Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo Ifko držím palce s prací!!!! teda,jestli vůbec chces.. já byla dnes naposled na pracáku :-) , už jí mám prý jen odfaxovat smlouvu,jupííí! už se začínám těšit do práce :-)
Odpovědět
Ahoj Baru, tady se můžeš taky zkusit podívat: http://www.csnk.cz/view.php?cisloclan... Prý je vizážistka... Jdu ddělat noviny 8-( Už nám přišla spousta gratulací a sešlo se pár darů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo, no ta je hustá :-D ,to už je na mě moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera byly na tom zámku. Domluvili jsme se na horním sále, kde jsme teda ale poměrně dlouho řešili ty plastový židle, na který posazujou svatebčany :-o :-N :-p Ptala jsem se tý paní, jestli mají nějakou jinou variantu židlí, ale prý ne. Bylo na ní vidět, že se jí na to ptá hodně lidí. No chápete to? Tak krásnej sál a plastový židle :-o Viz tady: http://www.zamek-vbrezno.cz/svatebni-... dole, ta fotka oranžovýho sálu a těch židlí... ]-( Takže jsme se dohodli, ať je dají pryč a svatebčani holt budou stát :-N Přijde mi to jako lepší varianta než celý večer poslouchat o židlích a jak to bylo trapný... co myslíte? Hudbu jsem přestala řešit a objednali jsme si tu jejich, reprodukovanou, tak jsem zvědavá. Stejně to nebudu vnímat :-D Zapomněla jsem se zeptat na tři věci, tak holky jestli víte, poraďte :-N : kudy se vychází ze sálů po obřadě? Tím vchodem z dolího sálu? Nevíte? Můžou na nás svatebčani házet růžový plátky? A nevíte na čem dávaj prstýnky? Jestli náhodou víte, budu ráda, když ne, zavolám tam... Ifka se Zdeničkou si dneska můžou říct, že se vdávaj už pozítří!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, Zuzko, ty židle jsou příšerné, to je fakt lepší, když budou lidi stát. Pokud to zvládnou babičky a tak. Ty jo, jáí vám to závidím, já se chci vdávat znovu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) Zuzko, zase jim ale ty židle barevně ladí... ;-) Já nevím, i když to vypadá blbě, stejně bych jich tam pár nechala...pro starší svatebčany a hlavně pro rodiče..nedokážu si představit, že by tam rodiče postávali... :-( Lení, já ani nechci se vdávat znovu... :-) Bylo to krásný, ale myslím, že to stačilo... :-D Teď už si užíváme klídek, zrovna včera jsme se o tom bavili, jak se máme, že už "to důležitý" máme za sebou a ted máme relativní klídek, žádný shánění, domlouvání, telefonování, vyjednávání... :-D uff... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, budeš se divit, ale tohle mi přesně řekla, že to ladí a že to má "krásné sedátko", tím myslela zřejmě ten podprdelák :-o Já myslím, že to snad zvládnou, já tam ty židle fakt nechci :-N A babičky nemáme, dědy taky ne. Nejstarší svatebčan je můj otec a ten stejně nikdy nesedí, ten i jí ve stole. Jediný, kdy se posadí je na Štědrý den, jinak nikdy... Ty vado, takový prachy za obřad a oni za to nemůžou koupit židle :-o Kačko, přesně tenhle klídek Ti závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co, Kačí, my to skoro ani nevnímali jako svatbu. V podstatě kromě toho obřadu samého na tom nic svatebního nebylo :-D Možná proto mi to přijde, že bych to chtěla prožít znovu. Ty hezké pocity, ty pocity, že jsme všichni pohromadě, že je nám dobře... Jasně, teď je to super, už na mě včera někdo na ulici volal "paní Marounková" a já jsem na to slyšela! :-) Docela jsem koukala, že za ty dva tři měsíce si na to nové jméno zvykneš docela dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) ty vogo,no to snad ne,na zámku a plasťáky,to by mě teda fakt nenapadlo!!! Já vím jen,že plátky růží se můžou házet až když vyjdete ven ze dveří na dvorek. Jinak jsem to neřešila,prostě musí být hezky,aby jsme to měli venku.Tak si udělej něco svého na prstýnky ne?! než vás něčím nemilým překvapí :-| Zdenda zrovna dones cd na obřad,tak jdu poslouchat :-)
Odpovědět
Dobré ráno všem, tak já jsem včéra byla domlouvat dorty a miniatury. Takže dortík bude středně velkej a bude to kostka na kterém budou nazdobené květiny(živé),miniatury nedělá,ale dala nám tip a pomohla s počtem takže další úžasný den. Jsem zvědavá na dnešek,ale co jsem slyšela tak na ten pension co tam bdeme mít svatební hostinu slyším jen samou chválu, tak doufám že i u nás to bude bezproblémů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, mě to taky šokovalo :-p Takovej nevkus :-p Jo, takže růže venku, tak to je v pohodě. Já jsem si právě nic vyrábět na prstýnky nechtěla, nepřijde mi to podstatný, ale asi budu muset :-. Jsem zvědavá, jestli to teda ale pak nezapomenem :-N Simi, téééda, Ty jedeš ;-)
Odpovědět
No tenhle týden mám samé přípravy kolem svatby. Příští týden nemám čas a pak dalších 10 dní v srpnu nic neudělám, takže doháním co se dá.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky! Stará ohraná písnička - jdu dělat noviny 8-( , dnes ve tři je musím mít hotový, pak je jedem vytisknout. Včera jsme se vyřádili, udělali jsme tam i bulvární přílohu Plesk, no sranda! Až bude po svatbě, tak to snad nahraju někam na net, abyste se taky mohly podívat, protože myslím, že se nám to fakt povedlo :-) A snad to bude i příjemný překvapení a zábava pro všechny.
Odpovědět
A odpoledne jedu pro šaty!!! A zítra ráno razíme do TP, takže dnes tu píšu naposled jako slečna x-)
Odpovědět
Ifko, tak to jsi dobrá s těma novinama, my je taky budeme mít,ale to budu dělat až bude větší klídek a nebudu mít tolik lítání. Přecijenom mám to až za 50dnů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Ifko, Plesk je super, jsem zvědavá na foto :-D Ifko, takže jestli už se nepřipojíš, tak Ti držíme pěsti, aby vám všechno vyšlo, užili jste si to co nejvíc a prožili ten nejšťastnější den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, užijte si to na 1000%, ať se vám to všechno povede, vydaří a vůbec buďte šťastní!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak tomuhle říkám překrásná nevěsta, kouzelný album x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Zuzko, nevěsta je nádherná a album taky. Děvčata co je svámi?Hodně práce?
Odpovědět
Holky, děkuju za přáníčka. Dneska se tu určitě do půlnoci ještě objevím. Kubík měl v práci překvápko. Prý ho zavolal šéf, že je nějaké mimořádné školení. Tak tam šli a prej tam čekali všichni spolupracovníci a popřáli mu. Já mám úplně slzy v očích, když vám to teď píšu, a on prý byl úplně naměkko. Dostal i nějaký dárky a prej to bylo strašně super x-) Já dodělávám noviny, nějak jsem se rozjela a je to fakt sranda, pak vám je určitě ukážu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak to mu připravili hezký překvapení teda. Holky, vy jste takový dojímací, to vás chci vidět na těch svatbách :-N
Odpovědět
Ifko, tak i já ti přeji ať ten váš svatební den se vydaří ve všech směrech, věřím že budeš vypadat jako princezna a Kuba bude krásnej. Já se příjdu podívat, jen nakouknu abych tě viděla v celé tvé kráse. Takže užívej si podlesní stresík a v sobotu hurá na to. :-D
Odpovědět
Děkuju! Klidně přijďte, jen už jsem to psala - možná vás nepoznám, nebudu mít brýle a budu uřvaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemůžu příjít ani Tobě ani Zdeňulce, jsem na svatbě v Brandýse...
Odpovědět
To je mi jasné, jen tě vás chci vidět v celé vaší kráse.
Odpovědět
Já popřeju ještě Zdeňce, kdybysme se tu náhodou už nepotkaly. Zdeničko, přeju ti stejně jako nám, ať vyjde počasí, všechno klapne na jedničku a užiješ si krásný den! Hodně štěstí a krásných chvilek v manželství! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Ifko jestli je to tvůj poslední den tady mezi náma jako slečna, tak i já vám přeji hodně štěstí, at se vám váš den vydaří, at máte krásné počasí a ať jste společně šťastný. :-) Holky já jdu dneska taky domlouvat dort, vlastně už za chviličku. Mám schůzku s majitelkou v cukrárně, tak snad taky dobře pochodíme. :-) Už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, tak Ti držím pěsti, ať se taky domluvíte!
Odpovědět
Profilova fotka
No snad jo no a dnes jdu i poprvé na nehty tak jsem celkem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů a kam jdeš na nehty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?