Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že tady probíhaj pesimistický debaty :-( Lenička byla krásná, šaty naprosto úchvatný, Martinovi to taky moc slušelo, ani jeden neměli nervy, to jim teda závidím :-) Holky a my už v sobotu! Jupí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko.. ;-) můžete mi někdo vysvětlit, proč ten víkend vždycky tak rychle uteče? :-| Jj, Léně to opravdu seklo, měli to moc hezký... jsem zvědavá na fotečky a vyprávění z hostiny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, to je mi líto s tím dědou... snad to bude brzo lepší a budeš mít pak už jen dobré zprávy... Barčo a co babička? jak je jí?
Odpovědět
Profilova fotka
No přesně, Kačko, to souhlasím :-N Jinak Lenka měla kapelu Dlouhej flám a hráli perfektně, prostě jim všechno vyšlo na jedničku, byla to super zábava. Vyprávění nechám na ní, tak doufám, že se tady brzy zastaví x-) Holky, máte vy to ale trápení s těma prarodičema :-( Snad zabojujou, aby byli na svatbu v pohodě! Jinak Věrko, až se tady ukážeš, tak jsme se chtěly ještě domluvit na srazíku před Tvojí svatbou příští týden, tak dej vědět, jak se Ti to hodí ;-) Tak já pádím na poradu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.
Odpovědět
Profilova fotka
cauky astri..:) jaky byl vikned?
Odpovědět
Ahojky holky, musím říct že Leničce to moc slušelo, hned jak jsem přišla ze svatby psala jsem to na diskuzi. Já jí říkala že kapela Dlouhej flám je perfektní skupina. Takže další vdaná nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Víkend byl fajn, udělali jsme spoustu práce doma, trochu zasportovali... O to horší byl návrat do práce, kde se mnou nemluví ani noha od stolu, tak trochu nechápu proč. Na fotky všech nových nevěst jsem hrozně zvědavá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
astri - teda to je divny, proc s tebou nemluvi? :( a nikdo s nikym nebo vsichni jen s tebou? :-( teda co se to deje? jsou nejaky erupce na slunci, ne? :-( jj, fotecky... Ivka nam slibila po vikendu a snad se tady ukaze zdenicka a taky se pochlubi..:)
Odpovědět
Holky tak u nás ve firmě má dnes 8lidí dovolenou, takže jsem tady dnes jenom já a skladník, to je super. Dneska má takovou volnější pracovní dobu, docela mi to dneska i vyhovuje, mám své dny a tak mi není nejlíp..... :-( Moc se těším na fotky.l
Odpovědět
Profilova fotka
Oni byli u nás v kanclu všichni v pátek na obědě a "trochu" se tam zdrželi. To znamená, že odešli v půl dvanácté a z hospody se vrátili v půl osmé pro věci a šli domů. Tak tady o tom spolu mluví, mně nikdo neřekl ani "dobré ráno". Fakt nevím... Právě, vím, že holky avizovaly, že budou fotky po víkendu, tak jsem zvědavá :) Simi, nějak to tam zvládni, já měla svoje dny minulý týden a nebylo to nic moc :( Tak s Tebou soucítím.
Odpovědět
Profilova fotka
astri, tak prd na ne... a nemel nekdo z nich treba narozky nebo neco na co jsi mohla zapomenout? :-| copak jste delaly o vikendu? my jsme byli v sobotu odpoledne na Barče, teda hlava na hlavě, ale místečko jsme si našli, ve vodě jsem byla jen po kotníky, osvěžila jsem se ažaž, byla na mě moc studená, P. se šel normálně koupat, já bych zmrzla...brr... a v neděli jsme šli odpoledne se známýma na golf na cínovec, P. šel s klukama a já s kámoškou... Bylo to dobrý odpoledne, pokecaly jsme, zahrály si, došly jsme a akorát začalo poprchávat, takže jsme to stihly krásně..:) a P. pro mě má nějaké překvápko na víkend a zatím mi ho nechce prozradit, tak jsem zvědavá, co na mě chystá... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ne, Kačí, nikdo neměl narozky, prostě šli na oběd a pak se jim nechtělo zpět do práce, tak zůstali v hospodě a popíjeli až do večera... My jsme doma dělali nějaké věci v bytečku, tak už to vypadá, že kromě nových futer a natření dveří máme vše hotové, jsem ráda. To jsem zvědavá, co na Tebe chystá. My jsme měli s Honzou v pátek výročí - čtvrt roku po svatbě :-D Strašně to utíká...
Odpovědět
Tak já měla víkend pracovní, ale i tak jsem si ho užila a odpočinula si. Musím říct že se těším na dovolenou, potřebuji jí jako sůl. Kačko, tak to bude nějaké romantické překvapení. Třeba Welness víkend, jé to by se mi líbilo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jo, snad se brzy děda zlepší, až bude doma a bude se o něj starat mamka. Jinak jsme si včera přivezli oblečení, tak jsem teď koukala na šaty :-) Jo a Kubův brácha řekl včera Kubovi, že jestli bude chtít někdo po obědě odvézt, tak že ho sveze. Kuba se ho ptal: "to jako nebudeš pít" a on mu řekl, že po obědě někam odjíždí! Super, takže brácha si vzpomene a jede a jinak by nám to ani neřekl, kdybysme nehledali odvoz pro lidi...Kdyby to udělal takhle každý, tak naobjednáme jídla a pití a jedli bysme to sami. A taky mě to fakt mrzí :-( Ví o tom dlouho a prostě jen tak si odejde a ani ho nenapadne, že by se třeba omluvil, prostě jako kdyby to byla jen nějaká normal grilovačka. Na rozlučku ani nepřišel, to byl doma a byl zvaný a ze svatby odejde téměř hned. Navíc kamarádce v práci nedali volno :-( Dělá v Peci v Horizontu a mají málo lidí, takže prostě nemůže :-( Nakonec nás z plánovaných 34 bude 29 ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí a pak nám to povíš, viď, co to bylo? :-)
Odpovědět
Mončo, tak to mě moc mrzí, je pravda že mě hodně lidí varovalo před svatbou, že člověk pozná co má za příbuzné atd a já tomu nevěřila, ale sma pociťuji čeho jsou příbuzní schopni. Nikomu se nezavděčíš atd. Mě pořád někdo vyčítá že o ničem neví co se bude dít ten den,ale když s P. o tématu svatba začneme tak nám lidi říkají a zase budeme poslouchat věci o svatbě, tak tomu nějak nerozumím.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, to mi nějak připomíná náše. Ještě před dvěma měsíci bylo téma svatba děsný tabu. Teď, jelikož mi táta řekl, že by to chtělo, aby věděli, co se bude dít (na bráchově svatbě to nikdo nevěděl a byl děsný zmatek), jsem jim vytiskla harmonogram, jak to asi bude a táta si dělá srandu, že dle harmonogramu mají příjezd k nám v 10:15hod. Simčo, asi je lepší to házet za hlavu. Že to zrovna říkám já... Mrzí Tě to, viď? Mě by to taky mrzelo... A kdo tohle říká?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, tak tohle řešíme taky. Dádovo taťka nejde na hostinu, ale zase naopak máme navíc bráchovo přítelkyni, kterou já osobně viděla jednou a nikoho tam ani nebude znát ... =-)
Odpovědět
Mončo, no P. rodiče, ale říkají to takovým tim tónem, jako že jsem úplně blbá. S P. jsme to už říkali předběžně co v kolik hodin tak bude a hlavně jsem říkala že budeme mít harmonogram dne, na to mi bylo řečeno že podle nějakého harmonogramu nic dělat nebudou, že nejsou na táboře,ale jdou na svatbu. Hádej se blbcem....Mrzí mě to, ale to nemá smysl řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak tohle je fakt děsný. Když by tohle řekl každý, tak bude zmatek a zase budou mít připomínky, že je zmatek. Se nezavděčíš. Ale Simčo, máme vedle sebe naše super chlapy a tak to ostatní je snad trochu jedno. Hlavně abyste byli spokojení vy...Ale chápu, že tenhle přístup zamrzí a kór od rodičů nastávajícího, či kdyby to byli vlastní rodiče. A s tím táborem to vážně řekli, jo?
Odpovědět
Profilova fotka
téééda, když to tady teď čtu ty vaše trable s rodinama ohledně svatby, tak jsem ráda, že my jsme to meli v klídku, jen jediné pozdvižení bylo kvůli autům - jízdnímu řádu, tak jsem se na to vyprdla,všichni se na obřad dostavili, odjeli na hostinu a auta se i úspěšně odvezli, tak nakonec nebyl problém... :-) nezávidím vám tohle dohadování.. :-( na jednu stranu vám přeju, abyste to už měly za sebou a měly klídek a nemusely řešit hloupost a aroganci některých lidí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak to je super, ta přítelkyně... Snad se bude bavit a nebude dělat problémy. Kubovýho svědka přítelkyně je nehorázná k**va a už vidím, jak když se nebude kolem ní běhat, jak tam bude dělat scény. Ten kámoš je z ní úplně po...přitom my jí s Kubou fakt nemusíme. :-|
Odpovědět
Mončo, moje rodiče jsou perfektní, takže ty nám hodně pomáhají,ale moje nastávající tchýně je na mě alergické, teď už to vím na 100% protože P. řekla o víkendu že mě nemá ráda a svatbou mě nezačne mít ráda, alespoň se potvrdilo co jsem clou dobu říkala. To stejné k ní cítím já. Takže se mi ulevilo, ale kvůli ní já svatbu rušit nebudu, nejsem blbá. No řekli mi že nejsou skautící na táboře kteří se musí řídit nějakým harmonogramem. Kačko já už bych to taky brala.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, promiň, ale to je fakt hrozná kačena, když tohle řekne měsíc před svatbou. To je fakt nehorázný. Ale máte s Pájou jeden druhého a to je hlavní, ne? Kačko, taky se těšíš, až to bude za námi...Nejvíc mi je líto dědy. Co, Kubův brácha, ten se nezmění a je to blb, ale děda se moc těšil a už mi to říkal i v nemocnici :-(
Odpovědět
Já jí nikdy nebrala, ale hrála to pěkně že mě má ráda. Slovo kačena v jejím případě urážíš, protože i ta kačena je lepší než ona. Řekla to jenom z toho důvodu aby překazila svatbu,ale to se jí nepovede.My se nedáme.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já nechci být sprostá, už jsem byla a tak používám toto slovo :-) Tak to má být, jste spolu, máte se rádi a nikdo Vám to nepřekazí. A jak to bral Pája, když mu to řekla? Já tohle měla s mamkou bejvalýho, toho doktora. To bylo to samé, nejdříve kámoška a pak mu napovídala věci, který mi Martin nechtěl říct a rozešli jsme se...
Odpovědět
Pavlovi je to líto, protože moje rodina ho bere jako syna, jako člověka který mě opět udělal šťastnou a jeho rodina mě ignoruje, no né celá. Pavlovo babička mě má ráda a jeho taťk taky ale v té rodině vládne máma, takže všichni poslouchají jak ona píská, kromně Pavla.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, tak hlavně se držte a kdyby něco zase měla, nenechte se vyprovokovat. Určitě to je děsně nepříjemné, a smutné. Ale zase máte Tvé rodiče, kteří Vás v případě potřeby určitě podrží. :-)
Odpovědět
To jo a tohle nás dost drží nad vodou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?