobre prelozeny.. emoticon takze jsem preklady momentalne nechala u ledu. stejne ted neni ani moc prace, takze i kdybych chtela, nevim, jestli by bylo co...

nuuna: emoticon ja vim ze uz z toho musis byt unavena... me to ale taky porad nejde na rozum, kdyz mate kazdy dve prace emoticon kam se ty penize ztraceji???? my si nemuzeme stezovat, ja mam "nastesti" k tomu rodicaku jeste invalidni duchod, takze zase nejaka kacka. taky mam doma ale fyzioterapeuta emoticon financne to fakt neni zadna slava emoticon pravda, nesplacime zadny leasing ani alimenty, ale zijeme si proste tak nejak prumerne, ani nezivorime, ani nezijeme nejak nadstandardne. urcite bysme byli schopni zit z min korun a urcite bysme to pocitili na standardu nasi existence, ale dalo by se. jen si rikam, ze uz jsi urcite podobny veci jako hazet naklady na papir davala...
na druhou stranu, nejstarsi taky nejsi emoticon casu mas jeste dost, ja mela mimis az ted v 34 emoticon i kdybys mela cekat takovou dobu, situace bude casem zase trochu jina, ono na to mimi jednou dojde, kdyz ho budete chtit emoticon
30. bře 2010 v 11:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: chápu, praha je dražší. Ale máte aspoň 44. my máme 35 emoticon A my jsme na tom podobně. Žádná socka nejsi. To stát za to může. Pořád se všechno zdražuje emoticon A v tom bytě se vám nelíbí? Co ho přizpůsobit tomu, abyste tam mohli být i s dětmi? kolikrát koukám, co se dá vytěžit s malýho bytečku. Jen vědět nebo na koho se obrátit emoticon
30. bře 2010 v 11:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: kdyz ja si nejsem jista, jestli budu vubec psychicky schopna ustat cekat tak dlouho. emoticon Pokud bych se za tu dobu nezblaznila, prinejmensim budu mit takovy blok, ze ani neotehotnim. Navic (nechci aby to znelo hnusne) ale chtela bych, aby moje deti nedopadli jako ja, a meli jeste dedu a babicku. A ja se bojim, ze se nasi ode me vnoucat nedoziji. Kolik platite za najem? Mate statni byt ze? No penize se ztraceji snadno - 3.000 alimenty, 12.000 najem, skoro 6.000 leasing, 1.500 garaz, a pak ty dalsi mensi polozky jako ucet za telefon, ucet za internetm jidlo, benzin. Navic to druhe zamestnani nevynasi samozrejme tolik jako normalni prace, dohromady nam to vynese asi 6.000 mesicne navic.
30. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: praha je na bydleni hnusne draha... emoticon
30. bře 2010 v 11:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: kdyz uz bych kupovala byt, rozhodne chci byt, kde bude detsky pokoj. Vrazet penize do 2kk, se tremi kockami a miminem, kdyz budu vedet, ze na jiny vetsi byt uz mit nebudu, to je pro me bezpredmetny... A abych poridila byt v Praze a blizkem okoli byt 3kk, tam ta cena zacina na 3 milionech a jde az na dvojnasobek, podle vymery.
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: Tak to si myslím, že když si vezmete hypotéku, můžete platit i míň. I když pak asi přeplatíte. my máme hypo na milion a platím necelých 7000. Ale s tím, že když byt prodáme, tak nějaké penízky po zaplacení úvěru zbydou. O to je to lepší než nájem. Tak ty peníze místo do nájmu dejte do hypa a za čas uvidíte, jestli dáte dohromady i něco na mimi? Ono je totiž taky nejlepší investovat čas, obejít banky a lišku a někde určo najdete dobrou nabídku. I s tím, jak teď nejsou práce, jim klesá klientela a oni potřebují taky odbyt. Jsou vstřícnější. my to tak měli s autem. Šli jsme s možností určité částky a AAA nám kvůli ní snížilo i cenu auta, jen aby prodali emoticon
30. bře 2010 v 11:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: jj, navic teda je bezbarierovy. je to kolem 9 tisic plus elektrika ted 1300 mesicne na zalohach. ale je to teda 80 m. plus garaz (ale zase mame "invalidni" najem) plus ... zivotky, pojisteni auta (20 t rocne), stavebko, mimis stavebko, benzin (ale ted zdaleka nejezdime tolik co driv bez mimis, takze tankujeme plnou tak jednou do mesice, kdyz ej vylet tak casteji). internet, telefony. jidlo. a mimis plinky, mliko... to jsou asi nejvetsi polozky emoticon jo, 9t za alimenty a leasing jsou fakt dost znat, ale zase to neni uplne tolik. az jednou ten leasing doplatite, budes mit sestku k dobru a to uz je docela znat.
30. bře 2010 v 11:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: tady v brně to na naše poměry taky není žádná sláva. Byt 3+1 za normálních okolností stojí kolem 3 milionů taky. Samozřejmě záleží na výměře, že? A co blízko Prahy? Např. jsem chvilku bydlela v Kladně a tam mají byty ještě levnější než tady v Brně a dojíždění se dá taky?
30. bře 2010 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: jenze za milion tady poridim tak maximalne garaz emoticon
30. bře 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 To jo, to holky máte pravdu, že Praha je strašně drahá na bydlení emoticon emoticon
Brno je v tomto o něco lepší ...
30. bře 2010 v 11:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
 Ahojky,zdravim,hezký den všem
nuuna: ohledně toho bydlení,u nás v Berouně se dají sehnat byty 3kk i 3+1 pod 2 miliony,ted tady nejaky byt scháníme,mají i 1,6 milionu.Tak jestli netrváte na novostavbě a bytě přímov Praze,tak by se dal sehnat i za docela rozumnou cenu
30. bře 2010 v 11:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš