Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Hezký večer, tak jsem poctivě dočetla. holino: jo i s vázou a vodou danca: mně se líbí nejvíc trojky, pak jedničky a dvojky moc ne Co se týká bot, tak v nich občas sedím u počítače, ale budu muset začít něco dělat, protože jinak budu mít nohy opuchýřované. I když, to budu mít i tak, mě odře všechno. Náplasti to jistí. Počasí u nás pořád stejné, vedro k padnutí, odpoledne chvíli popršelo (holino, u nás teda takhle nelilo) a už zase nic ;-) Zítra zapíjím svobodu, tak snad přežiju ve zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím danca21-jestli mohu,tak bych také dala hlas prvním šatičkám-ty se mi velice líbí holky,může se zeptat,co do těch novin dáváte-mě to příjde jako super nápad,ale nějak nevím co by tak měli a mohli obsahovat. holino -taky se děsím toho že bude pršet-babička mě tím taky neustále straší-no a já furt o tommluvím doma-takmi miláček na netu vybral krásný deštníček-má dorazit další týden...Alei tak se deště bojím.
Odpovědět
misa: a kolik vas zitra bude? nevim, jestli jsi to uz nepsala, ale v ty diskusi o rozluckach jsem se trosku ztratila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ted mi doslo ze jsem vam ani nerikala, jak mi dopadly testy u doktorky.... Sedimentace i krevni obraz v poradku, ledviny ok, jatra pry primo perfektni, cholesterol pry jeste lepsi, cukr v poradku, moc taky.... Takze presne jak jsem rikala - jsem uuplne zdrava, a tudiz neni duvod abych mela jakekoli problemy :-D 8-( Holky, pritel je doma, tak preju hezky vikend! ;-)
Odpovědět
nuuna: i tobe! uplne zdrava :-D to je fakt na pest.. tak zase v pondeli ;-)
Odpovědět
ja_fi: nepsala, bude nás osm i se mnou. Ale odmítla jsem jít do hospody, takže u nás doma - dámská jízda. Alkoholu i jídla je snad dost, dítě bude u našich o patro níž. Mám pocit, že některé holky jsou zklamané, že nejdeme do hospody, ale mě to prostě nebaví se překřikovat, navíc kdyby malý řádil, půjdu mamce pomoct. Jsem asi suchar, to je teda zjištění :-N
Odpovědět
misaroz: ja nemyslim, ze suchar.. co je spatnyho na damsky jizde doma???? me nahodou vyhovujou vic :-D takze jsme mozna sucharky teda dve :-D
Odpovědět
danca21: taky se mi líbí nejvíc ty první šaty :-) misaroz: užij si rozlučku ;-)
Odpovědět
miso v karviné teda hooodně lilo fakt ani na krok nebylo vidět....ale vzduch se nijak výrazně neochladil
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jé, my taky máme zítra rozlučku :-D bude nás tak 6 a vůbec nevím, co mě čeká - má to být překvápko, tak jsem zvědavá a zároveň se malinko děsím, aby holky moc nepopustily uzdu své fantazii :-p
Odpovědět
ja_fi: tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Naposledy jsem byla "pařit", když chlapi odjeli na chatu (cca před měsícem), a to po docela dlouhé době, a docela jsem se nudila. V hospodě kravál, hudba naplno, zahuleno - prostě se nedalo pořádně kecat. No co, přinejhorším budou některé otrávené, ale já si to zkazit nenechám. jajaba: díky ;-) holino: tady lilo asi pět minut, pak se vyjasnilo. Ale hřmělo ze všech stran.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: Zadej si do googlu svatební noviny a vyjede Ti mooře inspirace :-D
Odpovědět
Článek se načítá
laney: já noviny nedělám, to chtěl, myslím, někdo jiný. Nějak se mi do toho nechtělo, navíc to u nás není běžné, takže to nikdo neočekává. danca: já myslím, že to bude super, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radu jsem chtěla já-jdu to zkusit-díky
Odpovědět
misa: no hele, je to tvoje rozlucka ne? mela by se libit predevsim tobe a ostatni at si myslej co chtej, ale nedavaj to najevo a bavej se s tebou! ;-) kdyz to tak ctu, tak je mi az trosku lito, ze pro me nikdo nic nechysta. ja bych do toho sama nesla, ale asi by me potesilo, kdyby se kamaradky domluvily.. jenze i svedkyne je detna, navic mi ted zmizela na dovcu do recka, a vrati se, az budem na dovce my, takze se uvidime asi az na svatbe :-D super..
Odpovědět
ja_fi: třeba ještě nějaké překvápko přijde. Já vše organizuju sama, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
misaroz: uvidime.. :-) ja jsem vetsinou docela unavena, takze ani na nejaky extra pareni nejsem.. uz.. asi vek ci co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: Promiň, jsem se přehlídla. To patřilo pro michaelasi .. Se omlouvám ;-)
Odpovědět
laney: v pohodě, vždyť se nic nestalo ;-) vůbec se neomlouvej. ja_fi: mám stejný problém, to bude asi hlavní důvod, jsem pořád unavená, když prcek neřádí v noci, tak zase pro změnu brzo vstává (dnes i včera po páté) a pak půl dne z toho vedra prokňourá, furt se na mě sápe :-(
Odpovědět
holky, jdu si cist.. uz se mi ani u pocitace nechce sedet.. tak se tu mejte pekne a zitra treba na skoka :-) dobrou..
Odpovědět
ještě jsem vám chtěla napsat fakt skvělou historku...poslední týden je muž nějaký málomluvný ...tak jsem to už včera nevydržela a ptala se ho co se děje...jestli ho něco trápí tak at se svěří že to spolu nějak vyřešíme ....jeho odpověď ??? Nic mě není jsem v pohodě ....tak se ho ptám jestli se děje něco v práci že je takový zamlklý a on ne v praci taky v pohodě ...tak už jsem to nevydržela a říkám mu tak mě sakra řekni co jako proč nemluvíš ...a on s usměvem povídá no užívám si svobodu protože za 14 dnů budu "Pod pantoflem" .....no holky v ten moment jsem šla do kolen :-D ....ale nakonec se odboural i on a chechtali jsme se tomu oba ...a dneska je to zase ten můj mužskej kterýho si beru :-) ....to jen tak pro usmání
Odpovědět
Profilova fotka
holi: :-D taková soukromá rozlučka se svobodou jinak počítám, že kdyby mělo pršet, asi si na svatbu pořídím holinky ;-) :-p jako mrakoplaše
Odpovědět
holi: tak to je super historka, to ten můj chlap je málomluvný pořád :-| Mají v rodině ukecané ženské, tak se asi chlapi nedostali ke slovu a zůstalo jim to. :-D
Odpovědět
no tomu mýmu dnes došlo, že za tři týdny se to stane :-) tak jsem zvědavá jestli mi neuteče :-D
Odpovědět
jajaba: jestli vydržel doteď, tak už neuteče ;-)
Odpovědět
misaroz: budu tajně doufat :-D tak ted jsem koukala na ty svatební noviny a uvažuji, že něco spíchnu .... jen něcomalého vyloženě fakticky pro zasmátí a vyplnění mezer :)
Odpovědět
danca - tak to je přesné ...soukromá rozlučka :-)....ta klučičí ho čeká příští pátek už mě na ní hodnou dobu připravuje :-) ....si z něj utahuju že dělá jako by se chtěl spít do němoty - je abstinent :-D miso - jako fakt jsem v ten moment šla do kolen ----to přesvědčení v tom hlase :-D tak přítel taly není moc ukecanej - ale zase vždy si vykládáme co v práci nového a tak - a tento týden se nic takového nestalo tak mě to přišlo děsně divné a na konci týdne z něj vypadla taková to perla :-D
Odpovědět
jajaba: tak ať se ti to povede ;-) holi: perla to fakt je, měla by sis to někam zapsat ;-) Já se pro dnešek loučím, dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak inspirace načerpána-a asi se dám zítra do příprav novin.Holky já vám tak závidímty rozlučky-já žádnou nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: tak ještě něco vymyslete, čas ještě je! Stačí se třeba zmínit nějaké dobré kamarádce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?