Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
jo co je???
Odpovědět
Profilova fotka
co se stalo ifko???
Odpovědět
Nerozuměly jsme si s nehtařkou. Já jí řekla, že chci jen francii a že jsem na nehtech nikdy nebyla a že neznám ty terminologie a procedury. Ona že jasný že francie. Tak jsem si teď 10 dní nechala růst svý nehty, už to na mě bylo i trochu moc dlouhý, ale říkala jsem si, že to bude nalakovaný vypadat pěkně, tak to vydržím. Přijdu tam, ona mi vzala obě ruce a ostřihala je. Říkám si, asi si dělá tvar, možná jsem to měla blbě ostříhaný. Pak vzala umělej nehet a přiložila ho k mýmu malíčku. Říkám si, aha, to je asi ta šablona na francii. A ona lup, a přilepila ho. Tak jí říkám, moment! To jsou gelovky?? A ona, jasně že jo. A já že je nechci, že chci jen nalakovat... Takže jsme chvíli na sebe čuměly, ona v šoku, že mi to ostřihala... Ten nalepenej teda upilovala... Pak mi řekla, že se jí to ještě nestalo, že když přijde nevěsta a chce francii, tak to byly vždycky gelovky. A já jí říkám, že je nechci a že jsem jí říkala, že s nehtama nemám zkušenosti. A ona že jsem měla říct, že chci jen manikúru... Pak mě na ty gelovky začala přemlouvat, tak říkám NECHCI. Tak mi teda na ty nehty nalakovala obyč francii, ještě mi nutila nějakou stříbrnou linku. Říkám jí NECHCI :-) Takže fakt skvělý. Jednou jsem chtěla být za dámu s pěknýma nehtama :-( Nevypadá to blbě, ale je to prostě krátký, obyčejný. Takže jsem vyplázla 260,- za ostříhání a nalakování nehtů |-| Měly jsme si to jasně upřesnit dopředu, co chci :-|
Odpovědět
aha a takhle vznikaji nedorozumění, hm to naštve no, když sis to nechala rust. chtělo to ale asi říct nechci vubec gelovy, chci jen bílou francii na moje nehty a bylo to no, ale to je jasny pokud si nikde nikdy nebyla tak to je pochopitelny. a kde jsi byla??
Odpovědět
Ještě pindala, že si na mě nechala dvě hodiny a že si mohla objednat někoho jinýho... Je to taková pipka, asi jí tam chodí samý slípky a gelovky dělá jak na běžícím pásu. Já myslela, že francie je jen ten lak, ona má za francii asi gelovky 8-( Je to u nás v baráku, proto jsem tam šla. Mě ty nehty tak nederou, ale prostě jednou jsem to chtěla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmm..to je blby, no... :-( ale uz s tim nic neudelas, tak nema cenu se tim trapit... ;-)
Odpovědět
Už když jsem se byla objednat, tak jsem řekla, že chci obyčejnou francii a ona hned že jasný. Jak píšu, já měla dojem, že francie je jen ten způsob lakování, ona to má asi rovnou spojený s gelovkama.
Odpovědět
Říkám, nebudu se z toho hroutit, chvíli mě to mrzelo... Vypadá to prostě obyčejně a ne slavnostně... A to si to do soboty možná ještě poničím, já takhle na nehty nejsem zvyklá.
Odpovědět
Ifko u koho jsi byla. To je síla teda, já bychjí snad nakopala do prdele.
Odpovědět
Co se dá dělat :-) Sleduju diskuzi o Em. Dnes se asi rozešla s tím svým... A v bazaru prodává svý svatební věci. To jsou věci, kam se hrabou moje nehty! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ifko, tak oni se ty gelovky hodne delaj no...je pravda, ze jsi mela jen rict, ze chces nalakovat... a kdyz jsi videla, ze bere nuzky, tak jsi ji mela taky zarazit... :-|
Odpovědět
Nebyl to žádnej super salon, jen tady u nás v Praze, máme přímo ve vchodě holiče a právě nehty, tak jsem tam zaskočila. Měly jsme se prostě domluvit předem, ale ona už je asi tak najetá, že to bere automaticky. Já jí ale fakt asi 3x říkala, že s nehtama nemám zkušenosti. Proto jsem ani nepoznala, že je něco zle, když mi to začala stříhat.
Odpovědět
Článek se načítá
holky ja musim jit pujdu žehlit, honzovi košili a pak jdem ven. tak papa a ivuš hlavu vzhuru určitě budeš překrasná i tak!
Odpovědět
Jj, lepší horší nehty než třeba blbý vlasy... I když bůhví, jak mě v sobotu načeše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak tomu říkám nedorozumnění :-o No, tak hlavně, že to nevypadá blbě teda... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Ivuš, to je síla.... Já byla na nehtech také poprvé před svatbou a slečna mi udělala v nehtech takové díry, že mi to ještě asi na dvou nehtech neodrostlo, tak mi to musela jiná nehtářka spravovat. Nejsem si jistá, jestli Ti to do soboty vydrží. Moje první francie mi vydržela přes týden, ale už nikdy tolik. Teď mi třeba vydržela dva dny (byla jsem od svatby poprvé). Ježíš, to je mi líto :-(
Odpovědět
Stalo se. Jsem trubka, že jsem nebyla konkrétnější, a ona blbka, že si to neupřesnila. Ale dobrý, chce se mi tomu smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jí vydrží, když to má na umělých tipech, to tam má nafurt skoro :-N
Odpovědět
Néé, umělej stihla jen jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tááák, tak to jo. Takže máš francii na těch kraťoulinkejch, jo?
Odpovědět
Jo, presne tak!
Odpovědět
Jdu makat na novinách, nebo mě Kuba uškrtí.
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je ta diskuse o Emmili?
Odpovědět
V Hola, hola.
Odpovědět
Holky, to je ta moje nehtařka :-D http://nasenoviny.unas.cz/babocka/06/... Ještěže mě nezmydlila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Ifko, tak to by mě taky pěkně naprdlo, ale alespoň že se tomu teď už směješ. Jinak nehtařka je teda hustá, do ní bych nikdy neřekla, že takový kus "baby" může dělat nehty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jémine, no, tak každýmu se líbí něco jinýho no ... :-N Takhle bych vypadat nechtěla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brdo, ifko... ta nehtarka je ta kulturistka??? ty jo, tak ta je husta.... jako vysportovany telo se mi libi, ale tohle je moc... :-N
Odpovědět
Jj, prý je to mistryně světa ve fitness a několikanásobná mistryně republiky. Měla to tam vylepený i s medailema... Tak jsem si ji vygooglila, s kým jsem měla tu čest.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) děvčátka moc vám děkuji,jste moc hodné. Kačí prý spadla tehdá z křesla. Teda ty nehty to je něco :-| , škoda,mě te odkaz nejde otevřít! a to dělá nehty? to bych se bála jí asi cokoliv říct :-D Zuzi, tak co na zámku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?