Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já taky ne, jen trochu na bráchově svatbě jsem měla, když jsem si představila, jaké to bude u nás, ale zatím teď ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, snad. Ale mamka říkala, že se mu zlepšily ruce-kůže na nich, on skoro žádnou po těle už nemá, jen takovou tenounkou...tak snad to bude lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo, tak mi je tedy dědy líto! držím pěsti! No jo Kačí,tak plánovat můžu viď :-p :-D mějte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Děda byl zatím vždy největší držák :-) . Na svatbě byl od rána do 2 do noci na vozíku, bez přestávky-jelikož nechodí. Snad cestu zvládne :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak je tady konečně pátek, na mě je to od rána vidět protože dnes dělám jeden kpanec za druhým, no jo jsem přepracovaná :-D Holky já vám tak závidím, Lenka to má už zítra vy za týden Věrka za 14dnů a já no až za :-( 43dní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, to uteče jak voda, uvidíš!
Odpovědět
Já vím, ale už bych chtěla mít taková to šimrání v břiše a říkat si tak za týden to čeká i mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to přijde ;-) Já to teda za týden mám a zatím nic :-N
Odpovědět
To příjde zítra, protože až zítra to máš za týden. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že spíš tak ve středu... ve čtvrtek... uvidíme, nechám se překvapit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, o to víc se na svatbu můžeš těšit. Se mnou to teda taky zatím nic nedělá, ale už se vidím, jak noc před svatbou prosedím na wc :d
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele, já byla docela klidná, ale začala jsem mít nervy, až když začal mluvit ten oddávající :-D Ne, vlastně ne, když mě táta vedl k oltáři :) Jinak mi to přišlo jako setkání s přáteli, taková klidná grilovačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, už je to čtvrt roku! Dneska!
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to budeme mít asi stejnej problém, ale Imodium ho spolehlivě vyřeší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a chtělo se Ti smát, brečet, nebo co jsi cítila? Zuzko, asi nějak tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já Ti ani nevím, přijde mi líto, že už je to za námi, ale zároveň jsem ráda. Zopákla bych si to :)
Odpovědět
Ahoj holky! Já musím říct, že jsem byla v klidu až do noci před - to jsem oko nezamhouřila. Už se ke mně dostaly fotky z ranních příprav a vypadám tam jako mrtvola :-) Pak bylo všechno celkem v klidu, než jsem zjistila, že mě kadeřnice česala 50 min místo 20 a že se časový plán začíná lehce sunout :-) Naštěstí byly všude rezervy. Pak ženský nemohly zašněrovat šaty a mamka začala plašit, že mě Kuba nesmí vidět, přitom měl v tom pokoji věci. Takž trochu zmatků :-) A před samotným obřadem se mi chtělo pořád na záchod, ale bylo mi jasný, že v tý sukni mám smůlu, a při obřadu už mi bylo docela fajn. Řeč oddávajícího byla nic moc a hudba strašně unylá, takže to mě aspoň nerozbulelo. Brečet jsem začala, až když mi svědek-brácha přišel pogratulovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu pomalu domu, tak se mejte krasne a uzijte si hezky vikend... :-D
Odpovědět
Holky, tak já už jsem v druhé práci, koukám že nikdo tady. Přeji všem krásný víkend. Já tady budu až do 22hod, tak se tady možná ještě s některýma sejdu a pokecám. Jinak zítra se uvidíme na Lenky svatbě. :-)
Odpovědět
Tak stále čekám na někoho kdo dorazí a ono pořád nic. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simi, ale jo já už jsem tu, jen jsem vás dočítala, ale za chvíli jdu s kamarádkou do hospody, odjíždí na půl roku příští týden pryč a tak se jdem rozloučit. :-) A už mám ten melír, nakonec jen světlý a vypadá to dobře, na mě takové přirozené. Tedy připadá mi, že tu ofinu mám celou světlou, ale to je tím, že tam jsem měla světle vlasy celkově, ale vidět je to hlavně na spodních vlasech. :-) a trochu mi ušmikla ještě ofinku, aby mi tak nepřekážela.
Odpovědět
Ahojky Věruš já si říkala kdy dorazíš, v kolik se zítra sejdeme u casina?Tak to se na tebe zítra těším až tě uvidím jaká jsi kočka. Takže do hospody jdeš no to se to někdo má, já tady trčím a čekám až mi sem dorazí nějaký ty lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
No já asi pojedu zas tím busem ve čtvrt a budu tam kolem půl tedy no, je to sice brzy, ale jinak mi to nejede. A jestli bude pěkně, tak se tam dá i vydržet :-) Ten melír moc vidět není, jsem prostě pořád blondýna, jen to mám trochu zesvětlené. Hele to jsem se chtěla zeptat, kdy dáváte tu TMU, ted někdy na konci měsíce vid. Na tu jsem chtěla taky jít, neprošvihli jsme jí ještě?
Odpovědět
Věruš, tak já budu kolem půl dvanácté u casína a pak se pomalu přesuneme na nádvoří, co ty na to?Tak tu TMU dáváme teď o víkendu od 20 a 22hod,ale jen do neděle. I tak ti to bude slušet.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to asi o víkendu nestihnem. Zítra jedem na kačeny do Mostu a pak grilujem a možná v neděli, ale nevim nevim no, ted to máme nějaké narvané. Tak uvidíme. Tak jo, mě přijede bus něco kolem 25 k bille a než tam dojde, tak bude půl, tak aspon pokecáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím letět, jdu na sebe něco hodit. Tak jo, jsme domluvené, at ti to v práci rychle uteče a zítra se uvidíme papa
Odpovědět
Pa pa a užíj si to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo:-)
Odpovědět
Ahojky Barčo, konečně někdo dorazil. V práci je strašná nuda. Co nehtíky jak dopadly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?