Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se probudím. Tak v 8, v půl 9. Jak nemám svých 8 hodin, tak jsem nemožná. Chodíme spát s Kubou ve stejnou dobu a Kuba vstává v 6...jenže jeho dokopat, aby šel brzy spát, to je nadlidský úkol...a pak si stěžuje, že je nevyspalý.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kuba je asi něco jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dostaneš na zadek, jako on. On kvůli tomu hubne, že se pořádně nevyspí a doktor mu už říkal, ať nehubne-horší se mu tím zdravotní stav. On by měl hodně spát a hlídat se, ale dělá opak a mně tím ničí nervy. Teď půjde asi do nemocnice na nějaké testy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-) Mončo ty jsi spáč,ale já také ráda přispím nebo spíš se moc ráda prospím ve dne...jéé asi tak učiním i dnes,i když bych teda měla žehlit 8-( tak už mám snad vše i ty stužky a teď nám jdu zabalit dárky od mamky a bráchy,no jo,oni dva nejsou schopní,už několik let si balím dárky sama :-x ]-(
Odpovědět
Holky tak u nás je to podobné, já chodím spát okolo 22,ale někdy taky jdu spát až ve 23:30,ale Pája okolo 22hodiny ožívá, takže hraje stejšna až do 3hodin a vstává v 5hodin ráno, jemu stačí opravdu málo. Ale zase někdy dokáže spát až do 11hodin, to já neumím.
Odpovědět
Profilova fotka
monco, fakt tak moc je hubeny, ze musi na testy, jo? :-| on je nejak nemocny? :-( peta chodi spat stejne se mnou, ale vstava kazdy den v 8,30 do prace..ten se ma... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barco, to je pak prekvapko, co? kdyz si rozbalis neco, co jsi si sama zabalila, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, jenže ačkoliv to teda teď u Zuzky a Monči nevypadalo,tak já mám prostě ráda hezky zabalené dárky a potrpím si na přáníčkách a všem to tak dávám a mě nikdo,ti dva to strčí do igelitky a hotovo,tak jsem jim řekla,že si to zabalím,aby mé dárky nekazily celkový dojem,takže dárky balím kompletně celé rodině :-D,ale mě to baví,my to měli i na škole...balení knih. Jsem pošahaná...vše musí ladit!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych chodila nejraději spát tak okolo druhý a vstávala bych taky tak :-D Spím málo, ale když nemám naštelovanýho budíka, spím i 15 hodin :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Moni,to má nějakou oslabenou imunitu nebo co? třebas to bude dobré ;-) v ne. řekni,tak a teď jsem Tvoje manželka a teď tu velím já a budeš chodit spát v tolik a tolik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Což se mi teda podaří při mým životním stylu tak 2x do roka, samozřejmě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušky, tak jsem sem nakoukla po hodně dlouhé době a jak vás tady čtu, tak vám tak závidím to plánování a ty přípravy!!! Chtěla bych to vrátit a prožít znovu :-D :-D bylo to tak úžasný. Kamarád se v sobotu taky žení a Honza mu jde za svědka, tak ty taky pořád něco zařizují a já jim tiše závidím. Budu jim dělat koordinátorku, tak to snad všechno dobře dopadne :-D Jinak má být krásné počasí, tak to budete mít krásné fotky :-) Přeji vám hodně štěstí, žádné nervíky a ať se vám vše vydaří jak si jen přejete :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
15hodin????????!!!!!!!!!!!!! ty jsi medvídek trošku viď :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci o tom mluvit, ale pořád nevědí, od čeho má zdravotní problémy a v rodině mají problémy se srdcem, což má i Kuba. Ahoj Adruš :-) Baru, u mě to taky nevypadalo, že mám ráda hezky zabalené dárky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, taky si občas dám odpoledne dadánka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja na odpoledni odpocinek mam cas akorat tak o vikendu a to je mi zase lito provalete vikend, i kdyz nekdy se neovladnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, mně stačí deset minut a jsem zase fit. Když to přeženu, tak jsem zase naopak nepoužitelná... Adrianko, já už se na jednu stranu těším, až bude po a doufám, že si řeknu, že to bylo docela dobré. Ale zase se netěším, až bude po, protože to rychle uteče a pak už to bude takové smutnější, nebo já nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja pomalu bezim domu..papa jee..ahojky adrus..:) tebe jsem tady dlouho nevidela... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni,ale na tohle jsem nemyslea,to mi udělalo strašnou radost :-) To já mám času do září habakuk,heč :-p ...nééé to je jasný,ale stejně,já čtyři roky na intru prospala a nějak mi to zůstalo. a co jdu spát,škrábě mě nějak v krku.tak se mějte kočky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, my na intru s holkama taky věčně jen spaly. Přišlo se ze školy, šlo se spát, pak jsme se navečeřely, koukly na TV a v 9hodin, max. v půl 10 jsme už zase spaly :-D Koukám, všude stejné, kluci to nemohli rozdýchat, že pořád jen spíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky mastím. Nakonec si šatičky vyzvedávám dneska - juchůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni netěš se až bude po! pak už nebudeš mít co zařizovat :-D A neboj všechno to dobře dopadne a určitě budeš spokojená!!!! Koukám, že jste tady probíraly spánek, no mně všichni nadávají, že spím dlouho, ale není to pravda. Chodím spát ve 2 ráno, protože dřív neusnu a vstávám v půl 10, takže spím 7,5 hodiny což je normální, teda aspoň myslím, ale když jsem dělala na ÚMO-soc. odboru, tak jsem chodila spát už v 9 :-D (bylo to tam psychicky vyčerpávající s těma d....... :-D ) Baru taky bych chtěla umět balit dárky, ale jsem na to úplný antitalent ]-( ]-( Takže na Vánoce hrůza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) tak jsem si zdřímla,mezitím vyřídila tak dvacet hovorů 8-( ...teď budu akorát protivka. Adrus no já neříkám,že umím :-D ,ale baví mě to! a pak očekávám...hm to je ale hezký papír a ta stylová mašle...a ono nic ]-( ,vždycky dám pomalu víc za obal než za dárek...no já jsem fakt trošinku divná :-. holky jdu se opít,mám tu moc dobré víno a kopec prádla,jen nevím,co si k tomu pustit za program,asi nějaký čb film
Odpovědět
Profilova fotka
ježišmarja Adruš je Adrianka!!! já se picnu,já jsem si myslela,že jsi Andruš. Adrianko předevčírem jsem byla ve Kwitečku a Tvoje krásná hodná,sluníčková kamarádka mi tak zvedla naládu. Přišla jsem tam ubulená a všechno jsem tam na ní na chudáka vybalila. Strašně mi ten den pomohla! Moc mě mrzí,že jsem si nechala ty kytky u té kravky,prt.vím,že u ní by to bylo bez problému,tak pro příště no. Tak jsem aspoň mamce koupila nádherné bílé lilie,takové jsem snad v životě neviděla.Moc jí pozdravuj,až ji uvidíš! To se jen tak nevidí,takový usměvavý a milý člověk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, u nás se lepí a stříhá :-) Adrianko, snad pak nebudu zklamaná...
Odpovědět
Profilova fotka
...až bude po
Odpovědět
Profilova fotka
jé je,díky bohu to už máme za sebou :-) ...u nás se pije a fláká se :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Baruš, musíme se domluvit na tu kouly, Milan je ted přes týden v Praze, ale přijede v pátek, takže by jsme hned naběhli k příbuzným Milana a dovezem vám jí jo
Odpovědět
Profilova fotka
jé Věruš tak ta mi úplně vypadla z hlavy! tak mi si pro ní přijedem! ale nešlo by to prosím Tě třeba ještě zrušit,já vím,že teda nepíšu zrovna brzo,ale fakt jsem na ní úplně zapomněla.Oni totiž kluci odjeli někam na tábor učit děti paintball a já to už s nima nemám jak domluvit,uvidím je až na svabtbě :-| ..ale jestli ne,tak v poho,přijedeme pro ní a písni,co za to!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?