Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nejsi, teď jsme teprv dokončili poradu :-p S počasím souhlasím, je to teda po ránu už fakt podzimní :-( Jůů a Simča se nám tento týden vdává, ty jo, už poslední letos... Simčo, až tady budeš, potřebovala bych se Tě zeptat, jestli náááhodou nevíš nějaký podrobnosti o hereckým kurzu u vás v kulturáku :-N
Odpovědět
Ahojky holky omlouvám se že jsem tady dlouho nebyla,ale celý víkend jsme měli divadlo na zámku tak jsem se sem nedostala. Včéra zamnou byla Věruška, kecali jsme spolu 2hodiny a moc jí o sluší. Jinak Zuzko ten sraz no nevím dnes nemohu, mám toho hodně a zítra má Věruška od 19hodin trénink. Kolik by se nás vůbec sešlo. Holky už došla nervozita ve velkém, bolí mě břicho jako blázen a stres.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, co Věrce sluší? Má nějakou změnu? Nebo jí sluší opálení? 8-) Neboj, Simi, to bude dobrý, podívej, není mezi náma žádná, který by se to nepovedlo ;-) Nekaž si těšení stresem ;-)
Odpovědět
:-D Ahoj holčiny!!! :-) Tak přeji krásné pondělní ránko, Zuzanko vítám tě zase v Čechách a jsem moc ráda, že jste si to tam užily a ještě aby ne v Paříži vid :-) . Samozřejmě Vás budu informovat o mém stavu, když budete chtít :-D Simčo ty vado už ted v sobotu vid, to ueklo jééé přeju ti aby jsi mi měla krásny počasí a nebyla zima, ale určitě bude pěkně uvidíš :-)
Odpovědět
No Věrce to moc sluší, je hezky opálená přesně jako od moře, dnes jde ostříhat takže další změna. Jinak vše ostatní hážu za hlavu už jsem toho za polsení měsíc řešial moc teď už mám strach jen z toho dne, nemůžu tomu uvěřit a tyka se trochu bojím počasí. Ahojky Zdeničko, co Vlastička jak se jí daří? A co ty jak žiješ?
Odpovědět
ANi nevím co Vlastička, vůbec se neozíva už ani na icq ani sms jak je jí špatně , takže komunikace žadna ale snad se jí brzy uleví chudince je mi ji lito. A já jsem přestala ve čtvrtek brát antikoncepci a boli me břicho měla bych TO dostat, ale bolí to jak čert :-|
Odpovědět
Simčo neboj se já vím, taky jsem byla nervozní jak blíázen to ti proste může říkat kdo chce co chce. To nejde přejít, ale určitě to nejmín po obřadě přejde a spadne to z tebe a budeš se perfektně bavit!!! Uvidíš :-)
Odpovědět
No těšíme se na ten den oba dva, včéra jsme se s Pavlem o tom bavili a měla jsem radost jak je nadšenej i on, akorád stres je i u něho, takže my jsme opravdu dobrý pár.
Odpovědět
To jsem meli s Honzou to samé jste prostě stejny no, :-) neboj se je ja jsem ted nejaka přecitlivela ty vado, uplně bych se potřebovala asi vybrečet nevim co to je
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeňulko ahoj x-) To víš, že chceme!!! Můžeš to říct nedřív Honzíkovi, ale pak hned nám :-D Jojo, jednou jsem taky vysadila prášky a pak mě děsně bolelo břicho před MS :-p Já taky začínám uvažovat o vysazení, ne teda kvůli mimi, ale po týhle HA jsem dost podstatně přibrala přes břicho :-p a fest mi to vadí ... :-( Astři, jak ses ptala s tou HA, tak má Kačka pravdu, všechno je na bázi hormonů, jen zkusit nějaký to tělísko no... Já taky právě přemýšlím, co požívat, ale do kondomů se mi fááákt nechce :-S
Odpovědět
Aco berš Zuzi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď beru Minervu.
Odpovědět
Článek se načítá
aha tak s tou zkušenost nemám já ted brala Chloe
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tělísko měla a musela jsem kvůli němu na potrat a dvakrát na revizi děloy, už nikdy víc.
Odpovědět
Profilova fotka
*dělohy
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zkoušeli ten Pharmatex, tak uvidíme za měsíc, jestli je to bezpečné nebo ne :-D Ale pocity mám z toho dobré, to jako ano, i když vám to asi zvláštní nepřijde, když všechny berete antikoncepci :-) Já bych do toho asi už nešla. Ivuš, prosím Tě, máš v Praze nějakého gynekologa?
Odpovědět
Zdarec slečny a paní x-) Mám pauzu v učení a rozesílám životopisy :-S Lenko, v Praze chodím k jednomu, ale nevím, jestli bere nebo, ne. Ale asi bych ti ho nedoporučila, je dost náladovej, v čekárně se strašně dlouho čeká, i když je člověk objednanej, pořád za něco kárá sestry, takže atmosféra nic moc. Naštěstí jsem zatím neřešila žádný velký problémy, takže si vždycky odbydu jen prevenci a to se u něj dá přežít :-) Jiný doktory neznám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ten Pharmatex je nějaký ten gel? :-N To je blbý, že jsi měla takovýhle problémy... a bylo to z HA, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, pharmatex jsou buď globule nebo gel. My máme ten gel, globule jsme nezkoušeli. Je mi to fakt příjemné, nic nedře a tak. Jojo, ty moje problémy jsou z antikoncepce. Takže zákaz a basta. Ivuš, díky za radu, jestli je to mrzout, tak to moc nechci. Musím se po nějakém slušném podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj princezny! Moc moc vítám Zuzanku zpátky mezi námi:) Děkuji moc za pozvání ke srazíku, určitě, pokud to bude možné, tak ráda dorazím. Vlastně tu v TP ještě nikoho neznám, bydlíme tu od dubna ale nějak jezdíme jen do Olypmpie :-D Jinak mě zamítli na další dvě práce a do tý jedný, to mě podrž, protože jsem nekuřák!!! No co byste tomu řekli?! Se picnu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase odpoledne tu :-) Simča má pravdu, dnes jsem byla u kadeřnice trochu změnit účes. Vzala mi to tedy dost, ale já jsem to chtěla, takže mám zas chvíli trochu lehčí hlavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Věrko, tak se vyfoť a ukaž se nám. To je pohoda, co? Když jsou kratší vlasy. Já jsem spokojená na maximum :-) A co ta Agamka? Jinak my dneska koupili komodu do předsíně, tak už se těším, jak tam bude vypadat. Jinak s tou prací, tak to je hustý, člověk by řekl, že to bude naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím z Brna... je tady nuda, asi jako vždy v Brně... :-D Vítám Zuzku z Paříže, jj, Paříž je úžasná..nedivím se, že se ti tam líbilo... :-D Dneska mi skončila praxe o něco dřív, tak jsem se pustila do vypracovávání otázek, za měsíc mám zkoušky a ještě je nemám hotové... :-p No vypracovat by ještě šlo, ale kdo se je za mě bude učit??? :-D Míšo!!! :-D Jen jestli oni to v té práci nemysleli jinak s tím kouřením... :-D :-p :-p To by sem pak ještě jakž takž chápala, takhle to teda nechápu... :-D :-D :-p Fuj, já jsem sprosťák... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni neboj vyfotim, ted tady musím na počítači jen něco dodělat a pak se nechám vyfotit :-) Jinak s Aguškou pořád nevím, měli jsme si pro ní včera jet, ale když jsme mu volali, tak řekl, že si jí musí ještě den nechat a operovat ji znovu, protože jí to ještě nevyčistil celé, takže uvidíme dneska už by tam mohl Milan zavolat, jdu ho popohnat
Odpovědět
Profilova fotka
Právě vím, žes říkala dnes a tak jsem si myslela, že už to víte...tak dej vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě dám :-) dík, doufám že to nějak zvládne, ale řekl, že u takových zvířat je to těžký a rovnou nám řekl, že pokud jí odoperuje, tak jí to šít nebude, protože se to nedělá, že tam bude mít prostě díru a tu jí my asi budem nějak pak čistit asi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se konečně dovolal Milan tomu doktorovi a na 20 hodinu si pro ní jedeme, řikal, že jí to vyčistil, tak snad bude v pořádku a chce za to směšnou cenu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
věrko a co bylo agamě? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme přijeli z dovolené, tak měla na hlavně bouli a ta se jí zvětšovala, ale tady veterinář na plaze skoro není, takže když jsme ho ve středu sehnali, tak měl čas až v sobotu, jenže do té doby, už na jedno oko neviděla vůbec a skoro nežrala, většinou měla tak 5-7 červů denně a ted měla asi jen 2 za týden
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko to mě mrzí s agamkou... a jakou máte? vodní nebo vousatku? My máme páreček vousatek, jsou to miláčkové:) držím palečky! Kačí, no tedy, tak tohlle me opravdu nenapadlo, s tím kouřením myslím... no raději pšt nebo se budu červenat 8-) Ženy, poraďte, jak ten můj skoro manžel dostal tu bezva práci, tak maj v sobotu něco jako podnikový večírek. Je to od 15 a od 18 mají dorazit polovičky. Jsem z toho hin! Vůbec netuším co mě čeká, ani co si vzít na sebe... hilféééé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?