Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 tak to já teda byla sprtka..(neucila jsem se, stacilo mi to z výkladu a uz jsem to umela)..ale k cemu mi to bylo..vsichni ostatni mely tuny a tuny taháků a ted jsou na cvut na architektech a v reálu by nezvládly ani nakreslit garáž :-/ no to jsem zase mimo..

ale když se vrátim ke srazům, my jsme teda zvladly jen jeden, jelikož jsou všichni neschopný se dostavit takže když to je, tak tam pijde tak5-6 lidi.. ale kdyz se zadarilo(a to bylo moje poprvvé) tak to se mi srdce dmulo pichou.. jak uz jsem rikala byla jsem tezce sikanovana, a to jen proto ze jsme byla siiilene tlusta... a nebyla jsem in ptz jsem nesnasela ty pizdy .. nu a prisla jsem tam jak manekyna( to jsem byla zrovna nejhubenejsi -nevim jak se mi to podarilo) a NIKDO me nepoznal... vsichni-a ty si kdo?? kdyz jsem jim to rekla-zustaly s otevrou pusou na me zirat..a me to tesilo..tak moc emoticon emoticon no ale zas jsem pribrala takze pohadky je konecemoticon emoticon jinak : presne jak rikas- ty frajerky kazda vdaná, 2 mely díte, a jedna na ceste takze s emusela rychle vdát..no mazec-to jsem zase zírala já emoticon
10. pro 2009 ve 13:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Holky, taky jsou výjímky potvrzující pravidlo, ne? Co když máš kombinaci hvězdy se skvělými známkami, ale s průse...a kam oko pohlédne? emoticon
10. pro 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticon kurníík ja uz tam mam zas chyb.. se stydim uplne..a tady jsme u toho..na zakladce jsme mely neschppnou cestinarku která nas pri cestine castovala nemeckyma vyrazama a od ty doby nidko neni schoppnej mi vysvetlit jak a co (ptz mi to hlava nebere-rpsote to nevidim)

ale fakt se za to stydim-i kdyz to nevidim
10. pro 2009 ve 13:02  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak takový nesnášim uplne nejvícemoticonemoticon takovou taky znám- jednu emoticon hvezda byla ptz mela jako prvni "kozy" a sprtka to byla ale NEUVERITELNA emoticon emoticon a hadejte co dela?? ucitelkuuuu emoticon emoticon
10. pro 2009 ve 13:04  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Musím se přiznat, že jsem na střední byla ve skupině lidí, které všichni říkali "zlaté jádro gymnázia" = nejoblíbenější, nejvtipnější atd. (to si dokážete představit), ale zároveň jsme všichni patřili mezi studenty s nejlepším prospěchem, jen to chování trochu pokulhávalo, protože jsme dělali pořád nějaké srandičky a vtípky... A musím se tedy důrazně ohradit proti tomu, že všechny hvězdy jsou teď šeredný, tlustý, hloupý a mají tisíc dětí nebo blbý povolání... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. pro 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 No u nas jsme meli takovou jednu - nauceny ucebnice nazpamet, i kdyz svymi slovy by nebyla schopna to rict...a radoby "in" hvezda, odbarvena na uplne bily vlasy, zmalovana jak obrazek, porad novy obleceni... A kde je ji konec? Delala na kase v obchode s oblecenim emoticon A nakonec se obarvila na svetle hnedou, asi ji nebavily poznamky o blondynach...v hlave ale blondata zustala emoticon

Druha, co se snazila o to same ( ale bohuzel nemela vubec vkus), tak ta prave skoncila se trema detma a manzelem, a nedela snad vubec nic, porad je na materske.Nikdy nepracovala, a zatim to vypada, ze ani nikdy nebude emoticon Ale nutno rict, ze s jeji snahou vypadat k svetu to vzalo za sve, dneska vypada bohuzel jako seda myska a strhana mamka od plotny... No ale snad ma to, co opravdu chtela.
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak takovým jsem závidela nejvic..nevim asi mam spatnou povahu ale kde jsme byla, byla jsem out.. na zakladce tezce sikanovana, na stredni jsem ze zakladky mela mindrak tak jsem se stranila a na vosce jsem byla jedina holka tak teprve tam jsem se rozjela...emoticon-) ale ja nejsem ten prirodni ukaz : hezka a ještě k tomu vtipná... prave naopak,spíš trpaná..a moje snahy okonverzaci..chjo to byly trapasy:-/ :-/ asi si to vynahrazuju ted emoticon

vzdycky jsem chtela mit bandu a být někdo..myslim že se to odráží v mým megalomanství...
10. pro 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: No jasne, ze vsechny ne emoticon Moje kamaradka, se kterou jsme zaskolacily, byla da se rict taky za hvezdu - vyrecna, vtipna, prirozene inteligentni, asertivni, a pohledna - a vsechno ji zustalo emoticon

Ja teda byla spis tissi, nikdo me moc neznal, protoze jsme se malokomu otevrela tak, aby me skutecne poznal. Kdo si myslel, ze me zna, znal jen slupku... Radila bych se i k osklivym kacatkum. Jediny, co mi snad trochu slo je, ze jsem mela vtipny a trefny poznamky. Ale sebevedomi na nule, neverila jsem si a byla jsme nesmela. Ale kdyz to vezmu kolem a kolem, je to ted vsechno o 100% lepsi a diky bohu za to... emoticon
10. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Já jsem se až s odchodem z gymplu hodila do klidu a pochopila jsem, že to co jsme někdy prováděli nebylo pěkné a že všichni zase takové hvězdy nejsme... No a jak jsem před tím měla sebevědomí na rozdávání, tak teď mám jenom samé mindráky... Naštěstí mi zůstalo "umění slova" a vtipnost...
10. pro 2009 ve 13:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 a víte ted budu hnusná, ale tu co jsem neeejvic nesnáasela a davala prikazy klukum co a jak mi maj udelat - tak jsem ji potkala jako naprostou trosku v prodejne hracek na okraji mesta kde neni ani cloveka videt...takze si uroven muzete predstavit.. a ja tam nakráčela jak podnikatelka - ani jsem ji nepozravilaemoticon já totiz neodpoustim.. :-d emoticon :-d to jsem byla hodne hnusná, ale mela jsem pak celej den dobrou naladu emoticon jezis jak se posloucham ja jsem fakt prohnilá
10. pro 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 alka: Našla jsem jedno video s party stanem, dej pozor, ať ti ho ta firma dobře zabuduje... http://www.stream.cz/video/299/390527-svatba
10. pro 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 alka: Nejsi! Proč si to nevychutnat, že? Z toho, co jsi napsala, předpokládám, že ti ubližovali i fyzicky, tak proč by sis nemohla vychutnat to, jak ti, co tě trápili, vypadají nebo kde pracují...
10. pro 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticon emoticon emoticon tak to je moc:-d -d jsem se tu řezala jak malá emoticon emoticon

thyjo ale ta nevesta..to je mi lito..a odnesla to zrovna jenom ona...
10. pro 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
 ahoj holky mám frmol ale jen můj názor na výchovu dětí - sice znám ty trendy apod řeči. Ale já osobně a podle toho co slyším od kamarádky učitelky 1 třídy tak ty trendy o názorech beru sice ani ale všechno má své meze. U nás doma prostě vycháváme malou selským rozumem když zloží nebo odmloumá tak moc dobře ví že začnu počítat a jakmile dojdu do 3 tak ví že prostě jednu chytí na zadek a je to. Nebudu ze sebe dělat blbce a trendy maminku,která sice své dítě v uvozovkách nemlátí ale pak s nima nemůže nikam jít protože to je stádo. TUhle zkušenost jsem bohužel získala na jendom týdenním pobytu s maminkama z mateřského centra (už nikdy víc)
10. pro 2009 ve 13:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Nebo tohle je taky něco: http://www.stream.cz/video/153/254811-svatba-trapas
10. pro 2009 ve 13:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jop i fyzicky..tahaly me za nohu po chodbe, vyrvávaly mi vlasy, mlatily me(proto je asi ze me muzatka, jelikoz jsem se bránila), a ucitelum to bylo sumák.. rikala jsem vsem ze mi ublizujou a nejlepsi byla moje máma: ale prosimte, ty si vzdycky musis neco vymyslet vid? aby jsi byla zajimava, prosimte, tobe porad jenom kazdej ublizuje, tak se hod do klidu a nech toho

... kdyz jsem to rekla ted v 18ti -nejak jsme se o tom bavily tak prej? fáákt? a proc si mi to nikdy nerekla? atd... a to jen kuli tomu ze ted uz se o tom mluvi.. v mých dobách to bylo takovy verejny tajemstvi o cem se nemluvilo... a tohle si budu pamatovat snad do smrti..
10. pro 2009 ve 13:22  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 jej,tak já taky nikdy nebyla hvězda,ale nejlepší ve třídě jsem byla..a přitom moje sebevědomí bylo taky dycky kolem bodu mrazu emoticon žádný nový hadýrky,všechno většinou poděděný od bráchů,nebo staršícch sestřenek,žádný extrovert,navíc jsem dycky byla pro všechny "ta pobožná",takže asi tak,ale byla jsem a jsem svá,nehraju si na něco,co nejsem emoticon akorát že ikdyž jsem bývala ve škole nejlepší,co se týká prospěchu,tak snad jako jediná z těch,co šli studovat dál,pořád ještě nemám hotovou školu emoticon emoticon a to jsem si myslela,jak už budu taky dávno vdaná a budou se mi hromadit děti emoticon
10. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jo to znám- to uz jsem videla.. myslim ze bych toho idiota zabilaemoticon
10. pro 2009 ve 13:24  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 dalfy: naprosty souhlas. Nechapu vychovu typu, ze se ditete nesmis ani dotknout, jinak jsi nasilnik nebo tyran.. Vsechny jsme v detstvi obca sjendu chytly, kdyz bylo za co, a ze bych mela nejake trauma??? emoticon emoticon emoticon To je k smichu. Prave ze vubec, aspon vim, ze vsechno ma sve meze.

Ja uprimne nevystojim takove ty maminky, ktere si nechaji dite doslova a do pismene skakat po hlave a toleruji to s tim, ze ditko je aktivni, jak je to pekne, atd, a ze je to v jeho veku normalni... Nic proti, ale takovy fakt nevystojim. Dite musi vedet, ze si nemuze dovolit vsechno. A s tim pocitanim do tri to je presne i u mych sester - a funguje to zarucene! emoticon
10. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 alka: Tak to je děs! emoticon Je hrozný, že ti nikdo nikdy nepomohl a bohužel ani rodiče...
10. pro 2009 ve 13:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 alko.to je fakt drsňárna,nechápu,jak se může někdo na to dívat,když se druhýmu ubližuje!!to se mi taky otvírá kudla v kapse!nu ale myslím,že se Ti to teď vynahrazuje na Tvým mužíčkovi,ne? emoticon
mně teda joo, pokud mi něco v životě nejvíc chybělo, tak on, ale teď už mi nechybí nic emoticon
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 bri: koukam, ze v mnohem jsme byly povahove stejne emoticon Az na to, ze ja rozhodne nepatrila k premiantum emoticon Spis naopak. Me totiz silene nebavilo se ucit emoticon To ej stejne zvlastni, vzpominat na stredni. Je to "par" let, a clovek je tolik jiny....
10. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Ještě k těm dětem... Kolegyně z bývalé práce mi vyprávěla, že šla se svým vnukem do parku no a on hrozně zlobil, tak se neudržela a pořádně mu naplácala... On se schválně začal válet po zemi a děsně vyváděl a k té mé kolegyni přišla nějaká mladá maminka s tím, že jak si to představuje, že to dítě takhle bije... Jenže se se zlou potázala, protože ta kolegyně není z těch, co by si nechaly něco líbit, tak jí jasně vysvětlila, proč se nestarat o cizí lidi a jaký má názory na moderní výchovu...
10. pro 2009 ve 13:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 ani mě to nebavilo, ale já se taky nikdy neučila emoticon u mě to bylo jako u alky, učit jsem se nemusela,nějak mi to šlo samo..Ted bohužel se učit musím,je to šílené nezvyk..na starý kolena se začiít umět učitemoticon
10. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 lucine- ne nikdo.. ani kamoska.. ale ja se pres to prenesla, sice je fakt ze z toho mam dost slusny mindraky viz -totální alergie na poznamky o moji postave - nebo se to obcas odrazi ve me ze jsem hrozne zákerná a zlá -jako kdybych se mstila... nevim tak nejak se to ve me zlomilo- proto ted mam taky takovou paranoiu že kdyz nekam jdem nebo neco delám tak chci být nejlepsí a nejkrásnejsi! za kazdou cenu.. je to namahavý ale zatim se mi to darí..asi si to kompenzuju z detsvti emoticon emoticon ale uz na to kaslu, ty kkkty kdyz je ted vidim tak se mi snima nechce ani bavit a oni si v klidku prijdou a ahooj marťo.. no to bych mu ji hned z prava střelila...

ano děti se maji řezat.. já když byla malá až do 18ti tak sebemenší průšvih tak to bylo :-d emoticon byla jsem řezaná vcelku dost emoticon ale teda ujmu to na me nezanechalo, prave naopak-jsem vychovana a jsem na to hrdá že me řezaly páskem a vařečkou a koštětem emoticon emoticon Zas naopak když je ted nekdo absolutne nevychovanej a pak dodá- ME by nasi NIKDY neuhodily tss -tak mam chut tu rodicovskou chybu hned napravitemoticon
10. pro 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 lucine: jo, tak to jsem taky parkrat zazila. A takovy bych poslala do jistych mezi... Pokud nekdo dite nemlati hlava nehlava, tak se do toho nepletu, neni to moje dite a moje vychova ne...

bri: me lezlo do hlavy jen to, co me bavilo... emoticon A co me nebavilo, to neslo ani s ucenim... emoticon Blby je, ze my toho meli na stredni tak dvakrat tolik, co na klasicky stredni, nedalo se to zvladat...
10. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No, tak paskem nebo necim jinym, to uz by se mi asi nelibilo emoticon Pokud by to nebyl pr*ser jako Brno...
10. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
    Region Praha
 Zvláštní je, že na mě i na sestru byly používány stejné výchovné metody (pásek ani koště to nebylo, táta si vystačil s rukou...) a každá jsme úplně jiná - už jsem tady svou drahou sestřičku popisovala... emoticon
10. pro 2009 ve 13:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Kroměříž
 taky jsem tam narazila na jedno svatební video emoticon
http://www.stream.cz/video/201499-svatba-a-zuby
10. pro 2009 ve 13:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak ja reba dostala paskem ale siiilenej narez kdyz jsem rekla segre po tom co mi zas neco provedla -ze je kurva :-d .-D (ve skolce jsme mely za to ze to je hnusna pani co vybira popelnice) nechteli si to nechat vysvetlit..a jeste jsem k tomu dostala přednášku a ty já ze srdce neeeenavidelaemoticon emoticon a oni to vedeli-to bylo daleko horsi nez ten nářezemoticon
10. pro 2009 ve 13:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš