Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Utíkej, hezký víkend. Kuba sestavuje komodu :-) pozdravuj a papa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím novou něvěstinku! Já se jmenuji Lenka, svatbu jsem tu měla jako první (30.4.) a šermířskou, takže jak píše Katka, už to je pět měsíců, to to letí :-D Snad se Ti tu s námi bude líbit a třeba Ti i poradíme. Holky, hezké víkend přeji. Zdeni, to je fajn, že se vám to doma tak daří, však ona se naučí, je opravdu šikovná. Ivuš, já bych také měla přemýšlet o "civilní" legitce, huh. Teď vymákli kamaráda, tomu je 27 a je student, ale musel platit pokutu a ještě si udělat tu normální občanskou lítačku. Mě to čeká za pár měsíců také. Simi, obrň se a vyprdni se na všechny svatby kaze. Máš tu nás, my tě podpoříme :)
Odpovědět
Ahoj holky, děkuju za přáníčka! x-)
Odpovědět
ahojky holky,dekuji za privitani ;-) jste tady asi dobra parta,jinak lentilky bych si taky dala :-) dneska jedu nakouknout mimo mesto pro mensi drobnosti :-) mejte se
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Petaho. Také Tě tu vítám. Jsem tu po Tobě "nejnovější". Teplické nevěsty mě mezi sebe také krásně přijaly:) Děkuji holky!!! :-o Jmenuji se Míša, je mi necelých 23, s přítelem jsme dva roky a děti nemáme, ale máme leguána, dvě agamy, dva křečky a fretku. To nám zatím stačí:) Svatbu jsme původně plánovali v podobném termínu jako Vy, a to tady v Krupce na hrádku. Nakonec jsme se však shodli, že oba toužíme po svatbě v zahraničí, a to buď Seychely a nebo Mauritius. Takže termín svatby zatím zůstává otevřený, záleží jen na korunkách ;-) Ať se Ti tu líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když všichni říkáte, co máte doma, tak my máme kocoura Kocoura :-D Samozřejmě je tu vítán každý, přeci jen je příjemné se s někým podělit o svoje pocity :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a budete to tedy mít v tom zahraničí? Nějak jsem nepochopila, jestli ano nebo ne.... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, podle toho jak se tu představujete, tak koukám, že jsem toho o sobě moc nepsala. :-) Tak to napravím, :-) je mi skoro 26, děti ještě nemáme, ale brzy možná budem (snad), ale zatím máme jednoho pejska a agamu. Tedy doufám, že se to tak dá ještě říct, Aguška je nemocná a konečně jsme sehnali doktora pro plaze, tak ho k ní dnes vezem, tak snad to bude dobrý. :-( Jinak petaho, nevim jestli jsem si nevšimla, ale jak se jmenuje, aby jsme ti nemusely psát tou přesdívkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) tak konečně doháním internet! to je hnusná zima co 8-( A Simča bude za týden už také vdaná paní jéé :-) U mě dobrý,od po.budu pro změnu pracovat na Zličíně a snad tam už zůstanu,za chvíli poznám celou Prahu :-D Jéé já myslela,že sraz je,tak jsem asi špatně četla :-( ,ale já bych se tam asi taky nedostala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny Tak máme sestavenou skříňku a už jsem si tam přerovnala nějaké věci, umyla jsem talíře, co jsme dostali a tak je začneme používat. Ještě jsem se konečně donutila přeprat nějaké věci v ruce a leje ze mě jako z... Baru a jak dlouho budeš do Práglu jezdit? Věrko, držím pěstičky, aby byla Agamka zase zdravá... Simčo, co noviny? Já mám celou složku svatby někde vypálenou na DVD a smazanou z PC, ale slibuju, že dneska to DVD vážně najdu a pošlu Ti je...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo:-) jéé nová skříň na nové věci! :-) ... já se dnes zbavila docela dost starých,furt se připravuji na stěhování,ale asi teď zrovna žádné nebude. Do Prahy budu jezdit ještě přes dva měsíce :-| ,vůbec mě to ale nebaví.unavuje mě to.Ještě jsem si parádně vyhodila záda,takže nemůžu skoro nic a začíná mi nějaká chřipajzna :-S ...ale hlavu vzhůru...motivuje mě teď výplatní páska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, koukám, že se Ti to nějak kupí. Ale ty dva měsíce utečou jako voda a budeš v UL. Já obdivuju Kubovo kamaráda. Ten jezdí asi 4 roky do Prahy, z toho rok už do práce. Je to Ing. statik a v té firmě, co dělá, bych nezůstala ani minutu. Pomalu co si vydělá, to projezdí. Kuba půl roku pracoval v té samé firmě a když jsme vše poplatili, tak mu z výplaty zbyly 3 tisíce ]-( Byla jsi u doktora? Aby se ti ta záda nezhoršovala...a do toho chřipka, v tomhle počasí, se není čemu divit, ale snad Tě to brzy přejde, aby jsi mohla být zase fit. Co baráček, nemáte nějaký jinačí v oku? A co Abbísek a Tvůj manžel?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj já byla včera u doktorky pro potvrzení do práce,tak mám ischias (jestli se to tak píše),mám být měsíc doma a ještě jít k ortopedovi,což nemůžu :-| Abbísek i manžílek jsou super,Zdenda je zlatej,přijedu,tak mi udělá večeři,furt chodí s Abbískem a prostě všechno obstará. Mě to naštěstí všechno proplatí,to bych neměla ani za co jezdit.A od po.budu mít měsíční jízdenku na vlak a legitku v Praze,takže paráda. Baráček máme vyhlídnutý,ale není čas,v osm večer nemá smysl nikam jezdit.Holt musíme počkat :-) A co vy?! kdy Ti začíná škola? a praxi budeš mít letos kde,už to víš? dnes jsem si pověsila konečně ten klíč od Tebe :-) ,tak už má své místo!
Odpovědět
ahojky,tak ja jsem jmenem Petra a jak pisete o zviratkach,tak se pridam.Mame dva pejsky,mysky,dve cincily,krecka a vic uz nechci ;-) :-D Nad tim Hradkem v Krupce jsem taky premyslela-vdavala se tam ' skoro' svagrova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Péťo :-) no tedy,tak toho máte více než dost! :-) My máme s manžílkem vlkodava Abbíska a na jaro snad už k baráčku máme zamluveného dalšího a pak každý rok jednoho :-D Myšky bych také chtěla,tak mám dovoléného jednoho potkana,ale až se přestěhujem a ještě dvě ovečky a tři slepičky,prý víc se nám do ložnice nevejde,ale já ho snad ještě ukecám ;-) jo a já jsem Bára ju :-) je mi 23,jsem z UL a jsem vdaná ani né měsíc a momentálně tu moc nejsem,prt.mám novou práci
Odpovědět
ahojky Baro. Gratuluji ke snatku.Vlkodavy miluji,celkove temer vsechny psy,ale ti vetsi se mi libi i vic ;-) Chvili jsem mela i barzoje,na hlidani,chrti jsou uzasni. Chlapa neukecavat,ale rovnou postavit pred hotovou vec :-D Teda co se tyce zvirat,tak mi to vyslo vzdy :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji:-) jéé barzoj,tak toho bych chtěla taky a ještě deerhunda,tihleti chrti jsou takový jinačí,to nejsou psi a nadpozemské bytosti nebo mě to tak teda přijde aspoň u těch vlkodavů :-) všichni pejsi jsou úžasní!
Odpovědět
Profilova fotka
a co..datum už máte definitivní?
Odpovědět
Profilova fotka
jé promiň nějak mi vypadávají písmenka =-)
Odpovědět
jo,snad jo,jestli to vyjde :-) jen furt nevim,kam pak na libanky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
času dost, ještě třeba uvidíš podle rozpočtu na svatbu... my měli plán a nakonec jsme to museli úplně změnit a jeli jsme na pár dní pod stan a taky dobrý!
Odpovědět
omlouvam se,budu muset jit,zitra tu kouknu zase ;-) hezky vecer
Odpovědět
Profilova fotka
jasan,měj se hezky! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, škola mi začíná 29. 9. začala jsem zpracovávat dotazníky na bakalářku a dneska mi kamarád bude vysvětlovat kontingenční tabulky, tak snad to nějak pochopím... :-| Péťo, jinak já jsem Monika, ale to sis asi už všimla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to už musíš dělat bakalářku než Ti začne nový ročník jo,to vám dali témata? no já nevím,jak to na VŠ chodí :-. a copa to je k...tabulky,to zní šíleně =-) jéé Mončo ať je srpen 8.,furt se hrabu ve fotkách ještě mě to nepřešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, promiň, já jsem nenapsala, že jdu za kámošem aby mi vysvětlil ty tabulky. Dobrali jsme se k tomu, že zjednodušeně to je normální tabulka, ale víc přehledná. Jinak témata nám nezadávali, ale museli jsme si ho vybrat sami a vybrat si někoho, kdo nám to povede. No, hodně lidí, málo vedoucích a už někdy v listopadu nebylo z koho vybírat. Já jsem vedoucího změnila, protože co jsem chtěla dělat téma Delikvence mládeže (nebudu rozepisovat, co jsem přesně chtěla, tento název je obecný k tomu), tak z těch všech, kdo tohle učí (asi 7 lidí) zbyl jen jeden a to když jsem odcházela z konzultaček, tak jsem doma brečela, jakýho tam vždy ze mně udělal blbce. Takže jsem změnila vedoucí a téma a zatím jsem spokojená. Jinak já také pořád prohlížím fotečky :-) Až budeš mít nějaký den, třeba o víkendu volno, nechtěla by ses sejít a ukázat si ty fotečky? Já jsem desně natěšená, na ty Vaše :-) Jo a jak si psala, že klíč má své místo, tak se mi dneska o tom zdálo, jak mi to říkáš a ukazuješ mi ho :-) Tak snad opravdu se vyplní to, co je na něm napsané. To já ten "podtácek" pod sáčky mám na stole a plně ho využíváme. Kubův táta, když tu byl, tak na to koukal, co to je :-) No nic, jedeme pracovat na zahradu. Hezký den všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky moje!!! Koukám, že jste se pěkně činily a povídaly, právě jsem vás poctivě dočetla :-) Vítám Tě tady u nás, Péťo ;-) K těm info: jsem Zuzka, bude mi 27, vdaná jsem od 8.8. jako Bára a Monča, jsem z TP, máme psa (westíka), dítko zatím neplánujeme... a to je asi tak všechno... no a oba pracujeme u popelářů :-D Věrko, tu dovču Ti závidím, to muselo bejt skvělý!!! Kačko, s tím mazlením s lyžema jsi mě fakt pobavila :-D Baru, já jsem s komplikovaným ischiasem byla měsíc v nemocnici s nohama hore, takže držím pěsti :-S Jinak super, že jsi v Práglu spokojená, super. Zdeňulko, Aninka je teda fakt šikovná, zvládáte to čůrání teda fakt rychle, šikula. A doufám,že nás budeš poctivě informovat o svém stavu, když už nebereš prášky!!! ;-) Lenka má přidaný fotky??? Jdu hned mrknout :-) Simi, Tobě držím pěsti, ať to všechno do svatby už zvládnete. Jak jsi viděla, hodně z nás řešilo nějaký takovýhle sra.ky (pardon) před svatbou, ale nenech si to tímhle zkazit, moc by Tě to pak mrzelo :-( Holčičky, já už se na vás strašně těším, už bych vás chtěla moc vidět... Simi, ten srazík v po nebo út teda nebude? Jo a Míšo (loskeros), Tebe i Péťu uvidíme fakt moc rádi, tak si snad uděláte čas, jsme fakt super holky, myslím :-D Jinak my jsme se dneska vrátili z tý Paříže, proto moje absence tady, jak si Věrka správně vzpomněla. Paříž je neskutečná, nádherná, celá bílá. Chrámy a kostely neskutečně gigantický a Eifelovka (nevím, kolik je tam těch písmenek a nechce se mi to hledat...), to je něco NESKUTEČNÝHO! Viděli jsme ji v noci, každou celou hodinu bliká, jakoby se třpytí - no, mě to bralo dech, fakt. Takže dovča super, nachodili jsme asi tisíc milionů km, takže jsme kantare, ale stálo to za to :-) A zítra do práce - huh :-p Holčinky, zatím se loučím a strááášně se těším, až vás uvidím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké pondělní ránko, děvčata. Dneska už je zima, co? Když jsem šla do práce, tak bylo 6°C, brrr. Ale odpoledne bude zase moc hezky. Dvacet je akorát. Teď to vypadá, že konverzuji o počasí, aby bylo o čem mluvit, ale tak to není, jen jsem se potřebovala někomu svěřit, jaká mi byla ráno zima :-D Zuzko, to jsou mi věci, Paříž... musí to být opravdu nádhera. Měla jsem tam jet asi třikrát, ale nikdy mi to nevyšlo :-( Buď ten zájezd zrušili, nebo se prostě něco přihodilo. To je paráda, že jste si to užili. My se s Honzou chystáme na dovču od středy, nakonec jsem to ukecala na kompromis. Sice nemůžeme nikam odjet, protože pořád shání práci, ale můžeme vyrážet na výlety a za sportem a tak. Těším se, jak si odpočinu.
Odpovědět
Profilova fotka
To tu jsem úplně sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne, brrr, tak to musela být zima. I já pociťuji ochlazení, protože v ložnici je již nejaká zima po ránu :-( Jinak vylézá slunko... Jsem měla jet do Prahy, ale nějak mi není dobře. Bych ty "naše" dny zrušila :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?