Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik: :-D vyridim kamosce! ta vas bude milovat, ze nebude muset nasivat koralky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: hele klidně tam může být stuha a sem tam i nějakej korálek... :-D :-D :-D
Odpovědět
lidi - pajik má pravdu, Ty máš fakt hodně mladý rodiče ... 20 let do důchodu, to by si mohli v pohodě najít jiné místo po prázdninách :-) Horší to bylo u mé mamky,když měla 3 roky do důchodu a nakonec už je v důchodu a u toho ještě pracuje ... tatík to stejný ... :-)
Odpovědět
pajik: revolucni myslenka! :-D :-D :-D myslis bily nebo fialkovy (lila) koralek? ;-) :-D lidi: jj, v tom veku je to jeste fakt asi v pohode... teda jasne, zalezi i na odbornosti a lokalite, ale psala jsi, ze hlavne tatka je sikula na kdeco, tak se proste nekde chyti!
Odpovědět
holky, jj, ono to snad nebude problém... spíš je problém ta naše lokalita, že tady není žádná práce, no tak uvidíme jak to dopadne, třeba nakonec bude táta podnikat a bude ;-) já budu muset sehnat nějakou brigádku na léto... snad se něco zadaří, já počítala že půjdu do fabriky, no tak nepůjdu, když zkrachovala ;-) abych ještě vypomohla se svatebními výdaji..
Odpovědět
mich: my mu dali hned paralen cipek, tak mu teplota klesla, ale mel vyssi furt, uz ho to ale neobtezovalo a prestal byt takovy mazel :-) jinak ja teda stalyho kadernika postradam..
Odpovědět
lidi: ono obcas neni od veci jit zkusit neco naprosto jinyho nez je tvuj obor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D klidně nakombinovat, ale za mě ty které se budou víc třpytit a blýskat.. ;-) takže stříbrný :-D :-D
Odpovědět
pajik: jo! aby se pritahla pozornost k tomu vrsku ;-)
Odpovědět
oni na tech puvodnich co jsem zkosuela jsou tusim bily a pruhledny koralky.. uz nevim presne.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky bílý a průhledný... ;-) asi by se hodily nejvíc... ;-)
Odpovědět
jj, já na brigády chodím, co se namane... už jsem prodávala zmrzku, dělala recepční, pomáhala v účtárně, a tak různě :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
pajik: hm, lila stuha a pruhledny koralky.. to by nemusely byt spatny :-) uz mate vytipovanou restauraci na hostinu?
Odpovědět
no ja_fi máš nad čím přemýšlet ;-) já ještě pořád dolaďuji rautík
Odpovědět
lidi: furt je nad cim premyslet.. nekdy lituju, ze mam tolik casu do svatby :-D clovek pak vymysli blbosti :-D co doladujes? my to taky jeste nemame uplne finalni, ale proste mame navrh, ktery je ok a maximalne na nem zmenime par drobnosti tyden-dva pred svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já myslím, že to bude super... ;-) jj už to je v jednání... nakonec jsme vybrali restauraci Starý pán na Pze 10 ;-) holky jdu pá ten posun času mě zmáhá.... :-D :-D :-D
Odpovědět
ještě si musím vymyslet zeleninu a ovoce, které chci, vyškrtnu vařené brambory... a pak chci, jestli by mi paní poslala množství, na jaké dělá předběžný rozpočet, at jsem trochu v obraza a hlavně to podstrčím známým... na kolik by to ocenili oni, jen tak pro zajímavost x-)
Odpovědět
pajik: super :-) takze dalsi polozka ze seznamu odskrtnuta :-) ja taky za chvili odpadnu, kdybych se nerozloucila, bylo to rychle.. :-D me totiz krome posunu zmaha jeste taky sampus - jsme museli pokrtit novy sampusovy sklenicky :-D lidi: to uz jsou drobnosti, to je pohodicka :-)
Odpovědět
ja_fi - jj, to je pravda, že ty dítka, když jsou nemocní nebo je něco trápí, tak se pořád mazlí :-) Tak ať je malej už v pohodě :-) Dobrou noc holky :-) :-) :-)
Odpovědět
holky taky odpadam... dobrou!
Odpovědět
Zdarec holky, tady je mrtvo při pondělku :). Než jsem Vás dočetla, dalo to práci, až jsem z toho vyhládla, takže si jdu dát něco na snídani:). Ja_fi obojí šatičky jsou krásné a myslím, že ta fialková stuha to nádherně oživí:). My jsme v sobotu byli taky na filmu Ženy v pokušení a velmi velmi velmi DOPORUČUJU!!! Je to opravdu skvělé, nejlepší je ta babča Vilma :D. V pátek jsme měli schůzku s fotografem, ať se teda domluvíme co a jak a říkal mi, ať si klidně z netu stáhnu pozy, které chci a pošlu mu je, prostě hlavně, ať jsme my spokojení, což je fajn a super přístup :) Dneska by se měli ozvat z prstýnků, že už jsou hotové, tak už aby to bylo - jsem zvědavá :)...pomalinku finišujeme do svatby nám zbývá 19 dní :)...
Odpovědět
dobre rano holky :-) msonulka: jj, to nam ta puvodni fotografka taky rikala, jako domaci ukol, at si stahnu inspiraci na fotky, co by se mi libilo vyfotit... to mi prislo jako super napad. co jeste ti chybi zaridit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano :-) Jsem dneska nejaka chcipla, asi blbej tlak... Se mi rano udelalo soufl v tramvaji, ze jsem musela vystoupit. Ale ted uz snad dobry, musim to zatukat. ja_fi: presne jak pises - jak je hodne casu, clovek uz rasi blbosti :-D Ja treba ted resim, jakou barvu na vlasy na svatbu... Uz roky jsem mela na hlave takovou rubinove cervenou, ale hodne do tmava. Ted jsem zmenila na tmave hnedou, priteli se to hrozne libi. Ale ja premyslim, co bude lepsi na svatbu k satum a na fotky, atd... A jsem otalne nerozhodna. Jsme hoodne svetly, pihaty typ, takze ta docervena jde k tem piham i k tomu ze jsem svetla, ale zase ty tmavsi vlasy me delaji vyraznejsi...No proste resim blbiny :-D
Odpovědět
V podstatě už nic :), jen si nechat udělat vlasy, nehty a takové serepetičky...jinak je vše hotovo :)
Odpovědět
nuuna: ahoj :-) blbiny! samy zasadni veci! ;) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ok, tak teda jo :-D Holky, me v sobotu udelaly kamaradky hroznou radost - davala jsem 4 kamaradkam oznameni, a ony mely tak uzasny a uprimny reakce, jako zatim nikdo ( asi proto, ze to necekaly) :-) Jedna mela normalne husi kuzi a byla namekko, druha viskala radosti....no proste parada :-D No a ted ve stredu mam jit na kafe s kamaradkou, a chci ji pozadat aby mi sla za svedkyni... Pruser je, ze ted jsem si rikala, ze bych klidne pozadala jednu kamaradku, co jsem ji v sobotu davala to oznameni, jenze jmenovky na hostinu uz jsou hotove..... :-N :-D
Odpovědět
msonulka: tak parada! samy prijemnosti :-) chystas se nekam na zkousku? :-) nuuna: jo, uprimny reakce jsou nejlepsi :-) clovek vidi, ze to jde od srdce a potesi to dvakrat vic.. tak te jine kamaradce dej jiny dulezity ukol..?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kdyz ja nevim jaky :-N :-D
Odpovědět
nuuna: hm, vrznout ji deti? ;-) :-D :-D :-D co treba nejaka koordinace na miste? nebo pomahat se satama (oblikani a tak), nebo ja nevim :-) zase aby si tu svatbu uzila (takze koordinace na miste mozna neee...)
Odpovědět
Zkoušky už mám úspěšně za sebou :)...holky, nám přišlo v pátek poštou první blahopřání, tak jsem z toho byla trošku na měkko. Já se jen modlím, aby nepršelo a abych já neořvala obřad :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?