Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi-ahojky:-)
Odpovědět
alka: kámoš si tam nechávali dělat prstýnky.. a měli problém s kvalitou.. a hlavně přítupem.. říkal, že pan Rýdl je takovej pěknej Žiďák :-D , ale to je podle mě věc názoru.. to platí podle mě u všeho.. někdo spokojený je..a druhý zase ne... já jsem prostě chtěla spíš něco takového neprofláklého... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: ahojky Dalfy: tady na webu holky celkem doporucovaly Marks & Spencer, ze tam nejsou tak premrsteny ceny. Ale ja osobne teda netusim, kde by se jeste dal oblek koupit...
Odpovědět
dalfy: uvidíš jaké vám pak padnou do oko ;-) lesk nebo mat..
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to cumim:-)
Odpovědět
hoky, tak přítele prý na žádost přesunou na to školení na září .. parááááááááááááááááááááda. Takže svatbe bez ohrožení.. ty jo.. tak to je fakt megggga úleva.. jsem vůbec kvůli tomu dneska nespala.. huráááááá. Jo a prý mu říkal i ten říďa, že je i možnost, že by mohl mít letenku i pro svou ženu (to už budu já :-D ). Že chápe, že jsme měli v plánu asi nějakou svatebku a že mu tím narušili plány atd. Tak přítel říkal, že bych mohla přijet na konce školení, a že bychom si tam dali poznávačku a takovou dovču... no zrovna Čína mě neláká, ale jako super přístup.. tak prý to dneska doma rozebereme, ale já jsem hlavně ráda, že ho přehodili z toho srpna na září .. juchůůůůů.. to je dneska super den :-D
Odpovědět
holky.. prosím .. kde v Praze půjčit oblek.. vůbec nějak nemám tucha?? v tom mém salonu pánské obleky nemají :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuno díky kouknem v metropoli pak mě napadl ještě Prostějov - to bude úkol nad úkoly. Brou máme pár typů tak uvidíme co se nám zalíbí
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je paradni zprava! tak to gratulace... a jeste s tou letenkou..no vidis jak je to super:.-) to je fakt parada-nahodou cina-co bych za to dala:-):-)
Odpovědět
no jako nabídka to je super, ale já se bojím létání.. takže fakt nevím.. no hlavně, že to přehodili.. :-)
Odpovědět
brou: Supér! Pánské půjčují myslím v Adině.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas panske pujcuji a prodavaji v kazdym svatebnim salonu kde s epujcujou saty..takze to mame celkem snadny:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: jeee, no to je parada!!! Velka gratulace! Kamarad byl nedavno dva a pul mesice v Cine, a muzu vrele doporucit!!! Je to opravdu naadherna zeme, pokud samozrejme clovek netrci nekde v Pekingu, tak je to jen samej beton, zadna zelen, a hromada lidi, hruza... Ale kdyby jste vyjeli nekam do prirody, ver mi, ze to stoji za to! Lide jsou pohostinni a mili, priroda naadherna, a ten kolorit vesnicek atd.... Zirala jsme na fotky s otevrneou pusou a jela bych taky!!!! ;-) Jinak ten oblek - my urcite pujdeme do Adiny a do Kleinodu
Odpovědět
Profilova fotka
brou: To je super, že vám to vyšlo!! Tak ať už nejsou žádné zádrhely, stresy a podobné neduhy ;-)
Odpovědět
jo holky fakt je to paráda ;-) jinak díky za doporůčo ;-) budeme muset někam vyrazit..
Odpovědět
Profilova fotka
brou tak to je paráda, budete mít svatební cestu.¨ Alko ty jsi odborník na látky myslíš, že lze ušít bolerko z taftu?
Odpovědět
dalfy: no asi to tak vypadá.. akorát já mám problé s lítáním a zrovna tahle země a kultura mě moc nebere.. a ani nijak neláká, ale co.. jak se říká.. darovanému... ;-) hlavně,že klapne ten termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N zas takovej ne:-) ja myslim ze usit to jde:-) ale podle toho jak je to slozity nebo kdo to bude sit:-) usit jde skoro vsechno :-) a jeslti je taft prijemny na telo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou tak to je super, že vám vyšli vstříc a ještě nabídli letenku pro tebe. ;-) Čína je hodně zajimavá země a poznat ji bude určitě stát za to.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky... mě to noční učení zabije ;-( brou, já myslím, že by tě čína mohla překvapit... jo a přítel jede do číny školení v červnu, nevím, co to všechny s tou čínou popadlo :-)
Odpovědět
ahoj holky, tu člověk chvilku není a samé super zprávy :-)
Odpovědět
no jo, ale koukám, že jste se zase odmlčely...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo tu jeste zbyl, tak pekny vikend, ja budu brzo balit :-)
Odpovědět
i Tobe.. :-)
Odpovědět
ahoj holky, dnes jsem se zaregistrovala, my máme svatbu v plánu 7.8.2010.. ještě nic kromě místa nemáme.. máte nějaké typy na vizážistky,kadeřníky a šatičky v Brně? nebo webky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nicolco! mrkni do diskuse Brno a okolí a dobré svatební salony brno (nebo tak nějak). Já v brně studuji a ptala jsem se právě holek v těchto tématech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítám novou nevestu:-) a krásny vecer tem co tu taky jsou :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak konečně na e-bay vystavili moje vysněné botky! už je mám koupené :-) dávám je do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
faKT? je tak to fratulace:-) jdu se na ne kouknout
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty jsou super:-) vypadaji tak pohodlne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?