Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
klarriska: Moc pěkný! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, holt nekomu nepomuze ani narezat na holou :-N :-p Ono to ma clovek stejne hodne v sobe, jaky bude, a clovek to muze maximalne trochu tvarovat. Bohuzel mam pocit, ze clovek je snadneji tvarny ke spatnemu, nez ze by ze spatneho clovek vychoval dobreho.... U nas to bylo pri hodne velkym zlobeni rukou na zadech, ale pokud slo o nejaky vyjadreni vzdoru nebo tak, nejcasteji priletela facka. A to cloveka celkem vrati na zem a i ponizi, ze uz si da priste majzla... :-D
Odpovědět
alka: Máš pravdu - člověk kolikrát chtěl raději dostat pořádný nářez než poslouchat rádoby výchovný kecy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ty krááááso :-D :_D no to je taky zajimavy..sestricka byla princezna a ta se nemlatila..taky jak to dopadlo :-d .-D ja byla rezana a rekla bych ze jsme v mezích okej :-D
Odpovědět
Pamatuji si, že když jsem byla v nejtěžším období puberty (cloumalo to se mnou fakt neskutečně), tak mi jednou chtěl dát táta za něco facku a já mu to ruku normálně zarazila a řekla mu, že ať to zkusí, ale že pak něco zažije... Dodnes nepochopím, že mě za to nezbil. Můžu být ráda, že žiju, protože je děsnej cholerik... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine-pro me jsou to kecy i ted-a porad dost trapny.. ja nevim ale celkove nejsem na "prednasky" nevim odkud to mam zakodovany, ale jednou jsem i tatovy rekla at si pro tentokrat(vanoce) necha proslov ze to je trapny a blby (nemela jsme pubertu) fakt to bylo trpany..ale pak me to mrzelo...ptz jsme videla tatku i jak jeho to mrzi ... ale stejne to byly zvasty-proste ja natohle nejsem-to se bojim proslovu na svatbe:-/ me to proste vadi.. si pripadam trpane...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: hezkyyy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to muj tatka je flegmous, a pohar taky pretekl:-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Můj táta praktikoval starou známou metodu: Škoda každé rány, která padne vedle! :-) Už aby bylo odpoledne, jdeme se s přítelem kouknout na tu restauraci a pokusíme se tam domluvit... Když tam přítel nedávno volal, tak pán říkal, že tam je pořád, ať přijdeme kdy chceme a že nic není problém (tuhle větu fakt nesnáším), tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
holky me uz je ted zas spatne.. jsem hroznej nervák... a uz me zas svedí bricho...
Odpovědět
alka: Z čeho ti je špatně?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem nervozní :-) a uz me i svedí zuby.. to bude zas trapas:-D:-D z toho vystoupení
Odpovědět
Profilova fotka
aha,Ty máš to vystoupení,tak aŤ se podaří a užiješ si to i :-)
Odpovědět
alka: To zmákneš levou zadní! Nepochybuju o tom, že to bude bomba! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás docela dobře funguje to počítání a když se vzteká jako že lehne a kope a žve (což se stalo asi 2x) tak prostě vzít a pod sprchu a je to než nějaké přemlouvání, prošení - to je o ničem (možná to zní drsně ale mám to od kolegyně zkušené které to poradila mudr.) můj nastávající říká že jsem antimaminka mateřksého centra - má z toho legraci ale já po týdnu s nimi stráveném rozhodně ne. Byla jsem ta hrozná matka, co mlátí své dítě, dává mu sušenky a ne jen zdravé suchary a to že jsme používali normální pleny a ne ekologické látkové tak to jsem byla totálně out apod.. Jinak bych řekla,že já jsem ten typ co bouchne a nepotřebuju moc ale partner je opak dlouho klid ale když on bouchne tak je fakt zle. A malá už ve svých 2,5 letech to moc dobře ví.
Odpovědět
Profilova fotka
no vcera jsme si to zkousela a moc mi to neslo :-( a blby je to ze tam je minimum a mozna jeste mi n prostoru a to u flamenca kde porad nekam chodim je blby a kdyz to zdrcnu ty pohyby tak to tak nevynikne:-(:-(
Odpovědět
dalfy: Takovéty "správné" mámy jsou nejhorší! Jedna moje známá je taková, všechno ekologické, všechno co nejmodernější, všechno řádně podle knížek, no a z dítěte je nevychovaný blbeček... alka: Určitě to bude dobrý! ;-) Tak jsem objevila další hrůzu: http://www.stream.cz/video/5/362298-o...
Odpovědět
Profilova fotka
panebože..tak toje katastrofa!!! a vis co je na tom nejhorsi?? jako kdyby vypadala z prd...e moji tchyni..uplne to samy.. ona se taky furt ozira a kdyz je ozrala tak jenom breci a napada tchána kterej ji dal najevo ze jejich manzelstvi zkoncilo a on chodi za jinejma..a tam je to hustý uz takhle.. myslim si ze na nasi svatbe to zkonci stejne.. boze.. tak to ja ji snad separuju od neceho.. a jeste jak je jednoducha- ji to ani nedojde bude se nalejvat dojetím a pak tam udela scenu ne? ...tak ted mam fakt hrachy:-/ :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Jj holky, presne jak rikate. Predpisove matky jsou totalne na zabiti, a z deti jim vyrostou nezvladatelny zviratka nebo jeste neco jinyho... :-p
Odpovědět
alka: Tak poprosíte někoho, aby jí hlídal a ona neměla nejmenší šanci vám svatbu pokazit! A když ani to nepomůže, zavolat taxík, naložit jí tam a nazdar... Videa na téma: Alkohol & svatba :-) Tanečník na svatbě: http://www.youtube.com/watch?v=Bzy3Ud... Krájení dortu: http://www.youtube.com/watch?v=IyzuNV... (ženich je pěkně nalitej) Další tanečníci: http://www.youtube.com/watch?v=SvtT7g...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky.. 10minut a jdu.. jezis me uz svedi uplne vsechno :-D to bude provar:-( chjo ze ja jsem takovej zmatkař a panikář:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jenom to vidim a jima me hruza, jestli se na nasi svatbe nekdo ozere :-| Bohuzel pocitam s tim, ze tata bude pod obraz, cehoz jsme uz ted "odvazana"... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
achjo..to je fakt strasny:-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky loučím se a zitra tady budu zas asi do 4.. :-D
Odpovědět
nuuna: Tak to počítáme se stejnou variantou... :-| Taky myslím, že můj táta bude jako dělo. Moje mámu mu už teď dává pravidelně školení, jak se bude na svatbě chovat, ale myslím, že to nezapůsobí... alka: To zmákneš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze mi zase vynechavaji pismenka =-) Melo to byt samozrejme " z cehoz"
Odpovědět
Holky, taky už to balím a pádím domů. Chci se dát trochu do pucu, abych v té restauraci udělala dojem... Mějte se pěkně! A zase zítra čau! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, ja doufam, ze ho nekdo trochu ohlida, ale on se moc nenecha, uz ted je mi z ty predstavy zle...jenze to bychom museli mit svatbu naprosto bez alkoholu, aby to bylo bez problemu... No nic. At ti to vecer vyjde ;-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
mějte se holky, alko,at to zmákneš!a zítra snad ahojte
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?