Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
barco - teda tak to je sila... o ty jsi o te jeji svatbe nevedela? ona ti o ni ani nerekla? to je teda kamoska...:(
Odpovědět
tak ji vypust z hlavy, když pro ni nejsi duležita, tak to tak ber taky baru vždyt jsou ty ženské stejně prastené většinou delaji problemy žensky, asi aby byli duležity nebo co. to nechapu.
Odpovědět
a dekuju za pochvalu!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo věděla, to všechno jsme se už domlouvaly apod.,jen teď jsme si chvilku nepsaly,tak jsem jentak radši pro jistotu zeptala,prt.i tak už jsem to brala jako samozřejmost,že jde. I místo a všechno pro ní máme zamluvené...to je jedno,je to její věc.... :-S já už jí řešit nebudu,mám teď starostí nad hlavu
Odpovědět
Ahojky holky, musím pochválit fotky jak Leničky tak Zdeňky obě vypadáte na fotkách jako princezny. Kačko, tobě jsem chtěla poděkovat za to co jsi včéra napsala o těch kačátkách a labutích, opravdu mám nízké sebevědomí a vy mi hodně pomáháte. Děkuji vám. Jinak včéra u mě byla zaznamenaná první nervozita....
Odpovědět
Profilova fotka
barco - co babicka? uz mate nejaky zpravy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí no babička ....před chvílí ;-( ale prosím nic nepiště,nechci se o tom bavit. Musím jít,musím jítza mamkou
Odpovědět
Profilova fotka
holky zas všechno vám moc děkuji,fakt moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, až se budeš chtít bavit, tak jsme tady. Drž se... Simi, já měla první nervozitku dneska ráno, ale už je to dobrý :-N
Odpovědět
Barčo, drž se a moc, myslím na tebe a jsem s tebou. Zuzko ty na to máš ´márok už máš svatbu v sobotu. Holky stejnak to to uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš, pak napiš, až budeš mít sílu...myslím na tebe...
Odpovědět
Baruš myslime na tebe, bud silná a drž se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Baru, my už se Tě nebudeme ptát, až budeš chtít, tak čekáme... :-( Kačko, jojo, uteklo přesně... a v neděli už budem další tři vdaný... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zlatíčka moje, jste moc hodné, možná přijdu večer. Ono je to tak lepší, moc se trápila! musím jít.pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, to psala Simča... jdu na obed, papa
Odpovědět
Profilova fotka
A jo, to je fuk :-) Baru ;-( , to je nám líto... ;-(
Odpovědět
Holky je mi teď s toho nějaké smutno ani nevím co psát..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bruš drž se.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baruš...
Odpovědět
Profilova fotka
No ... teď je blbý psát...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru... teď musíš být statečná. Drž se......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Baruš je mi to moc líto, držte se... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jinak, kdyby jste chtěly ještě jeden srazík před mojí svatbou, tak bych teoreticky mohla v pondělí nebo ve středu, tak si řekněte, kdy se to hodí vám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) moc děkuji, za vaši podporu! ještě mi tady probíhá nemilá komunikace s onou slečnou,ale já už na všechno prdím,co víc si přát tři dny před svatbou že? to a ještě vyřizování si osobních názorů,paráda. Fakt mi to všichni ulehčujou,ještě že mám Zdendu a vás a Abbíska. Jdu si dát víno.
Odpovědět
Profilova fotka
Věruš já vůbec nevím,jestli se příští týden dostanu do Tp :-| ,ale jestli tak ve spíš ve st. Jo a ve čt.jedeme na baráček!!! všichni nám v rodině schválili,koukali jsme i do katastru,tak by to mělo být ok,akorát se nějak řeší příjezdovka,tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, Baruško: je mi to moc líto..... Jinak všem moc děkuju za pochvaly :-) Ohledně srazu by se mi víc hodila středa. Holky vy jste fakt šikulky jak hubnete. Já se už 3 dny cpu sladkym co zbylo po svatbě :-N To se budu divit až zase nic nezapnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepa jste? :-) já tady dodělávám zbytky na svatbu,došívám,dolepuju,léčím roznípaný ksicht a koukám po miliontý na Sex in the city,má tam krásný svat.šaty :-D ....holky co zabírá na boláky? trošku mi zabírá ta měsíčková mast,je to teda o 100% lepší než včera,ale stejně :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, od 15hodin běháme kolem výslužek. Byli jsme to i rozvážet, ale většinu máme až na zítra, takže lednice narvaná až k prasknutí, v mrazáku máme dort a ten zabírá půlku toho mrazáku. Už jsem z toho všeho nějaká unavená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha! a budete dělat ještě nějaké na svatbu? týý vogo stejně,by mě zajímalo,kde má nevěsta vzít před svatbou čas třeba na tu masáž,co je v plánovači :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady jen na skok. Barčo, drž se a na všechny prď, stačí že se děje co se děje. Buď silná a nezapomeň že na tebe stále myslíme a jsme s tebou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?