Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak..strana 111 jeste 880stranek...uff
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, příští týden zajedeme s kámoškou ještě do Ostravy a během 14 dnů do Olomouce a uvidíme...Ale u mě zatím vede st.patrick (půjčovné okolo 10 tis.) alko ten ocet je fakt dobrý, mamka tím drhne i koupelnu.
Odpovědět
Profilova fotka
super budu octova kralovna:-) :-) no to byxh si klidne priplatila-a co je na tech agnes tak drahyho??? jezis? to uplne nechapu, nereknu ty patrici,ty jsou proste drahy vsude,ale tohle fakt neznam
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
safirah: tak se přidám k hodnocení šatečků... nejvíc se mi líbí San.Patricky a pak Agnes..škoda jen že nemají vlečku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alko, jsem ráda za vaše názory ;-) Potřebuju vědět jak to působí na ostatní. Ty poslední vypadají na fotkách blbě, ale ve skutečnosti byly pěkné, jednoduché, ale elegantní. Ta horní vrstva byla jako z mlhy.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky briiseis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrý je ze mas aspon favoritky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na agnes bude drahá asi ta výšivka a zdibení. Nemám jejich detail, ale šaty jsou jemně krémové a korzet byl ještě navíc potáhnutý vyšívanou krajkou. Ta výšivka byla šampaň a zdobená korálky.
Odpovědět
Profilova fotka
aháá tak to nevypadali ale byly fakt neeej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba ještě po tour de salon narazím na agnes s vlečkou a pak už budu spokojenááá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo,agnes s vlečkou by byla paráda! holky,se tak těším na ten závoj,akorát zatím hotovej není,jsem myslela,že už ho budu mít do pátku doma,tak snad nejpozději do toho příštího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ten zavoj jeste nedorazil ? taky se ti na nej tesim :-) ja jsem zas neco vymyslela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
eště nee,nu řekla bych,že to nebude jen tak,tento dá určitě víc práce,hlavně ta výšivka,ikdyž nevím,jak se to dělá,nebo jak to ewulia dělá copak si vymyslela?Ty dnes sršíš nápady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj dneska jsem tzv kreativec:-)jinak jsem vymyslela jakoby zavoj ale jen tu sitovku pres oci...:...-) to budeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
kde ty na ty nápady pořád chodíš... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj designer:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jsteee? ja jsem se zasekla na takovym joku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já letim do peřin..zitra nic neslibuju, ale doufejme zetu cely dopoledne budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jdu pozdě vím... Safirah mě se nejvíce na tobě líbí ty Agnes - vypadáš v nich dle mého názoru nejlíp-ale ta cena je teda šílená :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no to je :-( Snad narazím na nějaké hoooodně podobné ale levnější a s vlečkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brýýý ránooo ..tak me skolila má nemoc, tak tu budu hnipat do 4...
Odpovědět
Ahojky, já jsem tu taky,dcerka mě vzbudila nějak brzo, to bude něco dneska semnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to je dobre:-)aspon tu nebudu sama a muzem drbat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu taky na skok ;-) přeju vám krásky pěkný den!!
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééé ahoj briiis:-):-) proc na skok? nas zarmoutis:-)bud tu s nama ceeelej den:-)
Odpovědět
Hojky s kým jezdí nevěsta v autě,jen s otcem?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kramelka nevím jak je to podle tradic.já pojedu se svědkyní + řidič
Odpovědět
Aha, já pojedu s tátou a nevím, jestli ještě ta svědkyně :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?