Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Já jsem tam teda nedávala žádný vtípky, zákony a takový ty žertíky .. nějak je mi to proti srsti. Mám tam jeden kreslenej vtip, toť vše. Zatim mám 16 stránek (takže 8 oboustranně) plus teda ještě k tomu budou desky a ještě teda asi 4 stránky chyběj s fotkama. Takže celkem 10 stránek oboustranně + desky. A co tam mám? Na první stránce je citát z našeho oblíbenýho filmu. Následuje úvod s poděkováním rodičům, svatebčanům a svědkům + nějaký info o taxíku, svatební knize a tak různě, co jim chci sdělit a nebudu moct, protože budu tajná :D .. dál je tam něco z historie naší vsi a nějaký údaje o ní, harmonogram svatby, svatební menu, kalendárium data svatby, horoskop každýho z nás a společnej, jak se k sobě hodíme, poděkování pomocníkům
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer... laney_ já jsem teprve začala-takže ještě toho moc nemám-snad budeme úspěšní ja_fi -dneska jsem se potřebovala zasmát-a tohle nemá chybu-hlavně ta první holčička jinak holky mám radost-dneska mi moje svědkyně řekla,že nám daruje poukaz do Boskovic-my tam chtěli na svatební cestičku-a vypadalo to bledě-takže už nám to objednala a já mám radost
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: :D tak to je super :D Tak mě tak napadlo .. budete házet svatební kytici? Já určitě ne, nechci si jí zničit, jsem sobeček :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: Já si je včera večer vycucala z prstu, dneska nahrubo dodělala, dodám fotky a hotovo. Jak se do něčeho urvu, tak je to hned :-D Kdybych nad tim seděla a přemejšlela, tak to dohromady nedám, hlavně mě tlačí čas, to se mi pracuje nejlíp. Gratuluju k poukázce, to máš teda hodnou svědkyni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney_ já se koukala na net-no a vzala si pár příkladů a mám sice jen 3stánečky-ale tak určo něco vymyslíme. Snad se to podaří a hosté budou překvapeni. Moje svědkyně je má nej kamarádka od malinka-vyrazila nám dech,řekla nám o tom dopředu aby věděla jaký termínek má zamluvit-tak už jen si držet palce aby nám v ten den nepršelo
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: Nebude, neboj 8-) Poručíme větru, dešti :-D
Odpovědět
mich: to nebylo moje video, diky patri picasso ;-) ale ona si to urcite prebrala :-) jinak gratulace k poukazu :-) laney: jo, prave... my tam dali jen par tech vtipnejch veci, ale nejak nevim co dal, mame tam nejaky info o sobe a tim to konci... :-( horoskopy tam nedavame - my se podle nich k sobe vubec nehodime :-D ja kytici hazet taky nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: a koukala jsi po netu? Je tam spousta svatbních novin pro inspiraci ..
Odpovědět
Profilova fotka
laney-he,kdyby to šlo bylo by to super-oni totiž většinu programu co je zahrnut v poukaze mají venku-ale tak co-bude romantické tulit se pod deštníkem ja_fi -ju já poděkovala tobě-no chybička :-) já taky kytí házet nechci-já si ji chci vzít domů
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi-avím proč jsem si to popletla-chtěla jsempochválit šatičky-krásně ti sedí
Odpovědět
Ahojky :-) ja_fi: Krásné šatky, rukávky ještě kratší :-) mich: Tak gratuluji k poukazu též, supr :-) Jo, holky, oba jsme se mohly potrhat smíchy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi: Supr, tak jsem je viděla a nádhera, moc ti sluší. Budeš kočka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso-děkuji.No některé ty pády tam stály za to-ale je to perfektní-musím to pak pustit drahouškovi až dojde ve 3ráno z práce-určo se zasměje jako já.
Odpovědět
mich: Není zač, to video našel snoubenec a málem se počural smíchy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso -já ho zkoukla 3x-já se vždycky pobavím i vícekrát u jednoho videa a nemůžu si pomoct-ta první slečna nemá chybu....i ta družička co chce všechno vyházet ven-to je strašně sladké-ta vzala svou práci poctivě
Odpovědět
to video je fakt dokonaly... hlavne ty vdavekchtivy chytacky kytic :-D laney: ja vim, ja jich videla spousty, ale to bylo tak nejak na jedno brdo.. furt dokola ty samy veci, mi to tak prislo.. :-(
Odpovědět
mich: Ty první dvě jsou nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso- :-) přesně tak-no snad toho našeho broučka nenapadne si taky hrabat v nosíku-on měl nedávno velikou rýmu a při pobitu v nemocnici mu dávali hadičky do nosíku a dodnes tam má bebínečko-tak se občas do nosku hrábne
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Jo, každej to dělá stejně, právě proto jsem tam ty ftípky ani nechtěla dávat, má to tam každej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu hrabat fotky svatebčanů, snad ještě nějaký najdu .. Jedno dítko spí, druhý ještě kouká na pohádku, ale jak skončí, tak jde taky. Drahoušek jel na oslavu narozenin, tak mám na noviny čas a klid
Odpovědět
Profilova fotka
Holky-myslela jsem si že máme už vše krásně nachystané a zařízené-a dneska mi miláček oznámil,že by chtěl změnit písničku na náš první taneček-ale já ji nějak nemůžu stáhnout-snad se to podaří,v pondělí máme odevzdat cd s písničkama
Odpovědět
mich: Ale zadaří. my ji taky změnili, teda písničku na nástup. Budeme mít tuhle: http://www.youtube.com/watch?v=vRcY56...
Odpovědět
Profilova fotka
picasso -tak jsem si jí poslechla-je taková krásně něžná....No já když se snažím si jí přetáhnout-tu naši,tak se mi to sekne nebo mi topísne že to nejde-asi to nechám na broučkovi-má to být od Pala Habery písnička z muzikálu Tři mušketýři-někde je pojmnovaná Jediná,jinde jen Tři mušketýři
Odpovědět
Ahoj holky, tak píšu s velkým bolehlavem 8-( Ale rozlučka byla super, smály jsme se do dvou do rána ;-) Dneska bychom měli odjet na chatu, teda jestli bude přítel schopen. Takže vás tři dny neuvidím :-S Mějte se tu hezky, já ještě možná během dne napíšu.
Odpovědět
Ahojky všem. Míšo, to je super, že jsi si rozlučku užila, hezký volno na chalupě :-)
Odpovědět
Ahoj, holky. Tak opět změna, ale snad už definitivní :-D Zatímco jsem spala, přítel mi našel jinou hudbu na nástup: http://www.youtube.com/watch?v=A-qLa_...
Odpovědět
jafi: krásné šaty, hezounké zjemnění těmi perličkami laney_: já taky nebudu házet .. taky jsem asi sobeček:)) :-D
Odpovědět
normálně holky mě snad klepne. Jak naše pozvání omítli teta ze strejdou ze zdravotních důvodů a z údajné dálky na naší svatbu, tak mému skoro tchánovi řekli, že přý půjdou ... takže předminulý týden nám řekli, že nepřijedou, přímo mýmu Lubošovi a ted zase skoro tchánovi řeknou, že přijedou na obřad, na chvíli budou a zase pojednou domů. Mě snad už klepne. Mamce jsem už řekla kolik bude lidí a kolik nádobí má půjčit apod a ted zase změna. Si připadám jako blbec:( Skoro tchána se zeptali "co svatba?" a on jim řekl, tak toje jasné ne? vy nejdete a oni, že prý nic není jasné, že půjdou. Tak si ted připadám jak absolutní debil ... ufff tobude ještě sranda a omlouvám se,že sit u ztěžuji, ale už mám nervy asi v háji :-S
Odpovědět
Tak to jsme na tom Jajabo stejně ... nám teď odřeklo svatbu 7 lidí - na poslední chvíli :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?