Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj x-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se musím pochlubit že mám včéra další věczamluvenou a objednanou, vím vy už to máte všechny za sebou a tak si možná říkáte že plaším a je dost času,ale mám z toho radost. V pátek mám rozlučku a něco se na mě chystá, tak jsem zvědavá,ale stryptýz to nebude ten je zakázaný.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky simco..a jakou vec mas zamluvenou? kdepak budes mit rozlucku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, vždyť já Ti závidím, že to máš před sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, to je jasný, jedna z nás musí být poslední :-) Mluvila jsem s Tvojí maminkou, byli jsme v kině, jste si hrozně podobný, toho jsem si dřív nevšimla :-) Jé, já teda nezávidím, že to máš ještě před sebou, není nad pocit, že už je po a že se všechno vydařilo x-)
Odpovědět
Kačko, rozlučku mám ve Stodole, to je v Trnovanech,jinak včéra jsme byli zamluvit minizákusky do váslužek a obložené mísy na ráno pro svatebčany. Taky si říkám že už bych to chtěla mít za sebou,ale na druhou stranu jsem ráda že ten den D teprve bude. Akorád se dostávám do stavu kdy nevěřím že se budu vdávat a vše mi připadá jen jako sen z kterého se každou chvilku proberu.
Odpovědět
Ahoj děvčata, slečny a mladé paní! Na webu mám fotky od P. Poklopové, mrkněte: my.opera.com/ifka2/albums/show.dml?id=856275
Odpovědět
Profilova fotka
cauky ifko...jak bylo v beneluxu? :-)
Odpovědět
Skvěle!! Užili jsme si to se vším všudy!!
Odpovědět
Profilova fotka
pekny fotecky...:) sluselo vam to, fakt moc povedeny..:) a kde jste vsude byli? na jakych mistech? :-)
Odpovědět
Díky! Projeli jsme celou Belgii a pak jsme byli den v Amsterdamu. Už sypu fotky na web, za chvíli budou tam, co tyhle svatební.
Odpovědět
Takže konkrétně Mons, Brusel, Antverpy, Bruggy, Gent, moře a Amsterdam. Je tam nádherně a všude je to blízko, takže jsme toho stihli fakt dost.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ifko, fotky super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifko, tak to jste toho stihli projet opravdu spoustu..to je super..:)
Odpovědět
Díky!! Já projela ty vaše a jsou taky moc krásný! Strašně se mi líbí ty černobílý, ty mají takový kouzlo...
Odpovědět
Bydleli jsme u Kubovy sestřenky, která studuje v Mons, takže jsme to měli s grátis ubytováním.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tepličandy! Jsem tu nová, teprve se rozhlížím. Svatbičku chystáme na květen 2010 ale už teď se začínám rozkoukávat. Holčiny, vůbec netuším, jestli je někde tady v okolí šikovná kadeřnice, vizížistka, a co teprve fotograf??? Měly byste nějaké tipy, prosím? Děkuji a zdravím Vás:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nová nevěsto..:-D Určitě je v okolí šikovná kadeřnice, vizážistka i fotograf... :-) Fotografa doporučuji zamlouvat co nejdříve, já zamlouvala cca 7 měsíců dopředu, doporučuji paní Borlovou a paní Baladovou...Jsou fakt šikovný...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kaczko! Děkuji za přivítání ;-) A ty fotografky, o kterých píšeš, dělají jen klasické fotografie nebo i "něco víc"?. Hodně se mi líbí ty nové styly fotografování, z různých úhlů, ta fotka má pak takový "náboj" Ty jo, 7 měsíců dopředu jo? No to už abych si pospíšila:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nová nevěstinko. Fotografky opravdu, jak říká Kačka, paná Borlová a Baladová, super ženské a nádherné fotečky. Já měla paní Borlovou, a maximální spokojenost, neměnila bych ani za nic. S vizážistkou a kadeřnicí Ti neporadím, já měla svoje, ale jsou to normální ženské, takže bys z nich asi nadšená nebyla. A kameramana jsme neměli.
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně dělají různé fotky, však se podívej do našich alb. A rozhodně si je zamluv už teď. Ten květen už začíná být natřískaný se svatbami.
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla Borlovou, mrkni do alba... Zazulka mela Baladovou... maji podobne styly focení...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Loskeros, jukni do našich alb, co se Ti líbí a my Ti určitě rády poradíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? A já doufala, že budou všichni pověrčivý a že se v květnu nikdo vdávat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, květen nebude asi tolik narvanej jako jiný měsíce, každopádně věci, na kterých Ti hodně záleží (např. vybraný fotograf), doporučujem objednat co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loskeros- treba letos byly duben a kveten nejhezci mesice na svatby-krasne slunecno snad kazdy vikend...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, fotografku zamluvit rozhodně brzy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee holky, Vy jste zlatíčka:) Mrknu do alb, zatím jsem stihla jen Lenčino. Leni, měli jste to nádherný, opravdu originální. Také to budeme mít na Krupském hradě, ačkoliv si moc neužiju cestu v nazdobeném autě, protože to máme od domova asi 2 km :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loski, koukni a co se Ti bude líbit, tak řeknem, kde jsme to sehnaly ;-) Nám už se to mluví, co? Ale aspoň Ti budeme moct poradit. Co se týká mejch dodavatelů, já bych si je z fleku vybrala hned všechny znova. Všichni předčili moje očekávání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loskeros: jsi z krupky, jo? a jak se jmenujes? at ti nemusime rikat prezdivkou..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?