Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo tak ta kosmeticka je dokonala! dala mi stranku kde je to malování co chci...no to je bomba...to mam zas na 3hodiny co delat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hod odkaz,at se taky pokocháme ;-) ikdyž já teda namalovaná nebudu,já na to nejsem a snoubeneček už vůbec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to jako vůbec? neni to skoda? no je to kazdyho styl :-) to tu nebudu siiiirit:-) no i kdyz...ale psst:-) www.fotopatracka.cz a tam je uplne vsechno:-) teda ja to mam kuli tem mym spesl maluvkam
Odpovědět
No ja se uz ke kosmetice tesim..:-) ahoj babky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nu jen si nechám nabarvit aspon řasy od kosmetičky,abych nemusela barvit řasenkou,která by se mi rozmázla,jak budu bulet :-D inak vůbec, já se totiž vůbec nemaluju,ani ty řasy,takže ani já nejsem zvyklá,ani Pepíno,takže asi tak
Odpovědět
Profilova fotka
hm,tož stejně nevím,jak se tam na tech stránkách vyznat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no je to tam trosku bordel :-D :-D no me taky obarvila oboci- vypadam uplne uazsne, ale zas me stve ze ted vypadam jak obarvena blondyna:-D :-D jak to mam najednou tmavsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si stahla tolik fotek ze z toho budu muset udelat kolaze aby s emi to sem veslo:_d
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem dostala zakernej napad...stahnu si jiný saty(podobny tem mym at ta cena odpovida) a na prvni schuzku si vemu ty, tam si na nej vemu cislo ze se pak budem domlouvat uz samy, no a tam mu ukazu ty oje ze jsem si to rozmyslela ! NO JA JSEM GENIALNÍ ! :-)mam radost:-)
Odpovědět
Bluejay: No lidí bude kolem 60, tak proto ten kulturák , je tam hodně místa a hlavně mě to vyjde daleko levněji.. Jo jo dort bude od ivanky, hodím do alba,kde je do růžova,ale já ho chci v bordó,jako celou svatbu..A ty slané dorty budeme mít taky..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) mam radost, no kde jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem tady po úžasném odpoledni. Byla jsem zkoušet šatičky a byla jsem mile překvapena. Mám 5 favoritek a jedny úplně nejvíc. x-) Fotky pomalu nahrávám do alba. Akorát ty jedny nemám vyfocené origoš na sobě, protože nám v jednom salonu ježibaby zakázali fotit. ]-( A co se týče přístupu prodavaček, tak v salonu č.1: hrůůůůza!!! Přivítali nás větou, že větších velikostí moc nemají. Nakonec na mě natáhly 3 příšerné a mi navíc velké. Pak mi konečně zkusili moji velikost 44 a byly na světě první favoritky. :-) Nedovolili mi je ale vyfotit :-p Když jsem řekla, že jsou krásné a moje favoritky, tak zkoušení ukončili. Navíc mě ani pořádně nezašněrovaly a hned už mi je vyslékaly, takže jsem si je nemohla vůbec užít. Salon č.2: Paní prodavačka sice neutrání, nemastná, neslaná, bez úsměvu, ale na co jsem si ukázala, to mi donesla. Nic nebyl problém. Jedny jsem zkoušela dokonce 2x. Nabídla mi, že kdyby se mi některé líbily a neměli je na mě, tak mi je v mojí velikosti nechá přivézt z jiné pobočky (mají asi ještě 4 po celé ČR). Tam jsem zkoušela asi patero šatů. A měla jsem další 2 favoritky. Salo č. 3: Úžasná, milá a ochotná slečna prodavačka. Do všech šatiček mě úplně zašněrovala, nasadila závoj, bižu...A nechala mě v každých aspoň 20 minut, prý abych poznala jak sedí. Normílně jsem je měla na sobě a u toho jsme se bavily, pomlouvaly ty ježibaby ze salonu č.1, mrkla jsem na oznámka a prstýnky. Dokonce jsem si v nich měla zkusit zatancovat. :-D No paráda. A další favotitky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suuuper safi, to mam z tebe radost:-) no vidis jak to jde krasne:-) tohle je zarucene nejlepsi poteseni pro zlepseni nalady:-) :-) uz se tesim az se to nahraje:-):-) jinak holky: dotaz mimo téma...koupily jsme si lednici, uz asi v lednu... no ale byt mam "zaplisnenej(okna)" a co je v lednici tak 2dny tak mi hned zplesnivý, desny..proste porad dokola, vyhazujem jeste nerozbaleny veci no proste muzu nakoupit tak na den max 2 pak to leti do kose...a dneska rano (klobasy) uplne v pohode, a ted kdyz jsem si sla pro grep tak ty klobásy byly uuuuplne chlupatý, no extrem eklhaft první kategorie..už nevim co stim, prosím Vás nevíte co stim? nejakou obranu? nejak speciálne vycistit? nejakej prostredek ? ptz uz jsem celou lednici vydrbala nekolikrat, a zjevne to proste tam nekde je...
Odpovědět
Profilova fotka
nééééé proč???? Nejdou mi nahrát všechny šatičky, vždycky mi spadne net. Ale něco už tam je tak kukněte...
Odpovědět
Profilova fotka
tedaaaa safi..to je krááása- to ti to slusííí :-) tak st.patric je krásnej ale covece neprijdou mi jako origos, aaaale na tobe s emi bezkonkurencne nejvic libi ty agnes:-) ty jsou bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
óóó děkuji ;-) st. patric jsou origoš, viděla jsem visačku ;-) Agnes byly nádherné, ale mají několi mínusů: nemají vlečku a vzadu mi byly kratší a cena 13500. Ještě jsem tam teď hodila jedny. A co ty rene?
Odpovědět
Profilova fotka
ehh to si delas srndu? takovou pálku????... nj tu vlecku chápu...to bych taky nezkousla:-) :-) uz se jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
A ty rené jsou ty posledni ? ty se mi vubec nelibi , to jsou ten typ co nemam ráda co davaj "tlustým" aby neco zakryly-aspon ja mam na ne alergii, takze ty ti nepochvalim, ani se mi na tobe nelibi, me se libi jen st.patric a ty agnes :-)
Odpovědět
safi, byly krásné všechny, moc ti to slušelo,agnes nejvíc :-) To je cena za půjčení???
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně se líbí taky st.patrick a agnes, na safi ale nejvíc ty agnes, fakt paráda!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nee, rené jsou s takovou tou osmičkou na poprsí. Ty poslední jsou večernice. kramelka: jj, za půjčení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem zkoušela jedny st.patric palermo. Ty by mi právě mohli dovézt z jiné pobočky, ale nemám je nafocené. Nějak jsme na to zapoměly :-N
Odpovědět
Ty jo,to je teda cena :-( To se fakt bojim jít si půjčit šaty..
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinka: Zkus tu lednici celou vymýt, jaarovou vodou.Taky můžeš přidat trošku octa, ten likviduje pachy a pry je desinfekční. Nic jiného mě nenapadá, ale je divné, že by na to měly vliv ty okna. K tomu líčení, moc pěkné, já bych taky chtěla mít něco trochu výraznějšího pokud mi to projde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj jooo ty mezi, ty vim ze byly hezky, ale obyc - me se libily ty dvoje:-) no tak za pujceni to je fakt ranec to by ti je asap usil o hodne levneji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy my dáváte teda....Mi se taky líbí, ale ta cena je strašná. Možná bych těch 13 tis, ještě dala, kdyby měly vlečku, ale takhle mi vadí to, že jseu vzadu tak 5 cm nad zemí.
Odpovědět
Jo jo vlečka je vlečka, taky se bez ní neobejdu :-) čím delší tím lepší :-D U nás v Jasmine píšou do 9tisíc půjčovné, tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
hm,chtělo by to vlečku, ale sou fakt hezký, padnou Ti!ale cena je šílená :-| alkapinko,zkus ten ocet,mamča tak dycky vymývá lednici,pak sou fakt všechny pachy a ten zbytek pryč
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem našla kamuflážní šaty:-) :-) dekuju, jarem jsme to práve brala, a o octu uz jsem slysela, na ten se chytam ted .. snad to uz zabere (no ty okna v souvislosti ze tu ta plisen asi poletuje proto ji tam porad mam:-( ), jinak ja to budu mit jeste extravagantnejsi, a uz s emoooc tesim dneska jsem neododlala a ukazala to mamce. a svete div se, se ji to libilo, tak super- ted zrovna stahuju milion fotek s tema nakresama na tváři :-) safi jsme jen uprimna :-N nechci ti rikat jak jsou uuuzasny vsechny:-) ptz bych ti to neusnadnila, jak rikam ty posledni s emi nelibi ty rené zanikaji, ty st. patric luxus a ty agens jsou neeeej :-) :-) no a nesla by tam ta vlecka nejak naaplikovat???no za pujceni bych to nedala-ani omylem
Odpovědět
Profilova fotka
super- dekuju pujdu na to octem, a pak kianydem :-D :-D... ahoj briies :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?