Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No, snad jo, fakt se na to těšíme :-D No, stěhování - o tom ani nemluv, já jsem asi po 9tý v životě přestěhovaná a už končím, nikam už nejdu :-p Hlavně člověk zjistí, kolik mám klumpů, to je děs 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Coze? Devětkrát? Uff, to si neumim představit! Tak to máš pevné nervy. Holčiny, musím se vzdálit. Pokud bude čas, ještě se během dne připojím. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
No, on se mě nikdo moc neptal, v dospělosti sama za sebe jsem to zvládla jen 3x :-D Ale před dvěma lety jsme si pořídili už finální byt, kde jsme moc spokojený a už nám plně vyhovuje, takže (snad) konečná) :-)
Odpovědět
Jé holky já už se stěhovala 4x a myslím že určitě ještě jednou a nebo 2x stěhování proběhne. Člověk má hodně klumpů,ale mě je to líto vyhazovat.
Odpovědět
haloooo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zde, obědvala jsem a jukám na alba :-N
Odpovědět
Já mám teď chvilku čas, obědvám teď a brouzdám po netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych měla spíš makat, ale dneska mi to vůůůbec nejde... :-S
Odpovědět
No tak to já dnes musím, šef si usmyslel že dnes bude sedět na firmě a provádět kontrolu, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Však já taky musím, ale vůůůůůbec mě to neba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
me se chce spát..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky, Kačko x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A mně to dneska docela jde, krizi jsem měla včéra. Ahoj, Kačí :)
Odpovědět
Profilova fotka
cauky holky..:) od rana mi nesel net...:( mam to tady nejaky rozhaseny..:( poztracely se mi i soubory nejaky, tak snad je to zazalohovany..:(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám krizi hlavně po včerejší lahvi vína :-D :-D :-D Pobolívá mě od rána hlava a vůbec... :-p Jéje, Kačko! Pracovní soubory?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pracovní..:(
Odpovědět
Profilova fotka
:-o
Odpovědět
Profilova fotka
mame to nekde na zaloze, tak snad to bude ok..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jedině.
Odpovědět
Profilova fotka
jdu pomalu domu, mejte se...ppa
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, tak pá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje, dala jsem si do alba nějaké fotečky, ale zatím jich moc není. Nemám ted na to čas, teprve ted jsem přišla z města dom a letím balit v 1 v noci odjíždíme na letiště. Lada ale dala už fotky taky na svou stránku, tak můžete pak mrknout i tam. Tam jich je mnohem víc a je tam už i Zuzka. :-) Až se vrátím, tak vám náš den popíšu a dám další fotečky :-) Tak se mějte pěkně mladým paním přeji, at si užívají novomanželského života a zatím slečnám, přeji pěkné přípravy. Speciálně pro Simču, držím palce, až se ti rozlučka vydaří, pořádně se pobavte a pak musíš vyprávět, jaké to bylo překvapení :-) a jak jste si to užily. Zuzko my se asi mineme, tobě také přeji krásnou svatební cestu, pěkně si to tam užjte, Paříž je nádherná, závidim ti jí :-) Mějte se pěkně a zas se ukážu kolem 2.9.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, ty fotky jsou fakt překrásný! Zkoukla jsem ty na Ladiný stránce, nádhera, fakt. Moc Ti to přeju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mně se ty fotky u Lady také strašně moc líbí, jsou překrásné :) Tvoje i Zuzky.
Odpovědět
Profilova fotka
Fotí fakt krásně, je to profík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko..:) Věrko, fotky se fakt povedly... užijte si svatební cestu..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamže to Věrka jede? Já jsem zase mimo, nějak mi to uniklo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi do egypta...a uz jela asi v noci..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, jé, ta se má! Kačko, já mám pořád tu Tvoji přepravku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis..:) ja na ni porad zapominam...:))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?