Nevěsty z Ústí nad Labem 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí mladé paní z Ústí, otevírám toto téma protože to staré "Ústí nad Labem" je nějaké zamrzlé a neni tam nikdo kdo by teprve svatbičku plánoval :-( Najde se tu někdo, kdo by se chtěl podělit jak je na tom s přípravama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Tak tenhle nick a mail mám dlouho, ráda a hodnš spím. Mamka říkávala, že jsem jako Růženka a že prospím mládí...jinák růže mám docela ráda, ale ty šaty se mi moc nelíbí. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
emm: tak koukala jsem do tvého alba a ty druhé šatičky s vínovým doplňkem jsou naprosto dokonalý!!!!!! :-) Jsou prostě senzační!!!!!! Neplánujete někdo svatbu na Děčínským zámku?Já bych ráda, ale ještě se tam musim podívat jak to tam vypadá....v okolí totiž nic moc jiného neni. Ve Velkáči,tam je to prej šílený....jde to tam jak na běžícím páse a ani se nestihnete vyfotit...to fakt nechci. Jo jinak předběžný termín je 20. června..ještě se rozhodne podle matriky. A nemáte někdo tip na nějakého dobrého fotografa?Nerada bych nalítla. Booože já vůbec nevim, ale něčím musim začít. A co prstýnky už je někdo máte????? ;-)
Odpovědět
Peti: Teď nevím, který myslíš... Ty hrozný sněhurkovský? :-D Pošli mi mail (třeba do IP) a já ti pošlu fotky ze svatby na DC zámku (obřadní síň a tak...). Vdávala se tam v březnu švagrová... Jinak já začala botama, závojem a prostě takovýma blbostma. Teda abych pravdu řekla, tak jsem začala špendlíkama na vývazky... :-D Jo a v Ústí v salonech na mě koukali jak na zjevení, že jdu teď zkoušet šaty (řekla jsem, že na 6.6.). Prý až tak v lednu nejdřív :-S...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Myslela jsem ty jak má ta blondýna s červenou kyticí :-D Ten vršek je krásnej, každopádně bych šla do vínovo-bílých, to je fakt super kombinace 8-) Řikáš až leden?Ty bláho tak to já jsem už teď celá natěšená. Ma dobrý reference ze salónu Terry v UL a krásný šaty mají za divadlem, tam jsou snad nějaký francouzský....nebo máš ještě nějaký tip, kde v UL sehnat šaty? Jak se znám tak si nevyberu, jakmile mam totiž víc krásných a to svatební jsou snad všechny, tak si nejsem schopná vybrat :-N A pomáhal ti někdo s organizací?Mě napadlo,že bych zapojila již zkušenou kámošku, ale zas mam strach, aby jsme se shodli, jsem občas docela nerozhodná, co se týče oznámení, šatů atd....
Odpovědět
peeti: Máš maila. Noo, největší výběr mají v Inform 2x ano na Míráku a taky nejkrásnější. Ale tam se právě pohybujou kolem těch 9000 za půjčení...
Odpovědět
Profilova fotka
:-| taková pálka no to je ranec!!!!Jo a prosim tě co se týče termínu, tak si ho mam zjistit v UL na matrice,že. Ale když bude svatba v Děčíně, tak nevíš jak to funguje?Jestli si to nemusim zajišťovat v Děčíně?
Odpovědět
peeti: Jej, tak to nevím. Zajdi si v UL na matriku a zkus se tam zeptat. Oni ti řeknou co a jak... Já pořád nevím, který šaty myslíš x-). Tyhle? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: néé tyto:http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=1577277&vReferer=%2Fphotos%2Fruzenkas :-D
Odpovědět
Jo ahá, tak proč píšeš emm, koukala jsem do tvého alba, když jsi koukala do ruzenky :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá no já ještě uplně nevim jak to tu funguje, nevšimla jsem si toho :-D :-D :-D
Odpovědět
A kdy ty si uděláš album? :-) To je nejlepší začátek, prolézat tady albíčka nevěstám a brát si z nich inspiraci :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
no ráda bych,ale jak?Ještě vůbec nic nemam....skoro ani představu. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
peeti: No tak už se ti třeba líbily ty šaty od ruzenky, tak si začni ukládat obrázky, když tě něco zaujme... Album uděláš tak, že na hlavní stránce, jak jsou fotoalba, dáš Moje a potom Vytvořit album ze svatebních příprav...
Odpovědět
Profilova fotka
ok jdu na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už už mam album :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pett: Ohledně té svatby a matriky, tak si to musíš zjistit v místě svatby. Jinak my to budeme mít ve Velkém Březně a jak píšeš, že to tam je jak na běžícím páse, tak to máš skoro všude a navíc třeba v Ploskovicích vypisují jeden den v měsíci na svatby a tady si můžeš vybrat jaký chceš den mimo pondělka...takže to podle mě nebude tak hrozný. A co jsem se ptala jedné nevěstinky, co měla v Březně, tak říkala, že to bylo moc super. Ale jídlo měli v DC na Pastýřské stěně a tam to bylo prý hrozné. Já jsem tam byla na výletě letos a přístup hrozný. Obsluha-chlap stál v okně, koukal asi 10 minut z okna na nás, když šel okolo a my že bysme si chtěli objednat, tak nic. Přítel šel teda za nim a ještě ho seřval, když se zeptal (přítel), jestli to má zaplatit už teď, nebo až vše najednou. Jinak tam byla nějaká silnější pani venku a to měl docela nevkusné řeči na ni a jejich děti. Co se týče zámku, tak z těch, co jsme byli letos na výletě se mi ten v DC líbil nejméně, ale to bylo asi průvodkýní, která pořád opakovala ta samá slova, zadrhávala se a někdy ani neřekla vše, protože to zapomněla (asi). Ta oddací místnost je celkem hezká, to jo :-)
Odpovědět
peti: Tak vidíš:-D. Já už pro dnešek končím, tak se tu holky mějte...
Odpovědět
Profilova fotka
emm: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emm:ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky budoucí mladé paní ;-) tak jsem si po měsíční dovolené doplnila mezery ve čtení vašich příspěvků a koukám, že už jste se některé pustily do zařizování...taky bych si ráda vyzkoušela nějaké šatičky, ale obávám se, že mě budou považovat za předčasnýho plašana... =-) zatim to ale vypadá, že budu po šatičkách pátrat v Praze, takže by tam mohli mít volnější přístup...no ještě chvilku budu sbírat odvahu a pak dám vědět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...nevadí, že jsem z Teplic? ty nějak nefungujou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,muzu se k vam pridat?my teda nevime este presnej termin,ale snad to pristi rok bude :-D koukam,ze uz resite saticky,ja mam jedny vysnene jsou hnedky prvni v albicku,a do tech jsem se zamilovala,a jiny snad nechci :-) je tady nakej salon u nas v Usti,kde tento typ satu maji,je to nakej salon Patrik.Ale vdavat se v Usti nebudu,pochazim od jinud tak bych se asi vdavala v mem rodisti,jelikoz mame krasnou zameckou zahradu kde jsou uzasne fotky
Odpovědět
Petruš, koukni na Míráku do Inform a kousek vedle je ještě jeden (teď nevím, jak se jmenuje)... Tam mají veliký výběr podobných ;-). Ale ty ceny :-. . Kolem 9000 za půjčení :-S... Kaczka: Ono to tady také moc nefunguje :-D. A já jsem někde mezi Děčínem a Českou Lípou a taky nakukuju :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude asi on,jo jo vim nova kolekce je za 9 tacu,ale ta starsi je do 5 tisic,a me starsi kolekce teda nevadi,jelikoz oni maji same krasne saty,na tech satech mi teda hrozne zalezi vic nez treba na aute atd. ;-)
Odpovědět
No, nevím, jestli to byla nová kolekce, měli tam všechny šaty takhle drahé... V tom druhém nová kolekce asi 7 a stará 5...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,koukam,ze to tady fakt moc nefrci co???se to treba rozjede
Odpovědět
Profilova fotka
pitrskap: ahojky, odkud jsi? emmili: no aspon se zapojim do vice diskuzia kdyz to vsude frci jen trochu, tak jich treba pak vic vydá za jednu rozjetou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cusik z Usti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pitrskap: aha, ja myslela, ze jsi psala, ze pochazis od jinud, kde mate hezkou zameckou zahradu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ted bydlim v Usti,ale vyrostla jsem v Libochovicich,bydlim tu 4 roky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?