Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No parádně, jsem nadšená! zkoušela jsem si je vyfotit,ale nejde mi to :-| ale fakt hezký,mám bílou francii a přes celé takové bílé jemné klikyháky a na nohou taky super,vždy mi dělá obyč.francii a teď mi to dala pod gel,tak vypadají docela luxusně...ale ta cena 1270,- :-x
Odpovědět
Jujky tak cena je dost velká,ale asi to za to stálo co?Tak až se ti to povede dej je do alba ať je vidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
no já si to všechno sundala,tak mi dělala úplně nové,ale stejně,já počítala tak 800,-,trochu mě to teda zarazilo,měla jsem to akorát přesně.ale co,teˇuž s tím stejně nic nenadělám a vypadají fakt krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám nějakej hlad a doma nic není :-( jo a domluvila jsem Zdendovi rozlučku na zítra,brácha se toho ujme,bylo mi to blbý,aby se necítil nějak omezovanej a on mi teď píše,že nikam nepůjde,že na to vůbec nemá náladu, že chce být s námi doma,no já se picnu,ale pěkně pomaže! u bráchy vím, že nikam za k...nepůjdou
Odpovědět
To je hlavní že jsi spokojená, hold sis jednou nechala udělat krásné nehtíky. Příště to tak drahé nebude, vždyť svatební nehtíky se dělají jen jednou.
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-)
Odpovědět
To si piš. Tak už i tobě se to blíží viď, nějaká nervozita už probíhá?
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne, spíš až ten příští týden to asi začne...v po.mám zkoušku účesu a líčení,tak na to jsem hodně zvědavá!no a pak už to možná začne...výslužky apod.(tchýně se vrátila)
Odpovědět
Profilova fotka
no ten příští týden se asi nezastavím,když to tak promýšlím
Odpovědět
Alespoň na to nebudeš myslet. Jak to budeš mít ty se Zdendou budete poslední noc spolu nebo budeš spát u rodičů?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme spolu,aby Abbé nebyl nervózní a neměl z toho průjem :-D a já i když s mamkou vycházím perfektně,tak bych se z ní asi zbláznila a má to od ní ke kadeřnici daleko
Odpovědět
Profilova fotka
no už ,aby bylo za týden!už chci mít všechno odvežené v restauraci,připravené,dát si vínko a jít spát než začne střídačka a boj o záchod :-D
Odpovědět
Článek se načítá
To ti věřím i já se moc těším, pořád si tak promítám v hlavě jak se budu chovat a jak mi bude den před svatbou a až nastane den D utečeto tak rychle že si řeknu a je po všem. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo no,mě se tomu ani nechce věřit,že je to za týden. Já si trénuji permanentní úsměv,prt.já se třeba bavím a všichni,proč jsem smutná,tak se musím usmívat a né se tvářit jak kakabus.no ale stejně jsem připravená na ty nevhodně chovající se,prostě je vyhodím a nezájem,co si kdo říká,nikdo mi to kazit nebude. ale asi se nejvíc bojím toho obřadu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě teda zarazila jedna nevěsta v modrých šatech...spíš celá ta svatba :-|
Odpovědět
Tak já se jdu na to podívat.
Odpovědět
Barčo, tak já jsem teď úplně v šoku zjistila jsem že dnes měl pohřeb jeden kluk kterého dobře znám.ˇMyslela jsem že byl v cizině jak psala kamarádka,ale teď mi volala a plakala, to je hrozné. Chce se mi brečet, křičet, prostě nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš Simčo,tak je mi strašně líto, to je hrozný! nevím,co na to napsat...drž se!!!
Odpovědět
Vím že to nebyl žádnej můj velký kamarád,ale mojí spolužačky bratránek a když jsme měli naše léta chození na disko chodil s náma, ještě před 2měsícema jsme dpolu kecali o našich pařbách a řekl až se vrátím s ciziny zase zajdeme, už nezajdeme. je to hrozné, určitě jsi o tom slyšela bylo to v novinách a v televizi.
Odpovědět
Profilova fotka
asi neslyšela... hrozný je,žo ty byl zase mladej člověk,to je jasný Simčo i když je to prostě "jen" známý tak to také strašně zaskočí,je mi to moc líto! tak si na něj hezky vzpomeň a pokus se tím moc netrápit,než se zdravotně zhroutíš,furt jen pracuješ a ještě samé stresy a migrény apod.
Odpovědět
Tohle mě nepoloží, je to hrozné ale víc by mě bolelo kdyby se stalo něco někomu mýmu srdci blízkému. Tečou mi slzi to jo, vzpomínám na něho jen v dobrém a v rádiu hrajou jeden ploužák za druhým, takže super. Na práci jsem zvyklá akorád mě mrzí to že Pavel dostal konečně volný víkend a já ho mám celý pracovní, to je jk naschvál. Hlava přestala bolet a doufám že bolet nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasné! týý jo,tak to tedy máte pěknou smůlu, to je taky na prd. Mě měl Zdenda za hodinu přijet z práce a napsal mi,že tam bude muset zůstat do rána,v podstatě se pořádně teď uvidíme a na svatbě,no možná v pá.při zařizování. A ty máš do deseti?
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo já se loučím. Měj se moc hezky,doma si pak pořádně odpočiň a dobře se vyspi,ať se Ti něco pěného zdá! Měj se hezky a netrap se ju! pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Nedočítala jsem úplně. Baru, to je docela pálka, za ty nehty :-. Holky, mně se chce brečet. Dneska jedeme za dědou a včera mi mamka říkala, abysme se dědy nelekli,že večera vypadal hrozně a dneska to říkal i táta Kubovi. Mamka říkala, že do dědy rvou tlumící prášky a děda je úplně mimo. Mamka jim včera říkala, aby mu to přestali dávat, tak uvidíme, jak dneska ;-( Než mu to začali dávat, tak byl v pohodě. Mamka říkala, že děda spí i v sedě a jen "tupě" kouká. ;-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak už jsem v práci, venku je tak krásně a já musím trčet tady. Jinak Lenka byla nádherná nevěsta, moc jim to s Martinem slušelo, žádné nervíky neměla. Počasí jim taky vyšlo takže svatba na jedničku. :-)
Odpovědět
Jsem tady stále tak sama opuštěná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Moni, to je hrůza. Napiš, jak to vypadá dnes, když nebude mít ty prášky. jestli to bude lepší... Snad se z toho děda dostane.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Leni, včera jsme za ním byli v nemocnici a spal. Babička ho probudila a děda byl úplně jako "vygumovaný". Já měla co dělat, abych tam nezačala brečet. Pak se asi probral, asi po patnácti minutách a bylo to trochu lepší, ale bylo mi ho strašně líto. A v pátek mamce říkali, že v sobotu ho vezmou na oční, protože má asi zánět a když jsme tam v tu sobotu přijeli, tak říkal, že nikde nebyl. Babička se byla ptát sestry, proč teda nebyl a že prý má doktorka dovolenou. Přitom mámě říkali, že ho objendali na sobotu. Měl by jít zítra domu a dostávat se z toho bude měsíc ;-( . Do toho je blbě babičce, asi ji kolísá tlak a je to vše na prd :-( Jo, jinak mu prášky asi ubrali, protože už nespal v sedě, ale komunikoval s námi. Jinak šaty mám upravené a teď by to mělo být super. :-)
Odpovědět
Ahojky Mončo, tak to mě moc mrzí jak je dědečkovi,ale snad to bude lepší až ho pustí domů, přeci jenmom v té nemocnici je člověku strašně. Budu držet palečky aby bylo dědečkovi a babičce dobře a aby jsi ten týden před svatbou neměla tákové starosti.
Odpovědět
Tak jsem stále tady, holky řeknu vám ta pouřka mi nahnala strach a pěknej, pořád mi vypadává počítač a problikávají světla, no super den.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?