Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
paji - já bych si zas tak hrozně ráda zopakovala celou svatbu x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
holi, no prave ze me to tak vyslo - ja bych to taky nevydrzela, ale ten test jsem si delala den pred jeho narozkama a darek dostal jeste ten vecer, kdyz prisel z prace (a to jeste sel s nekym na pivo, takze prisel pozde a ja doma jak na trni, natesena, az mu to predam). bych to dyl fakt nevydrzela :-) no, s tim destovym... jdu prozkoumat web ctenic... ono toho tam moc v okoli neni a kdyz bude lejt, tak to snad radsi prehodime na dalsi vikend. s tim prisla i sama zuzka, takze snad ok..
Odpovědět
Profilova fotka
holi: tak to já taky... jen jsem nechtěla působit neskromně... :-D :-D :-D ;-) ..ty jo jak bych to ráda vrátila a prožila celý znova!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
no uvidíme uvidíme....nechci se na tyhle data nějak upínat tak to necháme náhodě.....ale každopádně ti to vyšlo kráááásně =) S focením držím moc pěstičky aby to vyšlo ....u nás je třeba dnes v celku krásně - sítí jemně podzimí sluníčko ...oproti tomu co tu bylo včera je to obrat o tisíc stupnů....takže třeba i vám to tak výjde budu na vás myslet ...pokusím ti to nějak domluvit tam nahoře hmmm
Odpovědět
pajik: jj, bublifuky furt jeste mame ;-) musim rict, ze jsou lepsi nez ty detsky bublifuky - dleaji mnohem vic bublin! tak je vemem sebou holky, me se po svatbe zase az tak nestyska :-N my si ji uzili, jak jsme chteli a jsme spokojeni... :-) deti na vas! ;-)
Odpovědět
holi,to budes hodna! oni totiz vyhrozujou, ze se to ma v patek zmenit, ochladit, na horach snezit (a buhvikde jeste) a dole prset... klasika na vikend!
Odpovědět
Ja_fi intenzivně na tebe myslím až do konce víkenduu ....hrozně bych ti to hezký počasí přála Zuzka je šikovná a i fotky při hnusném počasí budou jistě parádní ....a pak taky je tady ta možnost příštího týdne ....nebuj to výjde
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jo souhlasím.. děti na nás... :-D :-D :-D oni nás ty roupy přejdou... :-D :-D já si, ale docela užívám tu kamarádčinu svatbu...příští týden s ní razím zkoušet šaty...jí se líbí ty moje Levante... a pak jsem myslela, že by se jí mohly líbit ty co měla brii..je to podobnej styl... no prostě to jdeme okouknou, tak uvidíme... :-D už se těším!!!
Odpovědět
čau ženský... u nás je teda celý týden nádherně azurko, fakt luxus.. snad se večer dokopu a hodím fotečky na FB ;-) dneska k večerou se chystám na podzimní výzdobu, slíkla jsem postele... tak budu spát ve voňavým :-D ted ještě žehlím a za chvíli vyrážíme vyzvednout děti do školky a na nějakou procházku ;-) včera jsme byli taky na procházce, fotila jsem krávy :-D :-D :-D ja_fi: taky mě teda nějak svatba nechybí ;-) bylo to hezký, ale abych tím žila to zase neee..... jinak k těm dárkům, chtěla bych dát manžaovi můj kalendář s nějakýma hezkýma fotečkama.... chci se zkusit nafotit sama, uvidím jestli to trochu vyjde.. jinak budu muset vymyslet něco jiného... už se na to chystám od pondělka, ale zatím jsem se k tomu nedokopala :-|
Odpovědět
lidi: jako sexy fotecky? ;-) holi: diky :-) fotit dneska, tak jsme za vodou :-)
Odpovědět
ahoj lidi =) je holky dneska to tu ožilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lidi!!!! fotečky jsou moc pěkný dárek... já chci něco nechat nafotit od Zuzky, ale časem... plánovali jsme společné a rozdělené fotečky právě s tou kamarádkou co se bude vdávat... ;-) a jak ti jinak jde focení???
Odpovědět
Článek se načítá
jeeeeeeeeeeeeeej holky, ja se tesim! zuzka psala, ze se ve ctenicich vevnitr fotit neda, a jediny misto v okoli by bylo v leteckym muzeu ve kbelich :-D tak se fakt uz tesim! i na to muzeum!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: týýý jo, tak letecký muzeum je dooost dobrej nápad!!! Já se hrozně těším na fotky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja-fi: ty blaaaaho, letecke muzeum!!!! To zas bude bomba, uz se tesim na fotecky!!!! :-D :-) x-)
Odpovědět
jeee holky, vy jste ted nadsenejsi nez ja :-D super :-D
Odpovědět
Ja_fi Parádička s leteckým muzeem úžasný Zuzka má fakt hlavu plnou nápadů mě by něco takovýho nenapadlo ani náhodou těším se na fotkýýý
Odpovědět
ahojda holky.. jdu si k vám pobrečet.. :-( ty jo to jsou zase parádní dny.. vybouchla nám super dovča... zjistili jsme, že projaktantku co jsme měli, tak udělala víc škody než užitku... a okna co jsme chtěli do domečku jsou pěkně drahá, takže to vypadá na parádního smolíka :-( ach jo... ja_fi: ty bláho letecké muzeum.. ta Zuzka má ale nápady.. jsem zvědavá na fotečky.. ty budou určo super!!!!
Odpovědět
brou: co provedla projektantka??
Odpovědět
ale .. tak to, že jsme si upravili okna.. a dispozice ok... ale měla blbě základy.. takže jiný projektant od firmy co nám to bude stavit nám to předěla.. takže nám ušetřil asi 130 tis., dále nám udělala špatně střechu, takže by nám asi spadla... super.. pak máme špatně přípojky, tak si to musí manža rozkreslit sám a pán co nám to budě dělat mu to pak zkoukne, jestli to je ok... a hlavní bod bylo, že nám špatně vyměřila umístění baráku na pozemku... tzn. že se spletla asi o půl metru.. ale pro nás těch 50 cm je zrovna sakra důležitých.. jelikož bychom měli být od plotu podle jejího výkresu 2 m.. a jsme 1,4... což je problém... takže řešíme posunutí baráku... hranice pozemku s rodiči.. a zaměření bez zateplení.. a prý tolerance na vychýlení oproti plánu je 14 cm.. takže teď jede pěkně v centimetrech.. ono jako by to v celku bylo jedno, ale když by se nějaký soused zajímal o to jak to je.. tak aby to bylo OK, když by nás udali.. jiank nevím, jak by se to jako řešilo.. jestli bychom to museli pak zbourat nebo co.. ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no tak ještě, že jste to podchytli za včasu... ty jo to byla nějaká slečna nebo paní projektantka co studovala přes prázdniny někdev Plzni ne... :-D nejlepší je hned po srážce s blbcem..narazit na někoho kdo se ve svém oboru vyloženě "vyzná"...asi bych jí ty plány šla omlátit o hlavu... ]-(
Odpovědět
pajik: no asi jo.. fakt mazec tohle.. takže to dává nějak dokupy, ale super je, že fakt ty lidi co nám to staví, že říkají z tohodle si nedělejte hlavu my si to vyřešíme to není problém.. fakt jako paráda... :) ale slečna fakt vydařená jako.. tak z toho mám fakt hrůzu, jak tohle dopadne.. a naše okna.. ty jo.. jako fakt se mi strašně líbí.. a cena.. na dům.. 217 tis. i a další nabídka 252 tis. ... takže super...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no tak to je teda ranec, za ta okna!!!! Nejde sehnat nějaká levnější varianta? Hele na tohle se přišlo včas tak žádný strachy..budu držet pěsti, aby už všechno probíhalo bez komplikací... ;-)
Odpovědět
pajik: no dají se sehnat levnější, ale prostě nebudeme mít ten vzhled těch oken co chceme... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: takze koukam ze vam zacina staveni baraku.. :-| presne kvuli takovymhle jobovkam na to nemam :-. jak rika pajik, nastesti se na to prislo vcas, horsi by bylo kdyby jste uz treba meli zaklady v zemi atd..
Odpovědět
blue: no to je fakt, že to je mazec.. ale říkám si, že to zvládli jiný, tak my musíme taky.. ale jako mě to baví, ale prostě projektantka byla fakt neštěstí... :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! brou, naši stavěli barák a celkem jsme odešli od dvou projaktanů, protože v tom byly fatální chyby na konstrukci... jinak ty okna levnější nebudou, prostě kvalitní okna stojí obrovský balík...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak propočítat a promyslet... ;-) najít jinou firmu, kde třeba bude váš vysněný typ za míň peněz, teda jestli to nemusíte mít všechno od jedné firmy... ;-) bluejay: já na stavění taky nemám nervy...proto jsme koupili starou zříceninu a tu renovujeme :-D ...a finančně to nakonec vyjde asi stejně... :-| :-) , jelikož na starém baráku se pořád něco s... - porouchá... :-D :-D :-N
Odpovědět
danuska: no my to zjistit dřív, tak taky bychom změnili projektanta.. akorát se nám to teď nechce předělávat, když se má začít stavět... :-( takže se to řeší podle dílčích věcí a podle akutnosti.. ale snad to jako naštěstí půjde... ono ty okna co chceme.. jako ten vzhled pouze jedné značky.. takže i prodejci mají podobné ceny.. takže jedině prostě opustit to co chceme... a jít prostě do jiných..
Odpovědět
ale když ty okna jsu tááááák hezký :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?