Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
ahojky,jsem tu prvne,jsem z Teplic :-) Mam termin svatby a nevim,kde zacit :-D Saty jsou objednane,ale to je tak vsechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pataho, jestli už máš termín svatby, tak to je dobrý začátek. Začala bych asi hledat nějakou pěknou restauraci, kde by se vám líbilo a kam by jste se vešli a taky fotografa bych si asi hodně brzy zařídila. Nevim jakou máte představu o hudbě, ale pokud chcete nějakou kapelu, tak tu bych asi taky zajistila co nejdříve, ty mají obvykle termíny dost obsazené.
Odpovědět
ahojky siby,dekuji,mozna to tak bude nejlepsi,protoze od toho se odviji vsechno dalsi,seznam hostu je priblizne,takze podle toho se taky budeme ridit.Diky ;-) Co se tyce kapel,tak nevim,jestli je lepsi kapela nebo reprodukovana hudba,uvidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš vůbec zač, nevim kdy přesně máš tedy termín, ale pokud třeba až někdy v létě příští rok, tak kytky, dorty, kadeřnici a vizižástku na to máš pořád dost času. No nejvíc asi zabere dekorace, nevím jak moc jí chceš řešit, pokud vůbec, tak tím líp a pokud naopak hodně, tak taky začni co nejdřív. Je dobrý si vybrat barvu, do které to budeš mít většinu sladěné, ale některý lidi tohle moc neřeší, takže záleží jen na tobě. Budeš to chtít ladit do nějaké barvy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jestli mezi nás sem budeš chodit, tak bys o sobě mohla něco napsat, kdy budeš mít svatbu, kolik ti je, jestli jsi z teplic, jak jste spolu dlouho a podobně :-) Tady to má už většina nevěst za sebou, příští týden nás čeká letos poslední, takže se sháněním dodavatelů i s ostatníma věcma ti holky i já určitě poradíme :-) A odkud máš vůbec šaty, jestli jsi z Teplic, tak asi z Bellezi ne? :-)
Odpovědět
promin,uspavala jsem holcicku :-) je mi 22,v Teplicich ziji 4roky.s pritelem jsme pres 6 let spolu a chtela bych barvu do ruzove,prijde mi takova romanticka,i kdyz jsem chtela puvodne bordo.termin mame na 12.6.2010.Saty mam na zakazku z Aukra.Jsi moc hodna ;-) Jinak mame dve deti-holky-rocni a dvou a pulletou
Odpovědět
jo a co se tyce dekorace,tak asi jen lehce,at to neni moc preplacane,takze uvidim,co a jak teprve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to je pěkný 2 holčičky :-) to si budeš rozumět se Zdenkou, ona má taky holčičku, bohužel už sem tolik nechodí, tak nevim jestli se vůbec potkáte. Jinak s holkama se občas scházíme na pokec, takový náš menší babinec, tak kdyby jsi se někdy chtěla přidat můžeš, alespon nás poznáš osobně :-) když budeš chtít
Odpovědět
je,to by bylo i fajn,od te doby,co jsem se tady pristehovala,tak se nejak neseznamuju,jsem bud doma s holkama a zviratkama nebo kdyz jdem ven,tak do prirody ;-) taky jsem jeste chvili chodila do prace,tak nebyl cas :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak aby jsi nás trochu poznala, tak jmenuji se Věra a svatbu jsem měla vlastně zatím poslední 15.8.:-) a zbytek holek se určitě představí samo, nerada bych na některou zapomněla, až uvidí tvé příspěvky, tak tě tu určitě přivítá každá sama :-) Budu muset jít, letím na trenink, tak se měj zatím pěkně a klidně se mezi náma zas někdy ukaž, my ti rady poradíme, kdybys potřebovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím..nestíhám.. :-D v práci zmatky a dodělávky, v neděli zase mizím na týden do brna, takže jsem musela ještě vše zařídit a oběhat..:) simčo, to je teda katastrofa s tou rodinou.. a ta kamarádka, to je teda taky síla... :-S normálně bych jí řekla, žze jestli má nějaký problém, tak že chodit nemusí!!! ježiš, ta by asi koukala!!! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
simčo, jinak na to asi prď...na tu tvou tchýňku... já bych si zle ještě víc nedělala... nechala bych jí být, na svatbě být musí a pak, pokud sama nebudeš chtít, ji vyhledávat nemusíš... ;-) řekni pájovi, že s jeho rodinou asi nikdy moc vycházet nebudeš a že by sis přála, aby jsi nebyla nucena k nějakým velkým návštěvám, na kterých by jsi se stejně jenom přetvařovala... on ať k nim klidně chodí - v tom mu zabránit nemůžeš, ale že ty bys raději nešla... :-) nebo šla,ale jenom na chviličku... ;-) ahojky Petaho... :-D vítám tě...:) ty brďo..22 a 2 dítka... koukám, že všichni máme co dohánět... ;-) jinak já jsem Kačka, je mi skoro 25, v neděli to budu mít od svatby čtvrt roku (uff..to letí... :-D ), bydlím v Teplicích,máme psa a děti zatím ne, asi to začnem zkoušet až po zimní dovče... ;-) budu ráda, když by ti to vyšlo a šla s náma na srazík... ;-) Věrko, to je fajn, že se vám na dovče líbilo! :-) jéé..já bych taky někam jela... ;-) ty zažívací problémy v egyptě jsou pověstné - může to být i změnou klimatu a změnou stylu jídla... :-| Delfíny jsme viděli jenom z lodi, ale i tak to byl zážitek...ale Míšo - teda závidím, že se vám podařilo s nima i plavat... to my plavali jen se želvou, ale to byla taky krása, pak jsem to říkala i číšníkovi u stolu, že jsme jí viděli... :-p co děláte? já odpočívám a čekám na P., skočíme si někam na véču, nechce se mi vařit.. :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Čau ženský, já mám narozky, tak se teď cpu megalentilkama, co mi přivezl manžel :-) Vítám novou nevěstu! A všem přeju krásný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé... IFKO!!! tak všechno nejlepší k narozkám, hodně štěstíčka, zdravíčka lásky a ať ti vše vychází... :-D mňam, megalentilky...pošli mi jednu... :-p jo a švagrovka má dneska potvrzené to těhot., je v 6. týdnu... :-D prej už máme začít, aby v tom nebyla sama... :-D ale já už se nemůžu dočkat hor, takže si musí počkat... jééé..dávaj Ulici, to mám ráda, to můžeš třeba 3 týdny nevidět a stejně neztratíš přehled... :-p jdu si dát banán se šlehajdou a čoko hovínkama... :-D
Odpovědět
Děkuju :-) Připadám si nějak staře, 26... A jak už jsem psala, končí mi status studenta, měla bych jezdit za plný jízdný v MHD a platit si sama zdravotní pojištění :-S A švagruše mi do přání napsala, že přeje brzo mimčo :-N Potvora jedna! Navíc mi dnes volali z jednoho pohovoru - byla to oťukávačka po telefonu, málem jsem se po ní propadla hanbou do země, ale dnes volali, že mám přijít příští týden na osobní pohovor. Tak uvidíme :-) A 15. a 16.9. mám důležitý zkoušky, ale moc se neučím, vůbec mi to nejde, nechce se mi, blééé :-| Ulici mám taky ráda, Kuba z ní šílí :-D Ale dobře se u ní žehlí :-) A tchyňka mi poslala SMS k narozkám a podepsala se Pápá lálá tchýně :-D :-D To mě rozesmálo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je Ivuš, tak to se přidávám ke gratulacím a pořádně to s manželem oslavte :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny :-) Vítám novou nevěstu!!! Vidím, že píšeš že máš dvě holčičky tak tu aspon nebudu sama :-) Já mám taky 2 roky a 2 měsíce starou Aničku :-)
Odpovědět
Ifko vše nej nej nej k narozkám!!! A ať je tvůj život sladký jako ty lentilky!!! :-)
Odpovědět
JŮŮ Simčo tobě se to blíží, ty se máš, vím, že jsou s tím starosti , teda spíš s lidma okolo podle zkušeností, ale je to fakt nejkrásnější den v životě teda mimo narození Aničky a stojí to za to!!! Uvidíš že budeš šťastná, moc šťastná!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Také zdravím novou nevěstu :-) jsme stejně staré :-) Já teda ještě studuji a místo miminka máme křečka a kočičku, která nám dá starosti za dvě miminka, takže jsme na tom vlastně stejně :-D Ifko, přidávám se k přání všeho nej a dej si lentilky i za mě, na Tvoji počest. Přeji, aby jsi zkoušky v pohodě zmákla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Leni Sametacek má přidané fotečky :-) Kráááááááááááása
Odpovědět
Ahoj Moni, kdy bude ten srazík? Asi až Zuzka dorazí ze svatebky vid? po Simči svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
No, jestli jsem to pochopila správně, tal až po svatbě Simči...jen škoda, že to nebude dřív, jsem se těšila :-( Jak se jinak máš, Zdeni? Co Anička a plínky? :-)
Odpovědět
Taky už se těším!!! Léňa má úžasný fotky!!! Mám se dobře Moni včera jsem přestala brát antikoncepci , chtěli bychom druhé mimnko, tak uvidíme jak se nám zadaří :-) A Aninka bych řekla že se rychle učí, když je bez plen jen v kalhotkách tak většinou čůrá do nočníku a kaka jen tam ale někdy si trošku učúrne, ale to se naučí je to šikula, já na ní netlačím pokoušim se to dělat nenásilnou fornou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Zdení, to je super, že se budete pokoušet o další mimi, budu držet pěstičky. To budu obklopená samým mimčem. Kamarádka čeká každou chvíli, kdy se jim narodí... Jinak Anička je šikovná holčička a že si občas "upustí", to se stane i velkým holkám...Fakt šikulka :-)
Odpovědět
to je pravda ,ja jsem proti ni stara koza a taky se mi to stane :-) ale ještě nechodí vem bez plen, protože si neřekne ještě když potřebuje tak nějak to vždycky vymáknu :-) ale to všechno se časem naučí. A co ty?) Nechcete mimi? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, já jsem děti zavrhla, ale myslím si, že jak všude kolem budou děti, tak se objeví ve mně mamina a možná jedno bysme si tak za 3 roky mohli "pořídit". Nejdříve chci dokončit školu/ly, sice mě to někdy už pěkne štve, ale zase mě to na druhou stranu baví a vím, že vzdělání budu potřebovat...Prostě až se budu na mimi cítit.
Odpovědět
Jasný já to uplně chápu, máš recht jsi mlada nic ti neuteče a když tě škola baví tak není co řesšit já zase vůbec nejsem studijní typ, prostě jsem jednoduše blbá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych, Zdeni, nepsala. Nikdo není "blbý" jen prostě nemůže každý věčně studovat. Nic proti nikomu... Jinak máme super rozvrh. V pátek máme jen jedny cvíka, to prosím Pěstitelské práce a máme je v od 17 do 19hod a přednášející není ochoten to změnit, takže se asi nikdo z nás ve třídě nedostane domů a kór ty, které mají "super" spojení. Takže ve třeťáku nám nasolí každý den školu a v úterý máme také jen jednu přednášku a od od 13 do 15 hod. takže i brigádám můžu dát pápá ]-( . To by je člověk musel nakopat někam.
Odpovědět
Moni, my pujdem s Honzíkem koukat na film a uděláme si hezkej veřer, tak papa a krásný víkend. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?