Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
a co děláš s albíčkama?
Odpovědět
hmm... já bych dřív ani svatbu mít nemohla kvůli škole a pak září je můj srdcový měsíc... to bylo jasné hned, jak jsme se začali bavit o svatbě, tak jedině září... v září jsme se dali i dohromady, takže svatba bude na naše sedmileté výročí (sice máme termín o dva dny dřív, ale to neva, my už stejně výročí neslavíme) tak nám to aspon splyne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chci taky uz objednavat..taky nechapu ze jsou tak v klidu... oni to maji jeste k tomu na zacatku dubna... tak to je 2mecice a kus.. to uz je mazec:-):-) s albickama delam upravy-vymazavam veci co uz jsou pasé a prejmenovavám fotky-jelikoz v praci mi to nebere-to prejmenuju a ono to tam zas neni... no jo..vy to máte vlastne v září co?:-)) to je jeste dááál :-D muj srdcovej mesic je asi prosinec:-D my jsme se taky seznamili v zari.. presne 27zárí.. proto to máme 27srpna.. v zari uz bych zmrzla..a hlavne mam hned na zacatku rijna narozky a nechci abych mela svatbu 2-4dny od narozenin :-)
Odpovědět
no co jsem tak zaslechla od přítele, tak to bude asi větší svatba... nevěsta a ženich pojedou hammrem, bo jak se to píše.. nevěsta snad má mít 12m hummra a my máme dokonce zaplacené ubytko... takže je to asi přijde dost draho akorát mám dost čáru přes rozpočet... jsem se chtěla nechat učesat a nalíčit... a tak prubnout nezávazně kadeřnici a kosmetičku na svatbu, ale asi je to pasé... obřad mají tak dvě hodky cesty.. takže nevím v kolik bych musela vstát a jestli bych to vůbec stihla ]-(
Odpovědět
hih, já mám narozky v prosinci, v září mám akorát svátek ;-)
Odpovědět
teď se mi zase honí hlavou, že jestli jako kameramana?? přemýšlím, že asi obřadmoc vnímat nebudu a hudbu už asi vůbec nee..., abych se pak mohla podívat jak to vypadalo a jak vůbec varhaník hrál...ale budeme to muset nějak vymyslet... jako dostala jsem inzerát od paní na matrice a cena od 3.600, takto fakt nee
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo takova mega svatba? a to nic nemaj? to urco jen kecaj :-):-) myslim ze holcina to uz má osefovaný:-) hummer? jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů- to ja bych radsi svoje neeejoblibenejsi auticko Chrysler 300C touring(to si za dva roky koupim :-D) nj ale pujcovny - 8tis... a jeste to ma mega reklamu.. tak to né, zvlast kdyz si ted táta koupil krásný luxusní auto-je to zbytecný :-) no tak si privstan ne? to neni zas takový problem:-)
Odpovědět
no přivstát to určitě ano... ale záleží na tom od kolika budou mít obřad... pochybuju že by mě kadeřnce česala v pět hodin ráno ;-) zatím plán je takový... ráno příjezd k ženichovi, tam se budou zdobit auta a pak odjezd na obřad... vychází to cca hodina k ženichovi a pak určitě hodina na obřad... určitě tam budou chtít časovou rezervu ;-) no tak, snad mi to dneska řeknou ;-) přítel se bojí abych nebyla hezčí než nevěsta :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nemusis mit uces jako na svou svatbu ne?:):-) no bylo by to "blbý" byt hezci nez nevesta:-) tohle nemam rada:-) takze s epovine zoskliv:-D:-D:-D tak jsem dala do alba MM dve oznamení..jaký se ti libi vic?:-) obe jsou zlaty.jedno takov ata klasika..a jedno hoodne tmavý zlatý:-)
Odpovědět
nn, to nechci být hezčí než nevěsta... ale ty moje vlasy :-S jen kdyby učesela nějaký pěkný culík... to je hrozný ty moje vlasy... furt mi to někde lítá... a když na to dám lak.. tak to zas vypadá, že je mám mastný... jsem z nich neštastná... hlavně je mám jemný a mám jich málo... zošklivit.. zase jim nechci kazit fotky ;-) jdu koukat do toho albíčka ;-)
Odpovědět
tak se mi líbí spíš to druhé oznámka... mám rada eleganci a jednoduchost... a to druhé ty moje kritéria absolutně splnuje ;-)
Odpovědět
jo pozor, přítel četl kuchařku, tak bude péct ;-) jsem zvědavá co z toho vyleze :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D:-D to jsme na tom stejne..se vyzehlim dám na to spesl "gelik" kterej to ma jen drzet aby mi vlasek po vlasku nekde nelitaly... no a vypadam jak mastnota-vylezu ven a stejne to mam jak carodejnice hned..:-( to vic zlatý ? to tmavý ?? jj to se mi taky vic libi:-) ale manza se na nej moc netrvaril :-( wáááu :-):-) no manze chce varit porad:-D
Odpovědět
jj, to víc tmavý... a ty jména jsou na něm dobrý... originál každým coulem, no on taky jako že občas něco upihní ;-) ale pak uklízím celou kuchyň, ale je příjemný, když přijedu z kolejí a mám něco k jídlu.. v pátek mi nastrouhal jablka s mrkví x-) mnam to já můžu... si mě pěkně předbíhá, dneska došel na nákup a nechal mě spát x-) to holky nechápou, když jim řeknu, jak se ten můj chová, mám doma poklad x-) vypere, uklidí, jídlo udělá, na nákupy chodí a tak... ono pravda je, že mu nic jiného nezbylo... když jsem v týdnu na kolejích, hold se musí postarat sám o sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
heeezky-to je taky slunicko :-) to je stejny jako muj..kdyz jsem s holkama a reknu ze doma prave vari a vysává-tak na me cuci s otevrenou pusou...:-)
Odpovědět
jj, to je to samý u nás? a budeš dělat ty šerpy? měla jsi to v plánu ne?
Odpovědět
a co vůbec dietka? jak pokračuješ? a už máš nějaké výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj budu- uz bych je delala.. ale manza chrape v mistnosti kde mam vsechno:-( takze jsem na mrtvym bode..takze cekam az se probere..ale to bude zas prskat ze chce abych s emu venovala a ne abych delala serpy..takze sranda:-) dietka? katastrofa..pokracuju..ale zrovna se cpu krupkama-takze asi tak 8-( no vysledky nemam:-)
Odpovědět
jinak k těm oznámkům, já bych chtěla hnědo modré, ale nevím, jestli se mi to podaří sehnat ;-) mě přítel zabije, že si vymýšlím ;-)
Odpovědět
jj, takže taky dilema... ale je to hezký, že chce aby ses mu věnovala... aha, takže dobrou chuť!
Odpovědět
Profilova fotka
:-))díík :-D jj to jo..jen mi to narusuje plány:)))
Odpovědět
já se toho mýho snažím dokopat na běžky, ale nechce, chjo :-( tak zítra aspon procházka ;-) kdyby zítra bylo takhle hezky bysme mohli vzít foták a udělat si nějaké fotečky ;-)
Odpovědět
a do kolika ten tvůj tak spí?
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi mi udelame:-) ze pujdem na prochajdu s trhacem:-) no on je po nocni a prisel v 6 ráno..tak to vidim tak do 4 a pak na nej vlitnu:-))))
Odpovědět
ty jo do čtyř, jo? to je docela dlouho... můj stával po noční tak okolo dvou hodin, hmmm... tak máme trhače, ale brát ho nebudu nebo bysme mohli jít s mým králíčkem :-D by mi chudák asi umrzl
Odpovědět
Profilova fotka
no tak podle toho jak kdy..vzdy byl vzhuru taky do dvou... ale tenle tyden nic nenaspal.tak si nahani deficit.. jen at se vyspi -jelikoz kdyz neni poradne vyspanej je jak maly die-pekne protivnej :-D:-D no mi asi taky nikam nepujdem kdyz se vzbudi kdyz se stmiva:-):-) premyslim, jestli udelat ty serpy z bilý organzy a nebo modry..puvodne jsem chtela z modrý ptz jí tu mam 15metrů a nevim na co ji pouzit...ale pak jsme si vzpomnela ze jsme chtela udelat masle na zidle..takze mam ted dilema- masle x šerpy...:-D
Odpovědět
alko, budeš mít silonky na svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
jeeezis ani naahodou-jsem veliky odpurce puncovch a uprimne prdim na etiketu :-) staci ze budu mit saty jako pec :-D:-D nohy nikde ukazovat nechci, takze si je jen oholim nakremuju a je to :-) jeste s eparit v puncochach :-) a chci nejaky "páskovky" aby mi mohly dýchat nohy.. a ty?:-)
Odpovědět
zas bílá, ti půjde ke všem barvám aut...až teda na bílou,tam by to asi nevyniklo :-D :-D á bych šla do bílé a tu modrou fakt nechala na ty mašle... já právě otěch silonkách přemýšlím, mít je budu... pže budu mít uzavřené boty... a nechci mít sedřené nohy.. asi nechce se mi jít do bílých... asi to taky nebude podle etikety... ale vezmu si hnědé ;-) ty pak využiju i jindy a nebudu v nich vypadat jak soudek
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uzavreny boty-to je jasný :-( no hnedy jsou i daleko hezci :-) ty bilý s emi nelibi-pak je nevesta jak polarni medved:-) asi si pustim nejaky svatebni film :-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?