Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to by me taky zajimalo:-) jeste nekdo tam urcite je ne?:-) jinak by mi vyhucel do hlavy diru at si to jeste rozmyslim :-D
Odpovědět
ahojky:-) jsem kamuflovaná :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) tak jsem vypravila drahého do práce a můžu závislačit :-D ;-) x-)
Odpovědět
:-D :-D No já si myslím, že s někým se ještě jede,asi záleží koho chceš..Já stopro tátu a asi svědkyni..nebo dcerku..Hojky jste inkognito ve svatební den?Já jsem, manžel a spol. mě uvidí až když budu přicházet k oltáři :-) Nabídli mi to v Liblicích a manžílkovi se to hrozně líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suuuper:-) muj drahý prijde az ve 4.t.akze do ty doby mam cas
Odpovědět
Omlouvám se,že píšu hojky místo holky,dcerka mi rozebrala klávesnici u noťase a teď mám písmenka přehozený :-) A nemůžu si na to zvyknout..
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to bych taky chtela..ale u nas to je nereálné a když si vezmu na misky vah jestli radsi nevidet a nebo to ranní šaškování, tak u mě asi vyhrává to šaškování :-) nevidět mě může kolikrát...:-)
Odpovědět
No mě bohužel drahý uvidí pravděpodobně už ráno, ale kdo ví, jak to ještě všechno dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kramelko mě by se to taky líbilo aby mě viděl až u obřadu ale nemám na 100 % ani obřad tak uvidím jak se to bude vyvíjet, ale já bych chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
thyjoo holky to musi byt asi bomba..ale my mame k zamku 300metru pesky, takze bych nekam musela zmizet, nebo prijet driv..no proste to asi nebude
Odpovědět
Já jsem na to zvědavá,už teď jsem nervozní :-D A co teprv můj taťka,bojí se aby nezakopnul :-D :-D No a jsem zvědavá na manžílka,jestli ho to dojme nebo ne,on teď hraje hrozně velkýho hrdinu,že ne,že mě vidí pořád a že je to pořád stejný :-D Holky musím do krámu,vrátím se tak za hoďku,zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky a krásný den všem nevěstám.... taky závislačím.... :-D Já asi pojedu s tátou a s řidičem... Dneska se chystám přelouskat seznam hudby co mi dala matrikářka... budu to muset vyhledat na netu, jelikož u některých skladeb si neumím přiřadit hudbu k názvu... asi jsem vynechávala hudební výchovu... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to my půjdem z domu pěšky až do kostela ;-) a z kostela je vplánu pro novomanžele bryčka s koníkama, který nás povozí po vísce,apak do kulturáku
Odpovědět
Profilova fotka
:-)))thyjo... manzel je tvrdak furt, myslim si ze se mu budu libit ale ze nebude "dojatej" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko koukala jsem na to líčení...vypadá to moc hezky a ty chceš ještě nějakou malůvku nebo jsem to blbě pochopila? já pořád nevím v jakých barvách si nechat nalíčit oči... asi dám nějaké kouřové líčení očí... jak si se domlouvala s tou kosmetičkou...si jí nechala volnou ruku nebo jsi jí řekla jakou máš představu???
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja je chtela mit namalovany- hnedo zlate, ona se me zeptala na barvu svatby, satu, a hlaaavne kytice , a kdyz jsem ji rekla ze tyrkysovo zlatá a saty budou zlatý, tka mi okamzite a bez mýho zeptaní namalovala modrou, vubec jsem netusila ze mi to tak pujde:-) a fakt jsem za to ráda ze se semnou takhle nepárala, sama mi rekla co by bylo fajn co udelame pred svatbou, no jsme ni nadsena:-) :-) JJ tady mam kazdy oko jiny a bud to takhle budu mit i na svatbe stim ze z toho jednoho oka ude maluvka jakoby na kousku tvare-proste ten prostor od oka k valsum, tam bych mela mit nakreslený peříčko s osazenýma kamínkama a přetáhlý a nalepený na tom takovou zlatou přezku :-) -) bude to super, tohle vsechno udelame na druhy zkoušce :-) ted zrovna davam dohromady fotky s tema maluvkama at to muzu dat do alba at to taky vidíte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vypada to ze si i ten "zavojicek" s tim hrebinkem udelam sama, proc ne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no tak to bude hoooodně vymakaný... ;-) já mám jen strach, že jakej máš ty problém se šatama tak já budu mít s kosmetičkou, jelikož mám pořád pocit, že nikdo mě nenamaluje tak dobře jak já... :-D a já pak budu nesvá, jelikož nebudu mít "svůj" ksicht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak jestli mas takovej "problem" tak se namaluj sama ne? nikdo nerika ze musis mit kosmeticku :-) táák koláže jsou hotový jdu ot tam lupat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no možná to tak dopadne, já chtěla kvůli fotkám, jelikož jsem četla, že líčení musí být profi... :-D no otázka je, co je profi .... :-D nevím asi zkusím pár kosmetiček...a uvidím... ;-)
Odpovědět
Teeeeda alkapinko, ty ses rozjela, už teď jsem mooooc zvědavá na konečný výsledek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemusiii, a kdyz se nekdo umi namalovat super tak proc ne? ja kdybych to umela tak taky neváhám, ale jelikoz nevidim rozdil mezi makeupem a pudrem a kolektorem nebo co to vsechno potrebujes, tak chci profika, uz i kuli tomu ze mam takovou silenost:-) Tak se ted zkus namalovat tak jak by si chtela- vyfot se a tim se to pozná :-) treba jedna nevesta tady - je snad v kazdym albu- tak se malovala sama a uuuuuuzasný ! taky ji mam ulozenou doma v pc, i tam ma napsano ze i profi fotograf ji to vychvalil ze to nevidel ani od profiku...
Odpovědět
Profilova fotka
já se vůbec nerozjela, jen nechci "klasiku" nebaví mě, a taky jsme extravagantní, tak me to plně vystihuje:-) a diky bohu mi to slusi..co já bych za to dala půjcovat xicht do reklam a na takovyhle malování...nj ale jen xicht nikdo nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dost extravagantní líčení... a hezký..kam na to chodíš? Já bych si na to netroufla...al úplně mě dostaly ty fialový peříčkový řasy!!!! To je bomba, ale spíš někam na večírek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííí přišly originál fotky od kosmetičky, jsem vyfocena schváálně na pozadí bílé, samy musíte uznat, že ta bílá mi prostě nesluší :-D jinak z těch fotek udělám koláž a šoupnu to tam :-) jj to jsme tam dala spíš kuli otmu peří ve vlasech- to bych tam moc chtěla, ale bílo žlutý :-) :-)zlatý peří jsem nesehnala:-D :-D no tahle kosmeticka tam ty perickovy taky mela- kráásný, ale fakt to uz se na svatbu nehodí :-) no taky mi to trvalo nez jsem to dala dohromady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup sem s fotečkama ... ale ty řasy si asi pořídím..nějaké decentní nalepovací...to je dobrej nápad... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tam:-) uprimne na tech domácích si připadám hezčí :-D ..já budu mit taky nalepovací, ale ona mi rekla ze predtim musim jit na trvalou na rasy, ze 70%holek má rovný řasy a ne takový ty zahnutý nahoru, a kdyz se prý na ty rovný daj ty rasy, tak to je desny, cemu verim, tak mi zjistil aze já mam taky ty rovný, takže Mesic pred jdu na trvalou na rasy(to zatocení nahoru) abych pak mela pořádný plácačky:-D
Odpovědět
no tááák jsem to všechno dočetla....uffffffffff, tedan vy jste mi daly... jsem si včera vyrazila z kopýtka x-) no nějak se nám to popíjení protáhlo :-D tak a teď ještě prohlídnu novinky v albech 8-) ať jsem v obraze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to si sikovna:-)
Odpovědět
děkuju :-) to crazy líčení je super!!! tohle švagrová určitě nevymyslí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?