Nevěsty z Ústí nad Labem 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí mladé paní z Ústí, otevírám toto téma protože to staré "Ústí nad Labem" je nějaké zamrzlé a neni tam nikdo kdo by teprve svatbičku plánoval :-( Najde se tu někdo, kdo by se chtěl podělit jak je na tom s přípravama? ;-)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
aha...tak v libochovicích to je pekny, ne? teda ten zamek, ve vesnici jsem byla snad jen na nejakym autobusaku a nejak me nenadchl... ;-) ale zamek je na letni svatby asi preplnenej, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
No to je no,ten je plnej a prave je to tam jak na bezicim pase no :-| je tam spousta mist krasnejch
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, řešim kameramana na svatební obřad, ale nějak nevim na koho se obrátit... :-S Nevíte o někom šikovnym (ale ne moc drahym) kdo by nám to nakroutil ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady je zase živo !!! :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahojky tak koukám, že se vám buďto nechce nikomu psát nebo ty svatební přípravy pěkně flákáte ]-( My už jsme zase o kousek pokročili... konečně jsme si zarezervovali restauraci, máme domluvenou mooc šikovnou fotografku, příští týden domluvíme kapelu a už mi přes místní bazar dorazilo pár nezbytných maličkostí (košíčky,krabičky, vývazky, polštářek...) Joo a málem bych zapomněla, začátkem měsíce proběhlo první zkoušení šatiček... byla jsem se švagrovou okouknout šaty v salonech Terry a v 2x ano. V tom prvnim bych si možná jedny vybrala a v druhym jsem se jen koukla a ani nezkoušela protože nic moc. Předpokládám ale, že šatky budu stejně půjčovat v Praze... a co vy jak jste na tom ostatní? Snad sem ještě někdo nakukuje :-( jinak přeju hezký zbytek stávajícího a všechno dobrý do (pro nás tak důležitého) Nového roku 2009 :-)
Odpovědět
Ahojky :-). Co máš za fotografku? Jsem myslela, že všichni dobrý jsou v Brně, Ostravě a Budějovicích :-(. V 2x ano se ti nelíbily? To já bych si vybrala, ale za ty prachy - blééé. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ozvala se mi sama fotografka z Tisé, koukla jsem na její stránky a moc se mi líbil její styl focení, a bylo rozhodnuto. (krom toho velká sympaťanda.... ) Za 60 vyvolaných a 200 fotek na CD dáme 3.500,- (bude s námi cca 3 hodiny)
Odpovědět
Tak to je super :-). Dáš mi ty stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
Emm, máš ji v poště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo, kde jste kdo? Tady to vypadá, jak kdybyste si to všechny s tou svatbičkou rozmyslely :-N Jak jste na tom s přípravama? Já už jsem zas o něco klidnější, protože už mám zamluvený šatičky (KLEINOD - Praha) a včera jsme si objednali na svatebním veletrhu v Diplomatu krásný prstýnky od Lukáše Rýdla, za měsíc by měly být doma tak se mooc těšim.... :-) Emmili: co fotografka? Domluvily jste se nějak nebo jsi našla někoho jinýho?
Odpovědět
Já se chtěla jen mrknout na její práci :-). Já mám předběžně dohodnutou jinou fotografku, ale svatba bude až 2010, takže to zatím tolik neřeším :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Mohla by mi některá z vás prosim upřesnit nebo ještě líp dát záchytnej bod,kde najdu svatební salon Beta B+B a svatební salon Tery? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Terry ja na míráku ten vedle McDonalds :-). Ten první nevím :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
kuju,ještě najít ten druhej :-D
Odpovědět
Ty jo, tak to bude někde v tom hnusnym kopci :-D, to ani nevím, že tam něco je... Kdy tam jedeš? Taky zítra? http://www.mapy.cz/#x=132226560@y=137...
Odpovědět
Profilova fotka
no,chci to vzít všechno při jednom
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem to taky sfoukla najednou, jinak bych měla v hlavě maglajz. v Ústí jsem ale byla jen v Terry...Pěkně si šatičky užívejte, je to na těch přípravách asi to nejpříjemnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem k vám taky nakoukla, jsem z TP jako Kaczka, ale brát se budem na zámku ve Velkým Březně, 8.8.09. Moni (ruzenkas), měla jsem teď strašnej fofr v práci, zástup za kolegyni, takže jsem Ti nestihla odpovědět na mail, promiň. Šatičky máš krásný ! Tak snad nevadí, že jsem se k vám takhle přivtírla a přeju hezký přípravy! Jdu vám ještě mrknout do alb :-D
Odpovědět
Beta B+b je ve skutečnosti NAJA, je to naproti Šenkovně, ale je bohužel zavřený a skoro zrušený. Otevřeno jen na objednávku, ale prodávaj tam i fungl nový šaty a vše za babku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, holky tady to moc nefrčí =-) Kdybyste některá chtěla, připojte se k nám na Nevěsty Teplice 2009, jsme tam super partička ;-)
Odpovědět
ahojky :-) tak se pridavam do diskuze :-) svatbu planujeme v Usti na 12.9. 2009 ale zatim jeste nemame domluvene misto, protoze je vsechno zavrene tenhle datum :-) Velke Brezno - dny EU, Trmice - pout, Strekov ma asi dva terminy celkove.. no hruza. Kde a kdy to planujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pochazim z UL ale ziju v praze...svatbu jsme meli v benesove nad ploucnici...to je teprv maglajz , kdyz mate vsechno nekde jinde :)...jinak k satům...pujcila jsme si v UL v Pronuptii a naprosta spokojenost...saty krasne:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...žiju v ústí, ale svatbička bude u České Lípy, tak jsem bydlela a mám tam rodinu...holky mám prosbu. Šaty už mám, ale nevím, kam si má jít vyzkoušet oblek nastávající?? :-( můžete mi něco poradit a doporučit?? a taky květinářství, kde nejsou moc drahý?? jinak se hodně věcí zařizuje v Lípě a nějaký jsou samovýroba :-) Předem moc děkuju za odpověď :-)
Odpovědět
ahojky děvčata, Bydlím v Praze, ale svatbu plánujeme v Ústí. Nemohly byste mi prosím doporučit nějakou živou kapelu? Moc prosim a předem děkuji za typy. Jinak díky za typy svatebních salónů. :-)
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?