Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, musíme to nějak zvládnou zítra... Jakože už nepřijedeš na další sraz? Holky a nepostarala byste se některá o ty dárečky? Já fakt nemůžu, opravdu to nezvládám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nebo na kdy ho tak plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
ja darecky taky nemuzu zajistit..:( nemam vychazky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, Kačko, jsi zlato o Tobě víme, že nemůžeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, no někdy nejlépe v tom týdnu před Lenky svatbou nebo v tom našem týdnu před... já nevím. Lenka taky neví, jestli ještě najde volný den... Záleží, jak se všechny domluvíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych mohla jedině před Lenky svatbou,ale pak už opravdu ne,musíme dělat a rozvážet ty sýslužky apod.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dárky bych nějak mohla zařídit,neví teda jak dlouho budu u té kadeřnice,ale zase nevím,co se komu líbí,znám tak nějak jen Monču
Odpovědět
Profilova fotka
blbý delete,omlouvám se za ty chyby
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s Barčou něco vybereme...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc děkuju, já vyberu zase příště, teď to fakt nezvládám. Na dalším srazíku se teda domluvíme zítra ;-) Nebo to holt tentokrát necháme bez dárečků a uvidíme zítra, jak se domluvíme x-)
Odpovědět
Holky chtěla bych zajistit ty dárečky,ale pendluji mezi jednou a druhou prací, takže to nestíhám a hlavně je to už zítra. Omlouvám se, chtěla bych pomoci,ale nvím jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zítra příjdu možná trošičku později, ted jsem se objednala na kosmetiku a zkoušku líčení na zítřek na 17:30, úplně jsem na ten sraz zapomněla a jak jsem přišla teď k počítači, tak mi to došlo.... :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zuzko, kolik nás teda bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, já bych chtěla jít taky, ach jo...:( první sraz na kterem budu chybet... :-( evicko, ahojky, ty jsi z krupky?
Odpovědět
Kačko nebuď smutná, budeme na tebe celý večer myslet, vím to ti nějak nepomůže,ale zase ber to tak že teď se musíš uzdravit, vytrpěla jsi si už dost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simco, vy na me budete myslet, jo? ;-) to jste hodny...ale abyste me nepomlouvaly... :-D ja to poznam, hned skytam... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano, já jsem z krupky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, za dvě hoďky se jdu nechat ostříhat, tak doufám, že to dobře dopadne... A teď jsem se hodinu smažila na sluníčku, snad už to konečně bude poznat. Užijte si zítra sraz! Já jdu dělat svatební noviny.
Odpovědět
Profilova fotka
evicka: ja jsem tady z krupky...:) bydlela jsem tam cely zivot..:) v jake casti bydlis? ahojky ifko..:) jee..tobe uz se to blizi, co? uz jsi nervozni? holky, ja uz mam OP a ridicak...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude nás 10, jestli všechny přijdou... Jééé, zákazníci - letím
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,bydlela jsem s rodiči ve Vrchoslavi a ted bydlíme s přítelem tam kousek, jakoby pod hamrama, jak stojí ty nové baráčky... já tě podle vidění neznám, asi jsi bydlela na jiném konci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jsem bydlela, ja bydlela v uncine..:)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Krupka je obrovská, nemůžou se všichni znát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no - obrovská - je asi moc silný slovo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak roztahaná vesnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, našla jsem zajímavé video... Pro nás, budoucí nevěstinky :-) http://www.youtube.com/watch?v=B2is9a... http://www.youtube.com/watch?v=9qaSiB...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět od doktora, chtěla jsem se nabídnout, s těma dárkama, že bych to když tak nějak zvládla já, ale když jsem tak dočítala, zjistila jsem, že holky se už nabídly. Tak dobrá. Moni ted koukám na ta videa není to špatné :-) takže máme něco mezi velkou a malou svatbou :-) takový kompromis
Odpovědět
Ahojky, jsem zpět od kadeřnice, účes super, jen prej bude na hraně, jestli mi to vydrží po celou dobu. Ještě to v týdnu obarvím a hlavu mám z krku :-) Za hoďku se ještě nechá ostřihat Kuba a budeme komplet.
Odpovědět
Profilova fotka
A co fotečka nového účesu nebude?
Odpovědět
Uz se to tvori ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?