Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 brou: nemas na ne link, na ty okna, at se podivame? emoticon Jsem zvedava..Me se treba libi ty eurookna, dreveny hnedy se zlatyma mrizkama..
13. říj 2010 v 16:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
 blue: tak to máme naprosto odlišný vkus emoticon jasně.. link mám emoticon http://www.internorm.cz/Fenster-Kunststoff_2504.html
13. říj 2010 v 17:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky, vy jste se rozepsaly...
brou: okna nádherná,cena brutální, my teda mame klasická plastová, vyšla na 100 tis., po slevě 30%, z každé strany jiná barva. Jsme celkem spokojení, jediné, co je pitomé, jsou vnitřní žaluzie, nejdou totiž pořádně umýt, aniž by nad tím strávil člověk několik hodin emoticon (což s mým vztahem k uklízení nehrozí). Projektantku bych nakopala do pr... a chtěla slevu.
ja_fi: jsem strašně zvědavá na fotky z venku i muzea, držím pěsti. Vaše Vánoce mě pobavily, strašně se těším na letošní, prcek bude mít rok a půl, tak už to bude vnímat líp. Loni to probrečel, byl po očkování emoticon Jinak já jsem zjistila těhu den po Vánocích, ale ujištění přišlo až v lednu, hned jsem to volala manželovi, jsem hrozná drbna, to bych nevydržela. Navíc čekal na telefonu. Taky jsme byli překvapení, že to vyšlo napoprvé. Tak držím všem snažícím se pěsti. emoticon
13. říj 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 brou: ty blaho tak tomu rikam okna emoticon me se ty eurookna libi na normalnich ceskych domeckach. Na moderni budove jsou takovyhle samozrejme uzasny!A budete mit tak velka okna jako na tom obrazku?
13. říj 2010 ve 20:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky! tak jsem zase tu emoticon
brou: tu projektantku bych teda reklamovala! vzdyt vam to udelala uplne spatne! ze se netrefi do zakladu? sekne se o pul metru? strecha by spadla? to jsou sluzby teda.. okna jsou paradni!!!! hooodne svetla emoticon
13. říj 2010 ve 20:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 čau ženský emoticon brou: jak píše ja_fi, taky bych to reklamovala, je to teda děs... a okna super, akorát bych to nechtěla mýt, jestli budou tak velký emoticon nějak se mi nedaří okna beze šmouh emoticon emoticon emoticon
ja_fi: jj, sexy fotečky, ale nejdřív si musím povléknout postel emoticon emoticon emoticon jsem dneska šla ven bez fotáku, pže jsem měla vybitou baterku a byla to velká chyba, byli by super fotečky prcků... po dlouhý době jsem byla ve školce emoticon je taková jakou jsem si ji pamatovala ze svého dětství, akortá hračky mají novější... pak jsme se stavily v curkárně, takže příjemně strávené odpo emoticon si nějak užívám, co není manža doma emoticon emoticon
13. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 jej, lidi, fotak doma nenechavej - ja dneska odpoledne litala po nejakych uradech, ale to svetlo podvecer, no nadhera! to se fotky delaji samy emoticon jinak pekne straveny den emoticon
13. říj 2010 ve 20:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 tak konečně jsem stáhla fotky.... jsem si myslela, že něco ještě udělám, ale asi strávím večer u fotek, snad nějaké hodím na FB, některé vypadají docela dobře... njn, tak co se dá na podzimu zkazit,že emoticon jj, Ja_fi, světlo je super.... já miluju podzim emoticon do té doby než začne opravdu prasečit emoticon
13. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 lidi, naprosto chapu emoticon nesnasim ten pozdni podzim, kdy uz je jen zima, hnusne a listi opadany... ale do ty doby... nadhera!
13. říj 2010 ve 21:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 akorát ještě neumím moc upravovat fotky... s tím si budu muset ještě pohrát... nějaký míchání barev a úrovně... snažím se o krásný histogram, pak z toho vyleze paskvil... budu se muset od někoho přiučit... ani nevím, jak ty fotky moc doostřovat emoticon potřebovala bych radu nějakého znalce emoticon
13. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ja do upravy fotek moc nevidim, ale podle me cim lepsi fotka v originalu, tim lip... jakykoli dalsi upravy uz nebudou nikdy tak "dokonaly" jako dobra pocatecni fotka. takze se snaz fakt ostrit poctive kam mas emoticon a kdyz uz neco, tak radsi prilis tmavy nez prilis svetly fotky emoticon prepalenou fotku tezko dotlacis do kresby, tmavou spis zesvetlis... emoticon co sjem tak pochytila kdysi kdesi... uvazuju o nejakym kurzu s photoshopem..
13. říj 2010 ve 22:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 jj, nějaký kurz by nebyl špatný, taky o něm přemýšlím, ale až budou penízky... nevíš, co má být v přihlášce do výběrového řízení, to je něco jako motivační dopis?
13. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 lidi: ja se taky chci dat na fotografii emoticon koupila jsem si foto magazin a taky koukam po kurzech ale na internetu je toho taky straaaaasne moc.
http://www.fotografovani.cz/tipytriky/index.html

V praci mam kolegyni ktera foti svatby, tak slibila ze me vysvetli zaklady.
Me porad neleze do palice ta shutter speed- rychlost otevreni clony a apeture,nazev v cestine nevim emoticon
Prej kdyz zvladnes pomer techto dvou, tak mas zaklad pro super fotky. Da ti to hloubku snimku a tak emoticon
13. říj 2010 ve 23:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 blue: no já mám doma knížku o fotografování, ale zatím jsem se k ní nedokopala... už jsem hodila nějaké fotky na FB, první pokusy s novým fotákem... akorát mě štve, že mi ty fotky přijdou kostičkované na FB... normálně jsou hezké, ale jestli se na FB musí zmenšit nebo já nevím, čím to je... některé jsem tam radši ani nedala, pže tam vypadaly fakt příšerně... musím to někde zjistit
13. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 odkaz vypadá dobře... tak jak to vypadá, tak se všichni budeme učit fotit emoticon až udělá ošklivo, tak se vrhnu na čtení, teď ještě budu prasečit s fotákem dokud je hezky emoticon emoticon emoticon
13. říj 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky mám fofr v práci - kolegyně dostala výpověď a já makám jako šroubek.
Tada musím se smát jako blázen protože minulý týden jsem se o fotografickém kurzu bavila s kamarádkou. Já taky chci do toho jít nějak mě to chytá - jen tak pro sebe abych věděla co a jak. emoticon
14. říj 2010 v 08:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 ahojda holky... no my jsme naštěstí projektantce ještě nic neplatili.. ani zálohu... resp. něco jsme platili.. za energetický štítek (mimo jiné taky blbě, ale ten nedělala ona, ale nějaký její kamarád, který je normálně dělá)... a pak ještě nějaké drobnosti.. tak řádově je to kolem 10 tis. asi ani ne.... domluva byla, že jí to zaplatíme při vydání povolení ke stavbě.. no, takže bude ještě veselo.. platit jí nic nechceme.. a ještě ale potřebujeme od ní získat všechny ty materiály co má k našemu baráku... a ty nám asi jenom tak nedá... emoticon

jinak bohužel okna tak velká mít nebudeme.. nedovolí nám to dispozice pozemku, takže okna budou bohužel jako menší...
14. říj 2010 v 09:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahoj holky. Včera jsem měla fofr, že jsem ani nepísla ...
Vánoce už taky začnu řešit .... sice nevím co darovat .... ale musím se na to vrhnout.
Brou - a nejsou menší okna lepší? - myslím, že hodně velká okna rychle promrzají a musíš víc topit ....
14. říj 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 veronika: no ono to tak úplně neplatí.. na jižní stranu můžeš mít velká okna.. oni totiž fungují i jako tzv. pasivní vytápení.. na S atd. okna malá... ale tahle okna mají už hodně dobré parametry na únik tepla...

jina Vánoce.. jejda.. no už asi začnu taky nakupvat, abych už měla dárky pořešené...
14. říj 2010 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pro fotonadsence emoticon
www.idif.cz - Neffuv web, vydava i casopis foto video tusim se jmenuje, delaji spoustu ruznych kurzu v praze
http://www.csfotografie.cz/ - nastupce photolife casopisu (muj oblibeny, ale uz nebude, jestli jsem to pochopila spravne), s Karbusickym jsem se ucastnila i jednoho workshopu a fakt to stalo za to!
http://www.photorevue.cz - oblibeny portal patrici k tomu casopisu photolife, predchudce cs fotografie, je tam spousta zajimavych info vc. ukazek treba pri pouziti filtru, za par dni/tydnu budou tenhle web rusit, tak tam juknete pro inspiraci radsi driv nez pozdeji emoticon
14. říj 2010 v 11:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 zensky, kde jste vsechny?? studujete fotografii???
mam doma novou kamosku! a umi pect chleba emoticon mmch v navodu stoji: "... do tohoto prostoru nedávejte žádné předměty (např. prsty, žlice, atd.)..." emoticon emoticon emoticon to psal nejaky tatar!
14. říj 2010 ve 20:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj, tu som emoticon
Hezký návod emoticon To kdyby sis náhodou chtěla upéct žlicový chleba emoticon
14. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 ahoj já jsem makala jako šroubek - přišla z práce - byla na zahradě - naštvalo mě dítě a následně tatínek (chtěl mít klid u pc a dal malé vodovky nemusím psát dál... byl naštěstí tak duchapřítomný, že dal na kuchyňský stůl alespoň igelit emoticon - a tak teď se tu uklidňuju a ještě chci udělat křížaly. Ja_fi super odkazy díky omkrnu to.

jooo pekárna v mé blízkosti ji má hodně lidí ale já stále hledám využití pro sebe -páč chleba se u nás moc nejí já jen pár plátků čtyřzrného nebo slunečnicového
14. říj 2010 ve 21:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Bré ráno mladé paní =)
Ja_fi díky za odkazy =)
mimochodem gratuluji k pekárničce =)) .....už jsi včera upekla i nějaký ten chlebík ?
Pokud jsem dnes ráno v polospánku dobře vnímala telku tak v loskutákovi ted v neděli bude nějaká reportáž o pekárnách a pečení chleba =) ....třebě tě (NÁS) to bude inspirovat =)
mimochodem bezva návod =))) jsem se nasmála

U nás je jasno do Vídně se jedeee dostanu zájezd od muže k narozeninám =) zlatíčko moje ....pořád chodil co bych si přála tak jsem mu dala pár tipů a vídeň samo mezi tím ...u ní zahlásil super dík =) takže jedeme na punč a pečené kaštany =)))))
Jooo a po roce a půl mám novou myš k laptopu =) ....ta stará se mě skazila jednou fungovala jindy zase ne a za 5 minut zase jo ...tak ji muž reklamoval a včera přišel s úplně novou myškou (mini - červenou) ta stará prej byla neopravitelná tak si mohl vybrat novou =)))

Jdu na kafe (já čajík) s kámoškou bude mě učit jak upravovat fotky na picnik.com
podle jejich fotek jdou v tom dělat úžasné kouzla ....tak jsme to přijednom spojily s kafíčkem =)
15. říj 2010 v 09:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 holino: picnic.com neznam, jdu se podivat co to je emoticon
Jinak mas dobreho manzilka, ve Vidni to bude nadhera..Ja tam byla jednou s mym milovanym na vanocnich trzich..to uz je davno, 6 let emoticon

o pekarne jsem premyslela pro moje rodice, je to sikovna vec.
15. říj 2010 v 09:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 blue my tam byli 3 roky na zpátek a jako fakt skvělý pořád na to vzpomínáme a já vážně miluji Vánoce no mám doma poklad jj picnik zkus www.picnik.com
no je to zajimavá stránka ...něco málo tam umím ale něco né ....moc se s angličtinou už nekamarádím takže to musím vidět prakticky a mět to polopaticky vysvětleno =))
Jinak pekárnu pro rodiče myslím že bombha nápad =)
15. říj 2010 v 09:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 dobre rano damy emoticon
pekarnu jsem zatim jen vypalila na prazdno, smrad strasnej teda, ale na chleba se chystam dneska. dopo zmizim na rhb, babi zatim dojde koupit s mimisama mouku a az budou chrnet pres obed, tak se na to vrhneme! dam pak vedet, jak to dopadlo emoticon
toho loskutaka si zkouknu z netu, da se ne? to je nova..? my nemame telku, vsechno poustim o den pozdeji z internetu, pokud to tam teda je k dispozici emoticon tak se tesim! jsem ted natesena pekarka emoticon
15. říj 2010 v 09:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 Ja jsem sla nejdriv na picnic.com a to jsem se teda divila, kde tam upravujes fotky emoticon emoticon emoticon

Na pekarne se pry daji delat bezva kynuty testa - v robotu se to pry tak nepropracuje jako tam... rikala jedna znama, co pece uz tak dva roky. ted pry primo pece jen tak jednou tydne, ale testa v tom zadelava furt emoticon takze vyuziti to ma i kdyz uz z cloveka opadne to pocatecni nadseni emoticon
15. říj 2010 v 09:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 ja-fi: vy nemate televizi??Muzu se zeptat proc? Ja bych bez telky v zime neprezila emoticon
15. říj 2010 ve 14:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 blue, my ji nechteli, zatim.. je nam jasny, ze az deti budou jeste kousek vetsi, tak ji poridime, ale zatim... jeden pokus jsme ucinili kdyz jsem byla tehotna (ke konci tak tri mesice uz jsem sama ven nemohla a trcela jsem celej den sama doma). Pavel mi koupil usb tuner, ale skoro nam nefungoval, tak nejak obcas jo, obcas ne.. a tady v novym byte funguje jeste hur, blbej digi signal.. takze zpravy a tak si poustim z netu, stejne tak obcas nejaky serial a jinak jedem na filmech, kdyz mame naladu, jinak na to nekoukame emoticon spis ujizdime na pocitaci emoticon
15. říj 2010 v 15:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš