Nevěsty z Ústí nad Labem 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky budoucí mladé paní z Ústí, otevírám toto téma protože to staré "Ústí nad Labem" je nějaké zamrzlé a neni tam nikdo kdo by teprve svatbičku plánoval :-( Najde se tu někdo, kdo by se chtěl podělit jak je na tom s přípravama? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emm: jj, snad to bude relane. Nechci zadnej luxus, radeji si priplatim pak na svatebni ceste. Kuba taky souhlasi, nasim to vyhovuje-tohle snad jedine a Kubovi rodice to jeste nevedi, kolik nas tam bude. Ale oni jsou mala rodina-Kuba ma jen rodice, sourozence a tetu, nikoho jineho
Odpovědět
Profilova fotka
emm: opr. realne...
Odpovědět
ruz: Já jsem teda z rozsáhlé rodiny, ale bude to jen prarodiče, rodiče, sourozenci a nej kámoška s manželem. Tak to vychází myslím na 16 i s námi, + dvě miminka. Ale přemýšlela jsem, že bych pozvala nějak na odpoledne víc příbuzenstva na tokovou zahradní oslavu, ale to se taky snad nějak neprodraží....
Odpovědět
Profilova fotka
ruze: bydlíme na klíši kousek od zimáku... jsme spolu dva roky, pro někoho by to mohlo být málo |-| (v předchozim vztahu jsem byla 5 let ale o svatbě jsem fakt neuvažovala :-S ) ale s Tomem trávíme strašně moc společnýho času a hlavně si spolu máme pořád spoustu co říct a to si myslim že je úplně to nejdůležitější a dělá to v tom vztahu hrozně moc! Jsem stále hrozně šťastňoučkatá a na svatbičku se hrozně těšim. :-)
Odpovědět
uza: Nám dvěma fakt nemusíš říkat, že je to málo :-D. My budume necelý dva roky o svatbě, ted jsme spolu 10 měsíců. Taky jsme měla předtím vztah přes 2 roky a i když jsem o svatbě uvažovala (samozejmě to nešlo, dokud mi nebylo 18), tak jsem šťastná, že to padlo. A ruzenka je na tom myslím podobně ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás bude asi 30 lidí a to jsme se snažili to proškrtat Tomča má docela velkou rodinu tak jsem mu dala prostor a u sebe to nechala asi na 8 lidiček co mi jsou blízcí... kvůli penězům jsme si nechali čas na našetření počítám že nás to výjde tak na 80.000,-+ svatební cesta (na tu by to mohlo jít z případných svatebních darů)
Odpovědět
Profilova fotka
uzas: Ja ny Klisi taky bydlela, na koleji, ale jen chvilku...jo, to nam vysvetlovat nemusis, zda je brzo, ci ne :-) Taky jsem mela vztah 2 roky a jsem rada, ze uz s nim nejsem a mam Kubika. Neni nad jistotu, ze me nepodvede, kdezto ten bejvalej mi porad rika, kolik jich mel, kolik jim je..atd. A tedka chodi s holkou, se kterou si psal, kdyz jsme chodili spolu a chtel se s ni sejit a ani mi to nechtel rict, kdyz sem se ho ptala, kdo mu pise...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam to tu zamrzlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo kde jste kdo... =-) jsem se chtěla podělit o svou malou radůstku a nějak koukám, že není s kým... Dneska mi domů dorazil polštářek pod prstýnek, který jsem si tu objednala přes bazar. je hrozně kráásnej a protože je to první věcička, kterou jsem si zatím na svatbičku pořídila tak z toho mám takovej malej svátek :-D
Odpovědět
uza: Tak nám ho ukaž :-D. Ten pocit znám :-).
Odpovědět
Profilova fotka
uza: Máš ho v albu? Jo, taky jsem čekala na polštářek přes týden a když dorazil, byla jsem šťastná :-) takže ti to taky veřím. Emm.dlouho jsem tě neviděla na rok 2009
Odpovědět
ruze: Brouček má dovolenou a my máme dohodu, že nepolezu na počítač, když je doma :-N...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, já ho dneska doma vyblejsknu a hodim ho do alba, tak ho můžete okouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha a je tam, a vývazky které mi přišly dneska taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, předem Vám chci pogratulovat k zasnoubení a hlavně hodně štěstíčka k budoucí svatbičce.. :-) Já už mám po svatbě rok a můžu Vám říct, že to byl jeden z nejkrááásnějších dnů v mým životě. Závidím Vám moc moc moc....hlavně si užívejte těch příprav, protože pak ten den tak nějak šíleně rychle uteče a bude po všem.. :-| Jo a jak tady píšete o věku...myslím si, že vůůůbec nezáleží, komu kolik je...protože, když si rozumíte, tak je úplně jedno, jestli je vám 18, nebo 30...takže se nenechte nikým nic zkazit, jo?... :-N Jo a "uzasnakovi"...tak koukám,že přípravy jsou v plným proudu...jak se těšíš, asi blbá otázka, viď? a kde jste se nakonec tedy rozhodli vzít?a kde budete mít hostinu?...myslím, že jsi říkala něco o restauraci u Krbu, ne?.. Jinak, mě taky bylo 25 a Jirkovi 26, když jsme se brali...a je to v pohodě...teď čekáme miminko, takže máme jiný starosti...ale to tě taky čeká, ne??? :-D ..jo a vývazky a polštářek moooc hezký...takže svatbička bude do růžova, viď?
Odpovědět
uza: No jo, povedený věcičky :-). Moc pěkný... veve: Tak to ses teď přesunula spíš na koníka, ne? Moc gratuluji k prckovi :-). A kdy to bude?
Odpovědět
Profilova fotka
emmili, jojo, máš pravdu, teď jsem pečená vařená na koníkovi..sem jsem zabloudila po dlouhý době, holt to pro mě už není aktuální, ale vždycky, když si vzpomenu, tak se koukám na nový svatební fotečky a tak...je to krásný.. :-) Čekáme holčičku koncem září- začátkem října...takže už aby to bylo...snad to uteče, tak jako ty přípravy na svatbu... :-D No a jak probíhají přípravy u vás???co šaty, kytička, prstýnky, místo obřadu a tak???...už máte jasno??? :-)
Odpovědět
veve: No, já si to fakt jen rovnám v hlavě, vybírám a shromažďuju a "zkonkrétňovat" začneme asi až na jaře. Jinak tu představu už poměrně mám. Šaty jsem ještě nevybrala, strašně rychle měním názor, tak doufám, že nakonec vyberu ty nejlepší :-D... Já vlastně nejsem z Ústí, jen jsem se vetřela. Obřad bude asi v Benešově n. Pl. na matrice, nebo možná v Děčíně. Ještě jsme se ani vlastně o podrobnostech nebavili :-N (na něj je to prostě moc brzy...).
Odpovědět
Profilova fotka
jen počkej, jak to uteče ten rok...vždyť my jsme teď oslavili roční výročí a přišlo nám to, jako bychom se brali před 2 měsíci...to není ani možný...je lepší si to takhle s předstihem všechno promyslet, alespoň budeš vědět, co přesně chceš...hlavně abys byla ty a tvůj přítel spokojeni...to je nejhlavnější...a klidně začni s přípravama teď..není to brzo, fakt... :-)
Odpovědět
veve: No já to vím, proto chci mít už teď ve všem jasno a co bude potřeba zamluvit, to s ním projednám, ale slíbila jsem, že připravovat začneme až po Vánocích, jinak je fakt protivnej. Nechává to na mně, protože kdyby bylo na něm, tak se vezmeme prostě jen na úřadě se svědkama :-D. Bude to malá svatba a jsme z vesnice, takže nebude problém, když začneme pořádně až na jaře. Krom toho v květnu budu teprve maturovat a pak budu mít do září celý prázdniny, aby vše bylo bez chybičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, to jsou příjemný starosti, oproti tý maturitě... :-p ...to tě obdivuji... :-) No já začala s přípravama tak nějak taky po novým roce a myslím, že to bylo jen tak tak...furt jsem to oddalovala...a pak jsem jančila...ale to asi každej a kor když máš ještě před sebou maturitu...tak tfuj tfuj tfuj...hlavně ať zvládneš maturu a ta svatba už bude taková třešnička na dortu... x-)
Odpovědět
veve: Děkuju, to jo :-D, jen taková domácí pařba :-). Tady fakt není problém, pokud si zamluvím datum začátkem roku, tak všechno v pohodě stihnu přes léto. Však např. tatínkova oslava 50ky se taky nepřipravuje rok předem, a tak nějak to chci pojmout, jako zahradní párty :-D. Jen jestli bude pršet, tak to bude pěkná čára přes rozpočet :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru :-) mooc ti to s bříškem sluší, minule jsem tě v Šenkovně chviličku nemohla poznat |-|, jsem brzda...Moje drahá polovička by rodila klidně zítra :-N , ale já se snažim ještě počkat aspoň tak půl roku po svatbičce... taky se mooc těšim, ale ještě si budem muset chvilinku počkat...A kdy ta tvoje malinká slečna koukne na svět? :-) Už se začínám pomalu přípravama zabývat a minulý týden jsem si udělala poprvé radost nějakýma svatebníma maličkostma... celé září budu v Jeseníku, takže až se vrátím tak se nejspíš vrhnu na zkoumání restaurací a tak podobně. U toho Krbu by se mi hostina mooc líbila už jenom že tam je možnost opékat selátko a to myslim bude mít úspěch :-D Obřad máme zamluvený ve Velkém Březně na 27.6.2009 ve 12 h. až se v říjnu vrátím tak už jim jen zaplatíme poplatek a zamluví nám to na jisto...
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: jojo, my taky měli takovou "zahradní party"...jen oběd jsme měli v restauaraci pro 20 nejbližších z rodiny a svědkové...bylo to hlavně dělaný pro babičky a dědy, protože přeci jenom ti už jsou starší a na tu zahradní party nešli...no a pak se všichni kamarádi a známý sešli v loděnici, kde to bylo venku...je fakt, že to byla fuška, ta příprava okolo toho, protože musíš spočítat, kolik se toho asi tak vypije, sní atd...všechno to přivézt a pak zase odvézt...no byli jsme z toho úplně hotový... :-) ale stálo to za to...jo a s tím počasím, no tak to byl můj strašák asi největší...naštěstí nám pršelo jen ráno, no a pak, když všichni odešli, tak se spustil slejvák..takže vypočítaný na minutu... :-D uzasnakovi: ahooj...děkuju, ale mě přijde, že jsem jak slonice...nějak jsem si říkala, že je to pořád v pohodě, celý těhotenství a poslední měsíc a půl před porodem je to fakt síla...ty vedra mi vyloženě dodávaj... :-p Nikolka by se měla narodit koncem září..tak uvidíme...už aby to bylo...No, my jsme si říkali, že taky tak třeba půl roku po svatbě..no, začali jsme o něco dřív...a ono to vyšlo docela brzy..trošku překvápko..ale milý...už se moc těšíme...Tak hlavně pak moc nečekejte, ať vám to taky vyjde brzy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Krásné fotečky :-) Jak jsem pochopila, tak asi bydlíte v Ústí, že? Jinak držím pěstičky, aby se mimčo narodilo zdravé a krásné po mamince...
Odpovědět
Profilova fotka
ruzenkas: děkuji moc...A v Ústí opravdu bydlíme.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla ale koukám, že se tu nic tak zásadního nemění já už to mám taky za sebou za chvilku to budou tři měsíce. Hrozně rychle to uteklo :-) a jinak Užasňákovi U krbu vřele doporučuji je to naprosto super i ted tam rádi jezdíme jen tak na véču. Tak všem přeji moc štěstí a užijte si přípravy, protože ten den uteče strašně rychle. Já si ted užívám jen video a fotečky ze svatby je to opravdu moc hezkej den tak pa a zase někdy ;-)
Odpovědět
veli: A kdepak máš foto ze svatbičky? Rády bychom se podívaly ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
veli: Také se předávám k Emm...rády koukáme a necháváme se inspirovat :-)
Odpovědět
Ahojte holky, mohu se přidat do vaší zaběhlé diskuze? Jsem z Ústeckého kraje, to se také počítá? :-) Plán svatbičky je: v Mostě, datum 6. června. Koukám, že máte přípravy už docela rozběhnuté :-) Přeji hezký večer..já jsem na noční, takže já ho mám klidný, ale pracovní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?