Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
To jo, všichni už máte po já už skoro. Bude to chtít nové téma nebo nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak vy se asi většina odsunete na koníka, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak pa, jdu domu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já za chvilku taky, zítra pá a koukejte víc kecat ;-) :-D
Odpovědět
Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme si dnes zamluvili dovolenou, letíme ve čtvrtek v 5 ráno do Egypta. Už se těším. Dneska jsem byla na chvíli v práci a zítra už zas nejdu, protože musíme ještě spoustu věcí nakoupit a zařídit. Zítra mám schůzku s Ladou a budu mít fotečky, tak se už na ně těším :-) Hele Barča tu už dlouho nebyla, ona už jela na tu dovču nevíte? Kdy měla odjet ani nevim, oni jeli někam s Abbískem vidte
Odpovědět
Profilova fotka
Jina zdravím novou nevěstinku ahoj Míšo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, fotky máte krásné a proč Poklopová už nefotí svatby?
Odpovědět
Dobré ráno všem, tak je tady středa a zase bude krásné počasí. Přeji všem krásný den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jů, Věrko, tak sem pak přidej nějaký fotečky ;-) Taky přeju fajn den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, také přeji hezký den vám všem, holčiny.
Odpovědět
Tal jsem zase tady a tady nikdo, no musíme s tím něco udělat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo, ale co?
Odpovědět
No právě že to vůbec netuším. Kde jsou všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba tady víc být :)
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem v práci, tak jsem tady pořád.
Odpovědět
No já jsem tady taky pořád když jsem v práci doma nestíhám.
Odpovědět
Profilova fotka
No, my tady jsme, ale kde je ten zbytek? Adruška sem nechodí skoro vůbec, Monča je teda vlastně na dovče... Bára asi taky... no jo, prázdniny... Simi, co Ti ještě zbývá zařídit?
Odpovědět
Docela mě to mrzí, ale nedá se nic dělat. No vlastně dá se říct že už nic, vše je objednané a zamluvené. Teď už zbývá jen zkouška šatů, příští týden. účes proběhne 2.9.2009. No jen musíme dodělat svatební noviny a vypálit CD s hudbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, já jsem tu taky, ale jen na skok. Děkuji Sibi za přivítání, a přeji krásnou dovolenou! Myjsme se z Egypta vrátili před 14 dny a hned bych se vrátila! To byla pohádka....... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, taky už se těším na dovču, sice jsem už na byla s tou kamarádkou v Chorvatsku v červnu, ale ta svatebka mi taky ještě přijde vhod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kam pak razíte Zuzi?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli jet za týden na 14 dní na Lefkadu do Řecka, ale nedopadne to, nějak na to nebudeme mít. Manžel se rozhodl pro studium a tak je to přednější než dovolená. Penízky padnou na to. Jejda, držte nám palce, ať mu vyjde ta práce u Reuters.... Ha, sousedi vedle nás prodávají byt. Je to 3+1 a musím zjistit, za kolik ho chtějí prodat, líbilo by se mi stěhovat se jen vedle do dveří a do většího :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Astři a kdy se dozví výsledek toho konkurzu? Jů, nová práce, nový byt ;-) Míšo, dostali jsme darem 5ti denní Paříž :-D Jedem 2.9. 8-)
Odpovědět
ahoj holčičiky pokojik se nam pomalu začína rysovat,mam velkou radost! :-) Vítám novou nevěstu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení a nebylo by foto ? :-)
Odpovědět
určitě vám foto dám ale dneska doděláváme zelenou víš tak to ještě není ono. včera nam sousedka která je v tom profik namichala barvy a poradila jak na to a honza včera po praci udelal velké steny a dneska přijdou na řadu ty malé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, takže vám takhle poradila, jo? No tak pecka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda Paříž,to je nadhera a jaká romantika! ;-) No Řecko je nádherný, ale určitě Vám neuteče, Astři! Uff, stěhování, já to prožila před třemi měsíci a jsem ráda že to mám za sebou. Včetně míchání barev a malování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se v posledních dvou letech stěhovali 3x a je to opruz, ale tak jako vedle do dveří... to bychom zvládli sami. Holky, mně by se to tak líbilo, zůstat na tom samém místě. I když se mi ten náš byt hrozně moc líbí, jak ho máme přestavěný, ale větší by bylo větší no... Zuzi, koncem srpna, takže vlastně někdy příští týden. Já také přemýšlím o změně práce, se přiznám. Zdeni, to je super, že se vám to rýsuje, jsme zvědavé na fotečky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?