Menu Forum

Nevěsty z Teplic a okolí

8. říj 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1127 příspěvků a 1 album. Má 43 přátel. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 8. srpna 2009
    Na zámku ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
Registrovala se 1. července 2008 na beremese.cz. Přidala 1127 příspěvků a 1 album. Má 43 přátel. Region Ústí nad Labem.
 Utíkej, hezký víkend. Kuba sestavuje komodu emoticon pozdravuj a papa
4. zář 2009 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 56 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 56 přátel. Region Praha.
 Zdravím novou něvěstinku! Já se jmenuji Lenka, svatbu jsem tu měla jako první (30.4.) a šermířskou, takže jak píše Katka, už to je pět měsíců, to to letí emoticon Snad se Ti tu s námi bude líbit a třeba Ti i poradíme.
Holky, hezké víkend přeji.
Zdeni, to je fajn, že se vám to doma tak daří, však ona se naučí, je opravdu šikovná.
Ivuš, já bych také měla přemýšlet o "civilní" legitce, huh. Teď vymákli kamaráda, tomu je 27 a je student, ale musel platit pokutu a ještě si udělat tu normální občanskou lítačku. Mě to čeká za pár měsíců také.
Simi, obrň se a vyprdni se na všechny svatby kaze. Máš tu nás, my tě podpoříme emoticon
5. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ifka2
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 356 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
ifka2
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 356 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Region Teplice
 Ahoj holky,
děkuju za přáníčka! emoticon
5. zář 2009 v 10:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaho
Registrovala se 4. září 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Teplice.
  • Svatba byla 12. června 2010
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
petaho
Registrovala se 4. září 2009 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Teplice.
    Region Teplice
 ahojky holky,dekuji za privitani emoticon jste tady asi dobra parta,jinak lentilky bych si taky dala emoticon dneska jedu nakouknout mimo mesto pro mensi drobnosti emoticon mejte se
5. zář 2009 ve 12:07  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loskeros
Registrovala se 14. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 1 album. Region Teplice.
  • Svatba byla 25. června 2010
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
loskeros
Registrovala se 14. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 96 příspěvků a 1 album. Region Teplice.
  • Svatba byla 25. června 2010
    Region Teplice
 Ahoj Petaho. Také Tě tu vítám. Jsem tu po Tobě "nejnovější". Teplické nevěsty mě mezi sebe také krásně přijalyemoticon Děkuji holky!!! emoticon
Jmenuji se Míša, je mi necelých 23, s přítelem jsme dva roky a děti nemáme, ale máme leguána, dvě agamy, dva křečky a fretku. To nám zatím stačíemoticon
Svatbu jsme původně plánovali v podobném termínu jako Vy, a to tady v Krupce na hrádku. Nakonec jsme se však shodli, že oba toužíme po svatbě v zahraničí, a to buď Seychely a nebo Mauritius. Takže termín svatby zatím zůstává otevřený, záleží jen na korunkách emoticon
Ať se Ti tu líbí!
5. zář 2009 ve 13:09  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
 Tak když všichni říkáte, co máte doma, tak my máme kocoura Kocoura emoticon
Samozřejmě je tu vítán každý, přeci jen je příjemné se s někým podělit o svoje pocity emoticon
5. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
 Míšo a budete to tedy mít v tom zahraničí? Nějak jsem nepochopila, jestli ano nebo ne.... emoticon emoticon
5. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 636 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Teplice.
fotoportrét
fotoportrét
siby
2
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 636 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Teplice.
 Ahoj holky, podle toho jak se tu představujete, tak koukám, že jsem toho o sobě moc nepsala. emoticon Tak to napravím, emoticon je mi skoro 26, děti ještě nemáme, ale brzy možná budem (snad), ale zatím máme jednoho pejska a agamu. Tedy doufám, že se to tak dá ještě říct, Aguška je nemocná a konečně jsme sehnali doktora pro plaze, tak ho k ní dnes vezem, tak snad to bude dobrý. emoticon
Jinak petaho, nevim jestli jsem si nevšimla, ale jak se jmenuje, aby jsme ti nemusely psát tou přesdívkou emoticon
5. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 1353 příspěvků a 3 alba. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
Registrovala se 7. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 1353 příspěvků a 3 alba. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj kočky emoticon
tak konečně doháním internet! to je hnusná zima co emoticon
A Simča bude za týden už také vdaná paní jéé emoticon
U mě dobrý,od po.budu pro změnu pracovat na Zličíně a snad tam už zůstanu,za chvíli poznám celou Prahu emoticon
Jéé já myslela,že sraz je,tak jsem asi špatně četla emoticon ,ale já bych se tam asi taky nedostala.
5. zář 2009 v 16:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Ahoj holčiny

Tak máme sestavenou skříňku a už jsem si tam přerovnala nějaké věci, umyla jsem talíře, co jsme dostali a tak je začneme používat. Ještě jsem se konečně donutila přeprat nějaké věci v ruce a leje ze mě jako z...

Baru a jak dlouho budeš do Práglu jezdit?

Věrko, držím pěstičky, aby byla Agamka zase zdravá...

Simčo, co noviny? Já mám celou složku svatby někde vypálenou na DVD a smazanou z PC, ale slibuju, že dneska to DVD vážně najdu a pošlu Ti je...
5. zář 2009 v 17:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 Ahoj Mončoemoticon
jéé nová skříň na nové věci! emoticon ... já se dnes zbavila docela dost starých,furt se připravuji na stěhování,ale asi teď zrovna žádné nebude. Do Prahy budu jezdit ještě přes dva měsíce emoticon ,vůbec mě to ale nebaví.unavuje mě to.Ještě jsem si parádně vyhodila záda,takže nemůžu skoro nic a začíná mi nějaká chřipajzna emoticon ...ale hlavu vzhůru...motivuje mě teď výplatní páska emoticon
5. zář 2009 v 18:05  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Barčo, koukám, že se Ti to nějak kupí. Ale ty dva měsíce utečou jako voda a budeš v UL. Já obdivuju Kubovo kamaráda. Ten jezdí asi 4 roky do Prahy, z toho rok už do práce. Je to Ing. statik a v té firmě, co dělá, bych nezůstala ani minutu. Pomalu co si vydělá, to projezdí. Kuba půl roku pracoval v té samé firmě a když jsme vše poplatili, tak mu z výplaty zbyly 3 tisíce emoticon

Byla jsi u doktora? Aby se ti ta záda nezhoršovala...a do toho chřipka, v tomhle počasí, se není čemu divit, ale snad Tě to brzy přejde, aby jsi mohla být zase fit. Co baráček, nemáte nějaký jinačí v oku? A co Abbísek a Tvůj manžel?
5. zář 2009 v 18:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 jj já byla včera u doktorky pro potvrzení do práce,tak mám ischias (jestli se to tak píše),mám být měsíc doma a ještě jít k ortopedovi,což nemůžu emoticon
Abbísek i manžílek jsou super,Zdenda je zlatej,přijedu,tak mi udělá večeři,furt chodí s Abbískem a prostě všechno obstará.
Mě to naštěstí všechno proplatí,to bych neměla ani za co jezdit.A od po.budu mít měsíční jízdenku na vlak a legitku v Praze,takže paráda.
Baráček máme vyhlídnutý,ale není čas,v osm večer nemá smysl nikam jezdit.Holt musíme počkat emoticon
A co vy?! kdy Ti začíná škola? a praxi budeš mít letos kde,už to víš?
dnes jsem si pověsila konečně ten klíč od Tebe emoticon ,tak už má své místo!
5. zář 2009 v 18:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
 ahojky,tak ja jsem jmenem Petra a jak pisete o zviratkach,tak se pridam.Mame dva pejsky,mysky,dve cincily,krecka a vic uz nechci emoticon emoticon
Nad tim Hradkem v Krupce jsem taky premyslela-vdavala se tam ' skoro' svagrova emoticon
5. zář 2009 v 18:53  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 Ahoj Péťo emoticon
no tedy,tak toho máte více než dost! emoticon
My máme s manžílkem vlkodava Abbíska a na jaro snad už k baráčku máme zamluveného dalšího a pak každý rok jednoho emoticon
Myšky bych také chtěla,tak mám dovoléného jednoho potkana,ale až se přestěhujem a ještě dvě ovečky a tři slepičky,prý víc se nám do ložnice nevejde,ale já ho snad ještě ukecám emoticon
jo a já jsem Bára ju emoticon je mi 23,jsem z UL a jsem vdaná ani né měsíc a momentálně tu moc nejsem,prt.mám novou práci
5. zář 2009 v 19:03  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
 ahojky Baro.
Gratuluji ke snatku.Vlkodavy miluji,celkove temer vsechny psy,ale ti vetsi se mi libi i vic emoticon Chvili jsem mela i barzoje,na hlidani,chrti jsou uzasni.
Chlapa neukecavat,ale rovnou postavit pred hotovou vec emoticon Teda co se tyce zvirat,tak mi to vyslo vzdy emoticon emoticon
5. zář 2009 v 19:07  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 děkujiemoticon
jéé barzoj,tak toho bych chtěla taky a ještě deerhunda,tihleti chrti jsou takový jinačí,to nejsou psi a nadpozemské bytosti nebo mě to tak teda přijde aspoň u těch vlkodavů emoticon
všichni pejsi jsou úžasní!
5. zář 2009 v 19:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 a co..datum už máte definitivní?
5. zář 2009 v 19:22  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 jé promiň nějak mi vypadávají písmenka emoticon
5. zář 2009 v 19:23  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
 jo,snad jo,jestli to vyjde emoticon jen furt nevim,kam pak na libanky emoticon
5. zář 2009 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 času dost, ještě třeba uvidíš podle rozpočtu na svatbu... my měli plán a nakonec jsme to museli úplně změnit a jeli jsme na pár dní pod stan a taky dobrý!
5. zář 2009 v 19:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
fotoportrét
fotoportrét
petaho
    Region Teplice
 omlouvam se,budu muset jit,zitra tu kouknu zase emoticon hezky vecer
5. zář 2009 v 19:26  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 jasan,měj se hezky! pa emoticon
5. zář 2009 v 19:27  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Barčo, škola mi začíná 29. 9. začala jsem zpracovávat dotazníky na bakalářku a dneska mi kamarád bude vysvětlovat kontingenční tabulky, tak snad to nějak pochopím... emoticon

Péťo, jinak já jsem Monika, ale to sis asi už všimla emoticon
5. zář 2009 v 19:42  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
fotoportrét
fotoportrét
barunka111
 jé to už musíš dělat bakalářku než Ti začne nový ročník jo,to vám dali témata? no já nevím,jak to na VŠ chodí emoticon a copa to je k...tabulky,to zní šíleně emoticon jéé Mončo ať je srpen 8.,furt se hrabu ve fotkách ještě mě to nepřešlo emoticon
5. zář 2009 ve 20:28  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Baru, promiň, já jsem nenapsala, že jdu za kámošem aby mi vysvětlil ty tabulky. Dobrali jsme se k tomu, že zjednodušeně to je normální tabulka, ale víc přehledná. Jinak témata nám nezadávali, ale museli jsme si ho vybrat sami a vybrat si někoho, kdo nám to povede. No, hodně lidí, málo vedoucích a už někdy v listopadu nebylo z koho vybírat. Já jsem vedoucího změnila, protože co jsem chtěla dělat téma Delikvence mládeže (nebudu rozepisovat, co jsem přesně chtěla, tento název je obecný k tomu), tak z těch všech, kdo tohle učí (asi 7 lidí) zbyl jen jeden a to když jsem odcházela z konzultaček, tak jsem doma brečela, jakýho tam vždy ze mně udělal blbce. Takže jsem změnila vedoucí a téma a zatím jsem spokojená.

Jinak já také pořád prohlížím fotečky emoticon Až budeš mít nějaký den, třeba o víkendu volno, nechtěla by ses sejít a ukázat si ty fotečky? Já jsem desně natěšená, na ty Vaše emoticon Jo a jak si psala, že klíč má své místo, tak se mi dneska o tom zdálo, jak mi to říkáš a ukazuješ mi ho emoticon Tak snad opravdu se vyplní to, co je na něm napsané. To já ten "podtácek" pod sáčky mám na stole a plně ho využíváme. Kubův táta, když tu byl, tak na to koukal, co to je emoticon

No nic, jedeme pracovat na zahradu.

Hezký den všem.
6. zář 2009 v 10:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
Registrovala se 5. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1848 příspěvků a 2 alba. Má 49 přátel. Region Teplice.
    Ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
zazulka (34 r.)
5
Registrovala se 5. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1848 příspěvků a 2 alba. Má 49 přátel. Region Teplice.
    Ve Velkém Březně, Region Ústí nad Labem
 Ahoj holčinky moje!!! Koukám, že jste se pěkně činily a povídaly, právě jsem vás poctivě dočetla emoticon

Vítám Tě tady u nás, Péťo emoticon K těm info: jsem Zuzka, bude mi 27, vdaná jsem od 8.8. jako Bára a Monča, jsem z TP, máme psa (westíka), dítko zatím neplánujeme... a to je asi tak všechno... no a oba pracujeme u popelářů emoticon

Věrko, tu dovču Ti závidím, to muselo bejt skvělý!!! Kačko, s tím mazlením s lyžema jsi mě fakt pobavila emoticon Baru, já jsem s komplikovaným ischiasem byla měsíc v nemocnici s nohama hore, takže držím pěsti emoticon Jinak super, že jsi v Práglu spokojená, super. Zdeňulko, Aninka je teda fakt šikovná, zvládáte to čůrání teda fakt rychle, šikula. A doufám,že nás budeš poctivě informovat o svém stavu, když už nebereš prášky!!! emoticon Lenka má přidaný fotky??? Jdu hned mrknout emoticon Simi, Tobě držím pěsti, ať to všechno do svatby už zvládnete. Jak jsi viděla, hodně z nás řešilo nějaký takovýhle sra.ky (pardon) před svatbou, ale nenech si to tímhle zkazit, moc by Tě to pak mrzelo emoticon

Holčičky, já už se na vás strašně těším, už bych vás chtěla moc vidět... Simi, ten srazík v po nebo út teda nebude? Jo a Míšo (loskeros), Tebe i Péťu uvidíme fakt moc rádi, tak si snad uděláte čas, jsme fakt super holky, myslím emoticon

Jinak my jsme se dneska vrátili z tý Paříže, proto moje absence tady, jak si Věrka správně vzpomněla. Paříž je neskutečná, nádherná, celá bílá. Chrámy a kostely neskutečně gigantický a Eifelovka (nevím, kolik je tam těch písmenek a nechce se mi to hledat...), to je něco NESKUTEČNÝHO! Viděli jsme ji v noci, každou celou hodinu bliká, jakoby se třpytí - no, mě to bralo dech, fakt. Takže dovča super, nachodili jsme asi tisíc milionů km, takže jsme kantare, ale stálo to za to emoticon A zítra do práce - huh emoticon

Holčinky, zatím se loučím a strááášně se těším, až vás uvidím!!!
6. zář 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
 Hezké pondělní ránko, děvčata.
Dneska už je zima, co? Když jsem šla do práce, tak bylo 6°C, brrr. Ale odpoledne bude zase moc hezky. Dvacet je akorát.
Teď to vypadá, že konverzuji o počasí, aby bylo o čem mluvit, ale tak to není, jen jsem se potřebovala někomu svěřit, jaká mi byla ráno zima emoticon
Zuzko, to jsou mi věci, Paříž... musí to být opravdu nádhera. Měla jsem tam jet asi třikrát, ale nikdy mi to nevyšlo emoticon Buď ten zájezd zrušili, nebo se prostě něco přihodilo. To je paráda, že jste si to užili.
My se s Honzou chystáme na dovču od středy, nakonec jsem to ukecala na kompromis. Sice nemůžeme nikam odjet, protože pořád shání práci, ale můžeme vyrážet na výlety a za sportem a tak. Těším se, jak si odpočinu.
7. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
 To tu jsem úplně sama?
7. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ruzenkas (29 r.)
2
 Krásné dopoledne,

brrr, tak to musela být zima. I já pociťuji ochlazení, protože v ložnici je již nejaká zima po ránu emoticon Jinak vylézá slunko... Jsem měla jet do Prahy, ale nějak mi není dobře. Bych ty "naše" dny zrušila emoticon
7. zář 2009 v 10:01  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš