Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
No to taky doufám :-D Né musím říct že sice vypadáme na to že nám není ani 15let, ale ve vztahu jsme velice rozumní. Dokážeme se oba uskromnit kvůli druhýmu a když je meěsíc kdy třeba nemám peněz na rozdávání neutrácíme, tohle jsem trochu naučila Páju,ale chytl se rychle a nevyčítá mi nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře a to je ve vztahu důležitý :-)
Odpovědět
Taky si říkám,ale musím uznat že mám dny kdy jsem na zabití a lituji Páju že je semnou, ale jsou to jen slabé chvilky.To si myslím že má taky každý.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně to má každý, Milan mě taky někdy štve, co dělá a já jeho taky, ale známe se a stejně do toho jdem, protože to dobré tyhle drobnosti prostě překonají.
Odpovědět
To jo. Teď brouzdám na internetu a hledám věci do svatebních novin.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já těch novina na inspiraci mám celkem asi 11. Můžu ti poslat, text z té diskuse o novinách, mám tam odkazy na noviny a takové úryvky, když tam holky vypisovaly co tam dají.
Odpovědět
Věruš děkuji,ale já už toho mám tolik že bych nevěděla co tam dát. Musím vybrat z toho co mám u sebe, nebo to nikdy nedám dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Jak se máme takhle při pátku? Ivuš, nebyla jsi včera kolem půl sedmé v Modřanech? V autobuse číslo 150? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko...:) Ahojky Astři..:) celkem dobře se mám... je totiž už ten pátek..:) Holky, mě tenhle týden utekl nějak rychle... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, mně to také strašně uteklo :) A nejsme jediné, kdo to říká.
Odpovědět
Profilova fotka
Tenhle tyden byl proste nejaky utikaci...:-D Jsem zvedava, jak to uteklo Lence - zitrejsi neveste... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no jo, Lenka to má už zítra! jůů, to jsem zvědavá, jak jí to bude slušet x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky :-) Lenička bude krásná,to je jasný! Normálně je to krásná ženská a jako nevěsta,jůů x-) Já za chvíli pádím už na svat.manikůru a pedikůru,tak snad si to do svatby nezlomím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Mně to taky strašně rychle utíká, ale fakt děsně :-( Jinak už mám hororový sny ze svatby :-). Snad se nevyplní
Odpovědět
Profilova fotka
vy uz to mate za tyden,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě se teď taky každý den zdá o svatbě, ale jenom takový kraťounký sny, ne ošklivý... :-) To je sranda :-) Včera jsem si zamluvila od kamarádky auto, který mě poveze, tak jsem ráda, měli jsme "předsvatební poradu" s kamarádama na zahradě :-) Lenka bude určitě krásná! Jé, já jí to závidím, já už chci taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za týýýýden, jupííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj mě taky a ještě se mi dnes zdálo,že houpu kočárek před naším novým baráčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D úlet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tj. bude moc krásná :-) A za týden my...Nevím, jestli Jupííí, protože do té doby se musím obrnět a mít pevné nervy! Není nad babičku... Jinak dědu nám snad pustí z nemocnice v pondělí, tak snad se do té doby nějak zaklimatizuje, on se v jistých stránkách v nemocnici zhorší, ale zase teď mu konečně pomůžou tak, jak by měli.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je znamení :-)
Odpovědět
Ahojky! Astři, v Modřanech jsem určitě nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barco, tak ty uz to mas s idylkou... kocarek, 7 vlkodavu a baracek...wau..:-D a uz jste se na ten baracek byli podivat?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte nervy? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne.. :-D :-p
Odpovědět
já taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Povory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
*potvory :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to bude dobrý, uvidíš, že na svatbě to bude zase ten "váš" děda ;-) Jo idylka Kačí :-D , byli jsme natajno zvenčí a dovnitř jdeme asi v po.,ale kupovali bychom ho až v září,další štěně na jaře,mimí do dvou let :-.
Odpovědět
Profilova fotka
barco, barco... hezky naplanovane to mas... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?