Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 alka: tak to by me zajimalo, na jakych skolach uci... emoticon Protoze ja ucitelovani tak ruzove nevidim... Ono to neni jen o tom odsedet tech par hodin v praci, ale taky o priprave doma a o opravovani a pripravovani pisemek a vseho az do vecera... A prazdniny jsou sice hezka vec, ale pokud vim, tak o prazdninach si zase ucitele musi vybrat dovolenou, a pokud nechteji, maji smulu, a plat nedostanou...nebo se Bri pletu?

Mozna znas stastlivce, ktery si to umi zaridit, takovi se najdou v kazdem oboru. Ale to ze by si obecne ucitele zili jako prasata v zite a ze by jim pridali na buh vi jaky plat, o tom teda silne pochybuju.
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 hm,nevim,jak je to jinde,ale nam vykladaji,že dostanem 14 hrubýho,pak se samosebou dostává navýšení podle odučených let,nu ale tak dlouho tam asi nevydržím emoticon s těm málo hodinama bych s Tebou polemizovala, možná si doučí tři hodiny,ale celý učitelování není přece "jen" o tom učení, o té hodině,kterou tam něco těm dětem vykládám.Měla jsem 3 týdny praxi a docela mi to stačilo,dopo ve škole.pak jsem přišla domů a do pozdních nočních hodin jsem dělala přípravy na další den a to jsem učila třeba jen 3 hodiny..To je právě to,že kdo se v tom školství nepohybuje,tak má absolutně zkreslený představy,jak se učitelé mají jako prasata v žitě.. a to jsem neřekla ještě všechno ostatní, co ten učitel musí zvládnout. Já je obdivuju a myslím,že já to nemůžu nikdy zlvádnout emoticon
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 alee bordýlek je ve všem..Když třeba zas porovnám dokotrandy,kteří studují u nás na Pdf a doktorandy z lékařské fakulty..hrůza, to nám říkala jedna vyučující, že když vidí,jak "naši" doktorandi dostávají stipendium 5tisíc a "nic" nedělají a když těch samýchz 5dostávají ti v nemocnici tady,kde zas je doktor její muž,tak se jí otvířá kudla vkapse
10. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jj, kdo to nedela, nepochopi. Nehlede na to, ze vzdelani je jedna z nejdulezitejsich veci pro stat, ale u nas to jeste nikdo nepochopil, a tak jsou dle meho stale jeste ucitele a profesori podhodnoceni, at si kdo chce rika co chce... a podle toho taky nase skolstvi vypada. Kdyz se clovek podiva treba do Irska, tam v minulosti investovali ze vseho nejvic prave do vzdelani a ted se jim to vsechno krasne vraci...

Vzdyt na vzdelani nasich deti i nas by se setrit nemelo, je to vsechno, co clovek muze mit, podl eme je to hodne dulezity, a nenapadlo by me se rozcilovat, ze treba ucitele maji vic nez si zaslouzi, nebo tak... Je to tezka prace, s tim jake jsou dneska deti uz tuplem, a jejich ohodnoceni jim to nekompenzuje ani v nejmensim... Smaozrejme ze v tomhle statu nejsou jedini podhodnoceni, a ze jsou jine profese tzreba podnodnocene jeste vic. To ale ucitelum rozhodne nebere pravo chtit to, na co by teoreticky meli mit narok.

Nezapomenu na to, kdyz nam v poslednim rocniku na stredni, kdyz jsme se pripravovali na anglictinu, nebyli schopni zajistit kvalitniho ucitele. A je nasnade proc - protoze kvalitni profesor ciziho jazyka si vydela stokrat vic treba v soukromych jazykovych skolach, nez na statni stredni... Copak tohle jde? Za 8 let na stredni jsme meli 14(!!!) profesoru na anglictinu, vetsinou cizincu kteri ani poradne neumeli cesky, a vyslovnost anglictiny meli tristni. Kdyby se nad nami posledni profersorka nesmilovala, a nezustala jen kvuli nam, protoze nas chtela dovest k mature a doslova nas tahala z bahna a zachranila nam kuzi, tak je z toho pr*ser jako prase.... A verim, ze takhle je to temer vsude, protoze za ten plat se jit pachtit s nevychovanyma pubertakama, ktery jen odmlouvaj a jsou drzy? To nestoji za to snad nikomu.... A ani me by nestalo, prazdniny neprazdniny!
10. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: ale ja presne psala, ze je to o tom, kdo sit o jak zaridi. Znam taky dost doktoru, co jsou za vodou. Jenze ti na to dreli vetsinou cely zivot, a dnes delaji treba primare na Vinohradech. castecne mivaji soukromou praxi, nebo plne... Je to o tom, kdo sit o jak zaridi. Ale ze by nekdo po atestaci dostaval zavratny plat, pokud tedy nedela treba zubare emoticon tomu moc neverim. vetsinou to prichazi taky az za cas.
10. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: brat to tak, ze co seberou policajtum, to daji zemedelcum, bych si nemyslela, to je hodne zjednoduseny, a v realu je to vsechno o hodne slozitejsi...
10. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 nerikam vseobecne dost jasne jsem rekla ze tady na jihu.. a at se kouknes kam chces..na zakladce braly taky dobre dokonce nam rikaly at se ucime aby jsme se mely jako oni.. na stavrane vim ze to je okolo 20tky cistyho a na vošce braly až 50tis... takže těžkej výsměch...proto mluvim jen o tom co vim... samo že nekde na vesnici to bude daleko horsi nebo v nejakych zapadlých oblastech..ale kdyz rikaj prumerny platy-uberu si tak 3tis(ptz to jsou vzdy nadhodnocený castky) a stejne mi to prijde silene moc.. a kdyz si vezmu jak o nas pecovaly ty nase ucitelky- delejte si co chcete" a cetly si knizku.. no deeeesny... ted taky moje spolutanecnice je ucitelka a chtela menit misto a nabidly ji tam asi 22 cistýho tak jen oznamila" za tohle já nebudu ani vstávat..no to jsem koukala s otevrenou pusouemoticon
10. pro 2009 ve 12:14  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: nejenom na vesnicich, muzu te upozornit, ze platy na stredni statni primo tady v Praze nijak zavratny nejsou, a pritom naklady na ziti jsou tu vysoky az az.... Jak rikam - tady maji casto recepcni o dost vic, nez ucitele nebo profesori, a to nikomu nepredavaji znalosti a vzdelani a nemaji prakticky zadnou zodpovednost...

Jinak to ze ted dostali pridano od statu a nemusi si stezovat pocitam nebylo jen pro jizni Cechy...
10. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 vcera to dost jasne rekly...tim ze seskrtaly hasice a policajty ziskaly 7 miliard, který daj na umeni , zemedelce a ucitele... nevim co je na tom zjednodusenýho emoticon ...

a ja se nerozciluju..myslim ze vzdelani je dulezity, ale tak je dulezity vsechno.. ono delat si pripravu den dopredu a nasazovat kazdej den krk je taky trochu rozdill to samy hasici..jasny v pracovni dobe se kopou do zadku a chodi do posilky, ale kdyz neco je, tak to je hoooodne o krk.. takze nasazovat svuj zivot za takovýdle nic a jeste mi to srazit?? okamzite bych odesla.. a co vim od manzi zpoustu policajtu se na to chystá, a o cem to pak bude? to tam pujdou jen samy zensky ptz "tam jsou penize" ? nebo nekdo kdo tim nezije? jen je u poldu misto? no to to bude vypadat, a pak nemaj policajti brát uplatky... des a des...
10. pro 2009 ve 12:19  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jo,jak říkám,všude je bordel..Jinde zas policajti třeba mají slušnej plat, holt jako ti učitelé,doktoři,kdokoliv..tohle téma bych moc nerozpitvávala.. Ale je fakt, že ti,co jdou učit většinou možná ani to vzdělání vysokoškolský nemají,proto to tak taky někdy někde vypadá,protože vysokoškoláci,absolventi učit nepůjdou, právě ti,co by na to měli jak vzdělání,tak i chuť,bavilo by je to, tak kvůli těm prachům radši půjdou do nějaké té jazykovky..zvlášť třeba moji spolužáci z angličtiny, těch se chystá do školství z těch 25 tak možná pět,ani to ne emoticon
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Je jasny, ze brat penize policajtum je blbost. Ale za to muze vlada a jeji hospodareni, a ne zemedelci a ucitele, ti jsou tak posledni, kdo za to muze. Ja jim pridani penez preju, stejne tak jak to preju policajtum, aby se neco naslo.

kazdy povolani ma svoje minus a dokud ho clovek nedela, nemuze to soudit, nekde nasazujes zivot, jinde si celej zivot nicis nervy a stresujes se. A je blbost posuzovat, co z toho je horsi... Bohuzel znam vicero ucitelu, co to delali celej zivot, a skoncili s rakovinou nebo s necim podobnym, protoze ten stres je proste hnus... emoticon

Jen bych byla opatrna se souzenim povolani, o kterym clovek v praxi nic moc nevi, a zlehcovanim... Byt ucitelem nebo profesorem neni zadnej med, jak si kde kdo mysli, a je to casto zlehcovany. Pritom treba policajty taky nikdo nezlehcuje... Vsechno ma to svy. Kdyz to clovek nechce delat, at to nedela. Kdyz chce, musi to brat se vsim vsudy, tak to holt je.

Ma byvala spoluzacka delala ve stejne firme jako ja. Ma stejne vzdelani, prakticky stejne schopnosti jako ja. A mela pozici, na ktere brala o 20 tisic hrubeho vic nez ja, + velice slusne provize. A vite co? Kdyby mi nekdo nabidl tu samou pozici, odmitla bych. Spousta lidi by se na ni divala zavistive a rikala si, ze ty penize chce taky. ale ja videla, ze to je vykoupeny tim, ze musi byt casove flexibilni, ze nema skoro volne vikendy, ze ji zbyva minimum casu na pritele a osobni zivot.... A treba prave proto jsme ji ty penize nikdy nezavidela.... Stejne tak bych nezavidela ani policajtum, ani ucitelum, vlastne skoro nikomu emoticon
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 taky klidně oželím prázdniny,jen když bude slušnější peníz emoticon já bych třeba osekala platy poslancům a hned by bylo hotovo emoticon a to nemyslím jen pro učitele,ale i pro hasiče,policajty..kohokoliv emoticon
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a o tom to je.... jako v mým oboru... ve stavarine je tolik penez.. a projektanti maj uuuplne nejmin.. zato revizori který nedelaj nic..ty nemusi ani vstavat....des des... ale vcera me to fakt rozcililo.

byt tou policejni ochrankou co maj ty papalasi potentovaný strachy tak bych se na ne vykasalaa... snizili jste nam plat, tak bude min pracovat, a nasazovat za takhle stary tlustý prase krk? - jeste bych se pri strelbe uhla emoticon
10. pro 2009 ve 12:28  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bri: jj, bohuzel emoticon A kdo ma dneska na soukromy skoly vid? emoticon Clovek muze ziskat "kvalitni" vzdelani snad uz jen v Plzni emoticon emoticon emoticon
10. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 taktak, já jako učitele,stejně tak obdivuju policajty, podle mýho je to taky pěkně nevděčná práce,většinou na ně všichni hážou špínu,poukazují,jak jsou neschopný a eště to mají blbě zaplacený emoticon
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bri: jj, mam pocit, ze to clovek muze delat jen z presvedceni, kdyz ho to naplnuje atd. Jinak u toho clovek prece nemuze vydrzet....
10. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jó plzeň je kapitola sama pro sebe emoticon drahouš už se těší,až zvedne kotvy emoticon
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 kvalitni vzdelani? leda v cizineemoticon
10. pro 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jo, to jsou podle mýho zaměstnání, u kterých člověk absolutně nemůže zůstat celý život, maximálně ten,kdo má fakt hodně silné žaludek emoticon
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Přesně jak píše brii... Učitelé s dostatečným vzděláním, pokud tedy učitelování neberou jako důležité poslání a na peníze se nekoukají, půjdou raději pracovat někam jinam a za více peněz... Zvlášť, když pořád v televizi i jinde ukazují, co jsou někteří žáci či studenti zač. Kolikrát se ani nedivím, že tomu učiteli rupnou nervy a jednu mu ubalí... Babička byla učitelka a tak si dokážu ten záhul za mizerný plat živě představit...

nuuna: Jj, vědět to o Plzni dřív, tak bych se obětovala a jela tam na dva měsíce studovat taky... emoticon
10. pro 2009 ve 12:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 briiis ámenemoticon a kdyz vidim ty cikány jak mi na něj pořád míří "něčim".. no infarkty...manzel to dela s presvedceni , jelikoz poznamenal ze kdyby to bylo pro prachy tak to dávno nedelá - ale on je takovej roztomilejemoticon chce udelat svet hezčí emoticon emoticon....

holky ježiš já jsem fakt blondata.. si říkám c máte pořád s tou Plzní... až ted mi to došlo.. kurnik.. to už jsem na tom hodně zleemoticon
10. pro 2009 ve 12:36  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: ja bych to delat nemohla uz proto, ze bych nemela na ty haranty nervy... Bych je mlatila hlava nehlava a skoncila ve vezeni... My treba na stredni nebyli zadni svatousci, ale kdyz dneska vidim tu totalni neuctu a to jak jsou deti "klackoviti", tak me uplne jima hruza a rikam si, proboha, kde se to v tech detech bere... Co je tak jine, ze jsou takovi, kdyz my takovi rozhodne nebyli, a je to jen "par let" zpatky....
10. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nuuna ale vem si zase nase babicky.. ty byly taky uplne jiný než my... ty v ty skole ani nedutaly, chodily o prestavkach na chodbe do krouzku.. proste vycviceny a ukázněný... to zase my jako ted- to jsme byly taky hrozná cházka a oprsklý.. proste se to vsechno stupnuje... za chvili se v ty skole fakt bude strilet
10. pro 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 co bych teda dovolila profesorum a klidne se podepisu na petici- aby se ty parchanti mohly řezatemoticonemoticon to jediny zabírá
10. pro 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 jo,to bude ono,že se zručily tělesný tresty emoticon emoticon ale ne,vážně,podle mýho názoru je to všechno ovýchově..vždyt nejen na učitele,ale na rodiče co si teď děti dovolí emoticon a učitelování se taky nedá dělat pro peníze, to fakt nehrozí emoticon
10. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jj, ja uz dlouho rikam, ze az budu mit deti, ze profesorum podepisu, ze jim muze obcas vlepit nakou facku, kdyz se bude chovat jako buran emoticon

Nekdy mam pocit, ze uz se opravdu budou ucitele tyrat nebo vrazdit a pachatele budou zaci emoticon je to smutny, takovy ubytek respektu a vubec... To by preci jen clovek mel trochu mit. Si rikam, co z tech klacku vyroste... emoticon
10. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 nuuna: Přesně tak! Nám na střední říkali, že jsme nejhorší třída na škole, ale v porovnání s tím, co se děje teď, tak jsme byli slušňáci...

Nejsem si jistá čím to je, ale asi to bude částečně výchovou (teď je přece moderní mít výchovu volnější) a částečně tím, jak jsou děti ovlivnitelné... Určitě si to pamatujete ze školy - jak nejdeš s davem, tak jsi pro ostatní divná a dávají ti to sežrat. No a když se ve třídě objeví 2-3 parchanti, tak se ostatní prostě přidají, ať už ze strachu z nich a nebo kvůli tomu, aby byli "frajeři" jako oni...

Babička taky litovala, že zrušili tělesné tresty... emoticon
10. pro 2009 ve 12:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no mě šikanovaly-takže divná jsem byla vždyckyemoticon emoticon diky tomu jsem ted normalni a presne jak je to v tech amerických filmech- t yhvezdy a fifleny jsou ted seredný nic nedokazaly atd, a to samy s klukamaemoticon emoticon a to mysleni? jezis...

taky jim to podepisu..kazdopadne si myslim ze nase deti budou ezaný od rána do večeraemoticon emoticon a myslim že i ta výhova bude drsná- manžel je teda docela ráznej a myslim že deti budou vycvičený jako fík.. to vidim na tom psovi.. obcas rikam ze nase nenarozene deti lituju emoticon
10. pro 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: jj, to je presny...Je v mode, ze dite ma rict svuj nazor, ze si nema nechat "s*at" na hlavu a podobne, a takhle to dopada... SPousta rodicu si to vylozi spatne, a necha si dite prerust pres hlavu, vyrustaj jak stromy v lese... A rodice taky maji cim dal tim min casu na deti...tim to taky je. No a s tim davem, tak to bohuzel funguje, jsou jako stadu ovci...

Jj, my byli taky "priserna" trida...Ale kdyz to vidim, tak nase neukaznenost byli jen takove legracky a srandicky, prakticky jen zblaznene hormony pubertaku, ale ze bychom nekomu ublizovali, at uz psychicky nebo telesne, urazeli...to bychom si ani tak nedovolili... emoticon Nejhorsi je, ze tohle se zhorsuje silene rychle. Staci 8 let rozdil - my kdyz prisli jako primani na stredni a potkali nekoho z vyssiho rocniku, meli jsme uctu, byli to pro nas uz dospeli lide a my si neodvazili neco dovolit. A kdyz jsme odchazeli ze skoly, clovek potkal primana a ten ho bez skrupuli klidne poslal do pr.... emoticon
10. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jj, nejvetsi pr*serari jsou ted uspesni, vedi, co a jak, jak se probit zivotem... A nejvetsi hvezdy a sprtky co umi nazpamet celou ucebnici? Kde je jim konec... Vetsinou delaji na pokladne nekde v hadrech, nebo si nejlepe hned v 18 poridili manzela a miminko, dnes maji v 24 tak tri deti, a soustavne nedelaji vlastne nic, jen rodi dalsi a dalsi deti... emoticon Clovek nekdy na tech srazech zira emoticon Nezapomenu, jak na jednom srazu na me a jiz jednou zminovanou spoluzacku zirali byvali spoluzaci s otevrenou pusou, kdyz jsme si sdelovali, co kdo delame.... My dve totiz byly nejvetsi zaskolacky ze tridy emoticon a vetsina lidi nam tak trochu zavidela, ze jsme vsechno zvladaly ve skole i tak, a pritom jsme vedle toho zazily a stihly spoustu veci, co oni ne... A pak zirali, ze "ty dve zaskolacky" jsou na tom nakonec da se rict nejlip ze vsech holek ze tridy emoticon
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš