Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky, u nás už je taky hnusně, ale pořád doma vedro. Malý vstával o půl šesté, takže dnešní rozlučka bude fakt zajímavá. Užijte si víkend ;-)
Odpovědět
ahoj holky :-) jen jsem zaregistrovala jedno srpnove album, tak safi, teda ten uces je nadhernej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt krasa!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré skoropolede! Připojuji se k chvále ;-) opravdu krásný účes! Trochu ladíme noviny a vkládáme do nich fotky, potřebovali bychom začít pomalu tisknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak mě trošku straší, že se posledních pár dnů nemůžu spojit s majitelkou salonu, odkud mám mít šaty. Ve středu jsem jí posílala mail a v pátek zkoušela volat. Dřív komunikovala fakt rychle a měsíc před svatbou nic... Snad má jen dovolenou a jinak je všechno v pořádku, ale člověku to prostě nedá a šrotuje mi chvílema v hlavě, co když se něco děje. Ten salon otevřely s její kamarádkou letos :-N No, uvidím, jesli ji seženu příští týden.
Odpovědět
danca> tak to te naprosto chapu.. ja se takhle dva dny snazila spojit se slecnou z hotelu, nejak neodpovidala ani na emaily, ani na vzkazy. uz jsem se desila, ze je nejakej pruser, ale proste jen byla zaneprazdnena a nestihala :-) tak drzim palec, at je to jen prkotina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, danco: to se taky stalo kamarádce, taky se vdává příští týden a ten minulý jela na domluvenou zkoušku a ona tam nebyla a ani jí nebrala tel. dovolala se az druhy den rano a ona ze toho ma pry moc. ale to je svadlena ktera opravuje a sije, a pujcuje saty, je fakt ze mela sakra kruhy pod ocima... ale snad to všechno vyjde :) ted je toho opravdu hodně :) to by ti snad dali vedet, a takovou svinarnu by neudelali.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To taky doufám :-) díky za podporu! Holky, přidávám do alba návrhy emailových oznámek, napíšete mi, co se vám nejvíc líbí?
Odpovědět
holky mam hotovy saty! teda, jeste tam chybi dva knoflicky, aby se dala zvednout sukne a nelezla mi pod kola a pak teda jeste nasijeme par koralku na rukavy, ale i bez toho jsou hotovy, funkcni a kdyby na ty upravicky nedoslo, tak v nich muzu smele vyrazit! :-) hura! a me se moc libej! takze ted uz zadna kritika ;-) :-D danca: me se libi ta druha verze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: paráda! docela ti závidím, že si je nebudeš půjčovat a budeš je mít tak dlouho, jak budeš chtít ;-) Ta druhá fotka se doma líbila nejvíc... Mně se nejvíc líbí 3., ale vzhledem k tomu, že jsem je dělala, líbí se mi vlastně všechny :-D Přítel dělal oznámko pro potápěče ;-)
Odpovědět
no, me se taky libi vsechny :-D ale druhy fakt nejvic..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mě těší ;-) no ale asi by bylo blbý, posílat všechny najednou, tak je vybráno :-)
Odpovědět
danca21: ahojky, tak ty oznámka jsou krásné všechny, ale dvojka asi nejvíc .... fakt krásné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dančo mě se líbí 2 a 3, na té první nejste, působí to skoro jako pohlednice :) jafi tak hod foto!
Odpovědět
Profilova fotka
nám včera dorazili prstýnky, už to hážu do alba :-D
Odpovědět
vuruk: moc pěkné prstýnky .... takový styl se mi taky líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jen vam chci rict - pokud nektera shanite sal, a nechcete za nej dat skoro litr, doporucuju skocit do Palladia :-) Ja dnes koupila naprosto perfektni, a jen za 249 korun x-) Je to kousek od Sephory, prizemi, jmenuje se to Cocco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ahojky, napadlo mě, jestli by ti nepomohla alternativní medicína, s těmi problémy, co jsi psala... Já teď začala chodit na doporučení kolegy preventivně k pánovi, který pohmatem pozná, co jak funguje či nefunguje a pak na to doporučí přírodní doplňky, aby mělo tělo všechny živiny a vše se dalo dopořádku... Jinak ten šál je dobrý tip. Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
jababo díky, akorát ten dámský se mu vyvedl širší než pánský a je takový humpoláčtější, ale je to asi jen o zvyku že jo? prstýnky normálně nenosím, ale tenhle chci :-) nuuno a budes ho mít celou dobu? nebo jen na focení? taky už jsem o něm přemýšlela..
Odpovědět
nuuna> no super kup! :-) hod do alba ;-) vuruk: hodimm, ale asi az vecer.. ted nestiham.. jinak moc pekne prstynky!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné odpo .. tak jsem včera udělala skoro 10 stránek těch svatebních .. no asi tomu budeme řikat LISTY a né noviny :-) Nějak se mi to liší od všech ostatních. Jsou to takový spíš informace .. ani né moc ftipný :-) vurulk: pěkný prstýnky! Budem mít podobný, akorát teda ještě humpoláčtější :-D Já tři bílý kamínky a M. jeden černej. nuuna: Tak to byl dobrej kup :-) danca21: Líbí se mi asi nejvíc to druhý .. to třetí mi tam přijde divný to, že tam máte jména "na kříž" .. nad ženichem je Tvoje a opačně. A uka taky potápěčský, to by mě zajímalo :-D
Odpovědět
vuruk: já si myslela, že ten tvůjje schválně širší :-D já tyky nejsem zvyklá prstýnky nosit, zásnubní mám na řetízku na krku a myslím si, že ten snubák k němu brzy přibyde:) i ten můj se mě ptal jestli neva, že ho bude nosit na krku, že ho nechce zničit ;-)
Odpovědět
Laney: já se taky dala do novin nebo spíš listů, budeš tam mít i představení hostů ?
Odpovědět
holky můžete mi poradit? vyfotila jsem se ve šperku, který bych chtěla na svatbě mít, ale připadá mi to moc jemné, až jako by tam nebylo skoro nic. nevypadá to na mě směšně? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba82: Jo, něco takovýho chystám .. jen mi chybí pár fotek. Část svatebčanů už mám v medailonku. Ale představovat je tam všechny nebudu, to bych se upsala .. udělám jen rodokmenovej strom.
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba82: Mně se ty šperky takhle líbí, k šatům to zase bude vypadat jinak ;-)
Odpovědět
laney_: no nesmím si je zapomenout vzít na zkoušku at vím jak to vypadá:) ale děkujiza názor
Odpovědět
Profilova fotka
jababo teď už je schválně širší :-D je to jak se mu to povedlo, hlavně že je to originál :-D jinak s tím šperkem záleží opravdu na šatech, až si to oblíkneš komplet tak uvidíš :) taky máš na tý fotce úplně sepnurý vlasy, zkus si to s těma polorozpuštěnýma jako budeš pak mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tisknu pilotní výtisky svatebních listů :-) Chybí mi tam teda ještě naše fotky z dětství, to musim zahrabat u našich a M. doma a list s rodokmenem, taky ještě nemám fotky všech .. Hmmmmm .. tak právě došel inkoust, tak to bude asi stát za to ten výtisk :D To bude šedivý .. no co .. stjeně je to jen na zkoušku a na přečtení pro mě, jestli tam nejsou chyby :D
Odpovědět
tyjo holky, co vy tam do tech noviny vsechno pisete??? :-D marne premyslim, cim zaplnit tu osmou stranku :-D davam saticky do alba..
Odpovědět
Ahoj. Něco pro vás mám :-D http://www.youtube.com/watch?v=uiYfRX...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?