Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, už jste takhle nervózní? Já jsem zatím jen lehce vždycky po ránu, ale počítám, že v pátek to na mě přijde taky :-N
Odpovědět
Taky si myslím, ale připraven je od pondělí a my si pro něj jdeme až v pátek... dny utíkají =-) No, snad nic neprošvihnu, o OP půjdu žádat 16. den od obřadu a 3. po vydání odd. listu...
Odpovědět
Jaj, vám už se to blíží :-) Já nebyla nervózní vůbec, pořád jsme museli něco zařizovat. A z fotek mám pocit, že jsem se pořád jen smála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, Ifko, že Ti za to hlavu nikdo neutrhne... Blíží blíží, už se nemůžu dočkat, i když jsem maličko nervózní, ale nijak tragicky x-)
Odpovědět
Mě dnes vzbudili v půl osmý dělníci, zateplují dům a zrovna vytrhávali parapety z oken, to bylo jako by mi to páčili přímo hlavy - máme postel hned pod oknem.
Odpovědět
Dobrá ráno děvčata, tak je tady zase středa no paráda. Já mám dnes opravdu super náladu, takže doufám že mi jí nějaký blbec neskazí. Jinak včéra večer nám náš kameraman a fotograf v jedné osobě poslal video ze svatby 11.7 a řeknu vám brečela jsem. Měl to pěkně sestříhané, hudbou a fotkama prokládané a hlavně měl tam tu hudbu jak měla Lenka když jí tatínek vedl. Pájovi se to moc líbilo a měl husí kůži.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, ta hudba, co měla Lenka ta je krásná, strašně dojemná :-)
Odpovědět
Zuzko, no právě hned jak jí začali hrát měla jsem husinu a slzičky v očích.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ze mě vymámit slzu je celkem umění, ale je to fakt krásná hudba. Mě na ní tip dala Věrka, ale nakonec budeme mít hudbu jejich, ze zámku, nechtěla jsem se s tím stresovat. Ale jsem možná ráda, že nemáme tuhle, protože ta by asi rozbulela i mě a to je co říct :-D
Odpovědět
Zuzko, tak to i my máme docela smutnou a hodně srdcovou hudbu. Budeme mít úvodní znělku z Cirkusu Humberto, nedávno jsem jí poslouchala a hned si vzpomněla jak to lidi rozpláče.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tu cirkusu, jo? Ta je ale strašně smutná :-N
Odpovědět
Je smutná,ale mám jí spojenou s člověkem který tady už není a proto jí chceme. Hlavně už u ní nebrečím,ale mít tam to co měla Lenka tak řvu protože ta píseň byla nádherná.
Odpovědět
Článek se načítá
Copak tam hrálo Lence? My měli taky dojáky, ale bylo zahraný tak unyle, že to nikoho nevzalo.
Odpovědět
Ifko, já nevím jak se ta písnička jmenuje, možná že Zuzka by věděla. Jinak jsem se tě chtěla zeptat kdy jste rozdávali svatebčanům ty svatební noviny?
Odpovědět
Odmrazuju ledničku a ještě budu žehlit :-S Jsem se bála, že se tu doma budu nudit!
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, pana a netvor od Hapky, mám odkaz od Věrky, chceš ho poslat na mail? Jestli jo, písni mi adresu ;-)
Odpovědět
Já si to najdu na Tubě :-)
Odpovědět
Zuzko a mě ho prosím pošleš?Chtěla bych jí mít.
Odpovědět
Profilova fotka
A mám Tvoji adresu?
Odpovědět
livinkas@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to tam ;-)
Odpovědět
Děkuji je to nádherní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Tak Kuba v práci rozdáno-takových hladových krků tam :-| Ještě že toho bylo tolik a stejnak by bylo potřeba ještě víc a to si Kuba myslel, že hodně zbyde. Dneska jsem vstávala opět v 6, což pro mě moc dobré není a vůbec se mi ráno nechtělo. Jinak mi taky bylo ráno na zvracení-už nervíky. A navíc nevím, jak děda, protože máma neodepisuje už 2 dny, tak ji zavolám...
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě vstávat v šest taky není dobrý, ale bohužel... kor když chodím spát denně po dvanáctý... to budou fotky :-| Moni... držíme pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím to je vše docela dobré. Děda je už doma a je na tom líp, než když byl v nemocnici...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Moni, to je super zpráva! Jak už tady psaly holky, doma je člověku líp, je mezi svýma, určitě se bude zlepšovat, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, já vstávám denně po páté :-D Moni, to je super zpráva, že je dědovi lépe!
Odpovědět
Mončo, tak to je super zpráva já ti to říkala, že bude dědovi líp. Holky za to s naším dědou je to hrozné stěhovat se nechce a hodlá co nejdřív umřít, když je tady lidem tak na obtíž. Zuzko pořád poslouchám tu písničku, je to opravdu nádhera. Holky já dříve vstávala do práce ve 4hodiny ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo. Mamka se domluvila se strejdou, že pojede na svatbu také (v autě mamka, babička, děda a strejda) a přijedou v sobotu a až budou chtít domů, tak je odveze strejda a mamka na oslavě zůstane. Původně měla jet mamka s nima domů a už nepřijet. Holky, je taxík z Ústí do Velkáče a zpět za 300Kč hodně?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky: Přesto by sobota měla být nejteplejším dnem týdne, odpolední teploty se budou pohybovat mezi 25 až 30 stupni Celsia. Se upečeme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?