Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď už se fakt loučím. Večer pá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, nevolala jste mi některá? Teď před chvílí? Mně někdo volal, asi sranda, tak jsem udělala taky srandu, nevím, kdo to byl a ten dotyčný to položil...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tak ten slib je ale při církevní svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, slib můžete mít i nemusíte, normálně se to nedělá, ale pokud ho vyloženě chcete, tak se na matrice domluvte ;-) Alew rozhodně ho po vás nikdo nebude nepřipravený nebude chtít.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, když mě ta homeopatika opravdu strašně moc pomohla. Uvidím, ještě počkám den, dva, čajíky zabírají, léky také a když mám zabalené břicho v dece, tak to docela jde. Pokud mi bude zle, tak samozřejmě půjdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ah... *mně (boha, taková ostuda).
Odpovědět
Barčo a jsi spokojená s účesem nebo ne, řekni mi jak na tebe kadeřnice může zapomenout, mě by to dost naštvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, si říkám, aby nezapomněla v den svatby, před chvílí jsem nad tím přemýšlela...
Odpovědět
No to je hrozné, já bych asi zešílela, takhle se stresuji,ale kdybych přišla ke kadeřnici a on by řekla že namě zapomněla, tak to jako ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě má ráno vyzvednout, tak snad fakt nezapomene. Se připomenu raději den předem
Odpovědět
To určitě náhoda jak blbec, ale nebudeme malovat čerta na zeď a vše dopadne dobře. Myslela jsem že tady bude Zdenička abych se sní dnes domluvila na večer, že by jsme přišly společně, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestrašte, né to ona si pamatuje,prt. se mě ještě ptala,jestli mi Monča vyřídila vzkaz,tohle si jen zapomněla napsat do diáře. Jak s její prácí spokojená jsem,ale nenechám si ho,to nejsem já, byla jsem i za holkama v knize a také říkaly,že to není ono,že do toho mám moc dlouhý a hubený obličej,tak uvidím 3.8, no,to jdu ještě na barvu,udělá mi to líčení a ten druhý účes,ale do toho zase nepůjde už asi závoj,no jo no
Odpovědět
Článek se načítá
A večer budeš mít ten účes?Aby jsme to mohly posoudit jak jsi krásná?
Odpovědět
Profilova fotka
no už se mi pomalu rozpadá :-| ,vypadly mi už čtyři sponky
Odpovědět
Jé to je škoda já se těšila a to dnes pojedete domů zase vlakem a nebo někdo pro vás přijede?
Odpovědět
Profilova fotka
no dnes přijede Zdenda a možná i Abbísek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Aby mě Abbísek nechtěl ochutnat, když bude cítit kočku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ze mě naší kočku, teď to čtu a vyznělo to, jako kdybych si myslela, že jsem kočka, to neee...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj on už kočky nepapá,já řekla,aby ho nebral,ale jak znám Zdendu :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A na kolikátou jste tak předběžně domluveni? Abych řekla Kubovi, v kolik mě má asi tak čekat...
Odpovědět
Tak holky už jen 30minut a jdu domů,hurá. Musím se jí domů trochu upravit. Zdenička asi sem dnes nedorazí tak jí napíšu smsku co a jak. Holky těším se na vás a moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať Ti to rychle uteče, Simčo. Taky se moc těším, ale jsem dneska nějaká jako přejetá parním válcem...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni,tak jak napíšeme! asi kolem té desáté ne?
Odpovědět
Já taky půjdu domů kolem 22hod nejdéle, jsem pořád nějaká unavená.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak budeš chtít Ty, Baru. Asi bych brala také max. kolem desáté, taky jsem nějaká pořád unavená, asi z toho, že nic nedělám...
Odpovědět
No já jsem unavená s toho že teď málo spím, ráno do práce a večer teprve domů pořád v jednom kole.
Odpovědět
Holky tak večer v 18hod pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, domluvíme se a napíšu mu,on také ve čtyři vstává,tak bude rád.odpojuji se.zatím pa.těím se!
Odpovědět
Dobré ráno všem, tak musím říct že včerejší sraz se opět vyvedl, bylo to super. Akorád mi nesedlo to víno a teď je mi dost zle, bolí mě žalůdek. Není to tím že bych byla opilá(měla jsem 3sklaničky),ale to víno včéra bylo nějaké jiné. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?