Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Víš proč by to podle mě nešlo? Protože babička dostává ten nejvyšší příspěvek na péči, dostává to ten dlchoďák, který jí však neposkytuje služby, jaké by měl a oni by o ty peníze přišli. Ptala jsem se té švagrové, až odepíše, napíši Ti to. Ještě se podívám do jednoho zákona, zda to tam není...ale každý DD může mít i své vnitřní předpisy
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, to bude tím,možná to i mamka říkala,ale já jsem nebyla moc schopna vnímat.Moni jsi strašně hodná,díky moc! a co ten krém?sehanala jsi něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ten zákon nemůžu najít, ale bavily jsme se o tom se spolužačkou, která má i střední sociální a ta mi říkala, že by to problém být neměl, abyste si jí mohli vzít domů. Ještě se po tom zákoně podívám, ale jak jsem udělala zkoušku, všechny věci jsem uklidila a nevím kam
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a na solárku jsem nebyla, ale zítra půjdu určo, protože půjdu ještě na košili pro Kubu, takže mě to donutí. Mně se na solárko prostě moc chodit nechce, ale chci být opálená a tak vnitřně se sebou bojuju =-)
Odpovědět
Ahoj holčičky, tak jsem dneska měla zkoušku líčení a mam albu fotky, každy oko je jiny protože jsme zkoušely co je lepší ale nakonec vyhralo světlejší :-)
Odpovědět
adrianka je šikovna holka!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdeni, já jsem již koukala a je to moc hezké líčení. Je to holka šikovná!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je v poho Moni, ono to asi fakt není moc reálný,aby tady byla,neměla by tady ten "komfort",přeci jen tam má dost místa na vozík a bezbarierovou koupelnu a tak,já jen nechtěla prostě,aby byla sama no. Ale moc děkuji!!!! Tak já budu zítra ve městě po deváté,kdyby jsi chtěla,ale má být prý pařák,tak nevím zas,jestli je to dobré,minule jsem měla nějakou kopřivku,když jsme pak jeli na koupálko
Odpovědět
Profilova fotka
Zdení týý jo,Adruš je fakt šikulka!
Odpovědět
vid , je boží :-)
Odpovědět
já bych to takhle nikdy nezvladla :-| ani za nic
Odpovědět
a na rtech bude jen svetly lesk :-)
Odpovědět
Článek se načítá
je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj,ale už vypínám,jsem kaput,dnes byl den blbec.mějte se!dobrou :-)
Odpovědět
dobrou papa :-)
Odpovědět
My děláme noviny a je u toho strašná sranda, už máme asi 10 stránek a zítra budu ještě pokračovat. A v poledne jdu na nehty x-) Dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky, dlouho jsem tu nebyla. Tedy byla, ale vždycky jenom na přečtení, abych neztratila vlákno. Tu se ale děje věcí. Zdeni, moc Ti to líčení sluší :-) Tetování jsem také chtěla, ale pak jsem si to nějak rozmyslela. A jediný piercing, co mám, tak je druhá naušnice v uchu :-D Ale tetování jako takové se mi líbí. Záleží na tom kde a jaké :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak konečně máme půlku pracovního týdne..:-D Jupííí.... Zdeni, to líčení ti sluší... ;-) je to hezké... :-) Barčo, ty jo, to je mi líto s tou babičkou... :-( ach jo, to je hruza, co se děje, fakt! :-| a babička upadla sama nebo spadla z postele nebo jak se jí to stalo? :-( ahojky Lení, co ten tvuj zanet? ustoupil nakonec sam?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, Kačí, zánět ustoupil,a lespoň si to myslím, ale včera jsem byla s močí u doktorky, tak dnes budou výsledky, chci mít jistotu. Baru, to je hrozně smutné, co píšeš, je mi to moc líto :-(
Odpovědět
Ahoj holky! Nám už normálně zbývají jen tři dny!! Přivstala jsem si, abych mohla pokračovat ve svat. novinách, je to fakt sranda x-)
Odpovědět
Teď jsem koukala na předpověď, tak tam na sobotu přibyl déšť. Do včera tam bylo polojasno, teď už mají být dešťové přeháňky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Baru, tak to je hrůza. Takovej ošklivej škraloup před svatbou... tohle je vždycky strašně smutný :-( Upřímně je mi líto, že máš takovýhle trápení a v žádným případě nás tady tím neotravuješ, to už nechci slyšet! Přeju silný nervy :-( Ptáčku, líčení je moc hezounký, jemný a hlavně žůžový x-) Paráda, doufám, že jste si to užily! Moje a Lenky líčení dopadlo suprově. Budeme mít obě oči došeda. Lenka víc výrazný, je na to zvyklá a v ničem jiným by se necejtila, bude mít linku a kouřovky. Já taky kouřovky, ale jemnější se třpytkama a silnou černou linku ala 60tý léta, moc se mi to líbilo :-D Astři, dobře, že už Tě nic nebolí ;-) Kačko, jak je Tobě? Ifko, Zdeničko, přeju klidný dolaďování ;-)
Odpovědět
Holky, taky přeju, ať všechny trápení a starosti co nejrychleji zmizí |-| :-) Já jdu ladit noviny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko a kde jsou fotky? :-D Já včera přišla domu z práce a hned jsme mazali na trenink s trenerem a pak si zahrat, takze jsem prisla domu vyrizena a sla spat... tak mozna dneska... :-N sorry... :-) jinak je mi celkem dobre, chodim furt v chlupaty mikine a teplych ponozkach, jsem jak blazen, vcera prisla sem pani v satickach a ja tu chlupatici na sobe, tak na me koukala jak na blazna a prej - vzdyt je leto.. to jio teda, furt prsi, az to hezky neni..:( ifko,zdeni co nervozitka?
Odpovědět
Nervozita zatím není... :-)
Odpovědět
Dokonce se snad i těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to opět nevyfotila, protože jsem neměla vyladěnej make up, zaměřily jsme se na ty oči, protože jsem varovala, že budu hooodně náročná :-N Jak jsem zvyklá na svoje malování, tak jsem se bála, že se mi to od nikoho jinýho nebude líbit, takže make up šup šup a hurá na oči. Nakonec jsem ale byla moc spokojená :-D Léto ]-( To jo teda... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a lenku taky nemas vyfocenou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, nemám, nefotily jsme se :-N Já nemám ani fotku účesu, každýho nutím ať se fotí a pak sama nemám nic, co? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?