Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pritom to byla takova hubenourka.... nechapu.. jj toho se bojim ja, ze se necham zesnerovat abych byla uutlá,a pak prestanu dýchat:-D
Odpovědět
alka: Na tu chvíli na obřad to budeš muset bez dýchání vydržet a na hostinu si to zase povolíš... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja chci byt krásna celou dobu :-D
Odpovědět
alka: Tak holt nebudeš jeden celý den dýchat, no! :-D Teď mi došlo, že za 7 měsíců budu touhle dobou už vdaná paní... :-) V práci to už balím a jdu do obchůdku se svatebními doplňky. A teď mi psal přítel, že tam půjde se mnou, tak bude zábava a pak večeře v restauraci... :-) Mějte se pěkně, pa!
Odpovědět
Profilova fotka
to je siiileny:-):-) ja to mam za 7 mesicu a pár drobných :-d to uz je za chvili.. lucine tak si to uzijte-apapa a obdivuju pritele, manzu bych tam nedostala
Odpovědět
nuuna: jéé to je mi líto :-( migréna je fakt protivná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak pro dnesek se loucim.. papa zitra:-)
Odpovědět
holky, ty jo asi mi škubne.. teď mi psal přítel, že mu v práci na poradě říkali, že asi letos pojede na měsíční školení do Číny... :-. jenže... to vypadá tak, že to vychází termínově od půlky srpna.. ty jo mi hrábne.. jako 21 máme svatbu.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak to je na mašli. A nejde to školení přeložit? Musí ořece pochopit, že máte svatbu. A nebo bych jim normálně řekla, že mám plno věcí zamluvených a zaplacené zálohy. Pokud jsou aspoň trochu normální tak to pochopí, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jezis, to snad nemyslej vazne :-x :-o Myslim, ze se mnou by v praci asi nehnuli, svatba preci neni jen tak neco, neni to jako dovolena, co se jen tak presune :-o Jj, migrena je potvora. Jenze horsi je, ze ja to mam diky HA... Uz mam asi ctvrty typ, zadny mi nesedi :-| Takze zitra zase letim na gyndu. Doted jsem si rikala, ze se to srovna, ale trva to uz snad 8 mesicu, a to uz se asi nesrovna... :-N
Odpovědět
holky mi asi fakt hrábne... nééééééééééééééééé přeci už nemůžu mít takovou smůlu. No zítra - nevím jak je u nich ten časový posun - tam prý bude nějaký ředitel co to má na starost.. někdo v Číně.. tak s ním bude přítel mluvit.. jsou snad dva termíny na to školení, tak doufám, že by to mohl nějak přehodit.. nebo já nevím co.. mi fakt do té doby hrábne.. nejdůležitější věci zamluvené.. zaplacené zálohy.. ach jo.. ]-(
Odpovědět
ahoj holky... brou: to je teda mazec.. no, asi bude ale záležet i na tom, jak moc je pro něj to školení důležitý, ne? pokud má dobrou práci, stojí o ni a tak dál.. a s tím školením by fakt nešlo hnout... tyjo... to bych nerada řešila :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: nedejte se! To preci nejde jen tak najednou vsechno prekopat...a oni musi pochopit, ze kvuli skoleni clovek nenecha plavatzaplacene zalohy atd ( clovek nemusi rikat, ze by mu mozna ty zalohy vratili ze :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
taktak, souhlasím s nuunou. Nebo ať vám firma ty ušlé zálohy zaplatí :-D
Odpovědět
no právě to je taky ten problém.. je to pro něj obrovská příležitost.. pracovní.. protože bude mezi profíky v oboru.. a paradox je i ten, že to pro něj je hodně výhodný i finančně to školení.. má to jako by byl normálně v práci.. takže plat + diety.. a ty jsou tedy více než štědré.. on už tam právě jednou byl před 2 lety.. a přivezl si 100 tis. co mu zbylo.. a to tam o víkendech cestovali atd. a ty peníze by se nám fakt hodili.. na svatbu nebo baráček...... jenom, když by to mohlo být až v září :-(
Odpovědět
brou: hele, zase jsou to jenom lidi, pokud je to školení s vícero kolegama, tak může být problém něco přehazovat.. ale zase jsi zmínila, že jsou snad dva termíny a to už by takový problém neměl být, přehodit ho do toho druhého - argument má fakt pádný... myslím, že přehazovat svatbu je to nejzazší, jsou jiné varianty, které se dají udělat, možná, takže určitě ať vyjednává...
Odpovědět
no tak prý je tam posun 7 hodin.. tak přítel bude zítra ráno volat.. tak uvidíme... :-( on je problém ten, že to školení je celosvětové, takže je tam fakt hodně lidí... ale já doufám, že s tím snad nějak počítají, že by někdo potřeboval přehodit ten termín.. nebo se najde někdo komu by se víc hodil ten srpen.. no jsem na to zvědavá.. :-(
Odpovědět
drzim palec..
Odpovědět
brou - ještě k té vizáži a spol včera - co vlastně jste tam teda dělali? nemám zatím představu...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: taky držím moc pěsti, ať to jde nějak vyřešit a máte všechno v pohodě!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeje, co to, ze jsem tu dnes prvni? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kráásne ráno holky-)
Odpovědět
ahojda holky .. ja_fi: no nedělali mi nic.. jenom jsme se domlouvali co a jak.. a první zkouška je až měsíc před svatbou.. ale to nevím jestli do té doby vydržím.. protože co když by se mi to nelíbilo atd., tak bych třeba tu vizážistku už asi těžko měnila..
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ja budu mit zkousku az cca 2 tydny predem ... :-|
Odpovědět
Ahojky všem" :-) brou: A tobě se nelíbily ty jejich ukázky práce?
Odpovědět
nuuna: aha tak ono je to asi normální.. no já myslím, že něco určitě vymyslíme a že se mi to bude líbit... ale i tak mi to bude do té doby hlodat.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
brou: oni to tak delaji schvalne - jednak si za delsi dobu nebudou asi schopni pamatovat, jak te nalicili na zkousce :-D A jedna za tu dobu se muze clovek taky trochu zmenit, i ten vkus atd, a to asi nechteji riskovat...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no to je strasný:-( to budu drzet palecky:-) uz neco noveho nevis?:-)
Odpovědět
nuuna: ono to je pravda.. když si vezmu jaké jsem měla představy o svatbě na začátku.. a jaké mám teď.. tak se jim ani nedivím... mám tu holčinu na doporučení fotgrafky.. a jsem vůbec nevěděla, že to ono česela tu holčinu co tady koluje ten účes, jak má tu orchidej ve vlasech... prý, že ten účes holky chtějí nevíce.. ale vypadá šikovně, tak snad něco pak vymyslíme ;-)
Odpovědět
Ahojky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?