Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a tady nikdo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu hajat...:-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak dobrou... potřebuju se Tě pak ještě zeptat na ty věci, ale to až se tady teda ukážeš příště...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a Ty mi to píšeš nahoře, já to nějak přehídla :-N To jsi hodná, že na mě myslíš x-) x-) Až se Ti to bude hodit, dej vědět a stavím se pro to. Ještě mi pak, prosím, řekni kolik peněz si mám vzít s sebou, ať to dorovnáme. S těma botkama je to jasný, to vůbec neřeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčinky, tak já taky končím, mějte se páá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) Vy jste teda ukecaný :-). Nedočítala jsem vás úplně... Jinak my máme za sebou palbu koláčků. Bylo nás na to 6 bab. Dělalo se od 8 hod do půl 6. Byla asi půl hoďka na oběd. Je, teda vlastně už bylo 5 dávek. Docela nářez :-) Byly hned rozdané a snědené. Přístí víkend nás čeká stavění brány a večer rozlučka, kde nás bude 50, možná i víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) teda Moni, to by mi hráblo! a to vás to čeká ještě jednou co? Mě teď poslali z té restaurace kalkulaci-konečně!!!! tak všechno tak nějak ok,celý oběd i s přípitkem vyjde do 200,-,kilo kejty za 300,- a vše tak nějak normál,ale chtěj 3000,- za výzdobu!!!!!!! a to mi řekli,že nechtěj nic! a to já mám všechno svoje :-( ,tak jsem jim napsala,tak jsem zvědavá,ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, to je teda pálka. To se jim to musí otáčet, ta cena za výzdobu. Když použijí stejnou výzdobu u více svateb, jako že použijí, tak to si pěkně nahrabou. Snad to bude ok a budeš si tam moc dát to svoje... Hm, ještě jednou v UL...ale prý chce péct Kubova teta (sama) u ní v Havířově, tak nevím. Ale budeme dělat perníčky ještě
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, krásné fotečky ze svatebky, museli jste si to tam suprově užívat. Moc Vám to tam sluší :-) Chtěla jsem se ještě zeptat, Kačko, prosím, mohla by si mi napsat ten příkaz, aby to bylo pod sebou? On tu někde od Tebe již byl, ale nenašla jsem ho :-( děkuji Věrko, penízky přivezu a ještě jednou díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co solárko? Už jsi byla? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já nevím hlavně za co víš,mají nám tam dát jen balonky, na všem ostatním jsme se domluvili,že si to přivezu. Koukala jsem Ti do alba,to brácha?
Odpovědět
Profilova fotka
Nechápu za co po tobě chtějí 3 tisíce, když to budeš mít svoje :-| My si budeme výzdobu dělat sami a nechtějí po nás nic...
Odpovědět
Profilova fotka
no nám také řekli,že nic nechtějí a teď mi to poslali v rozpisu :-( ,tak nevím,hned jsem jim psala a ve stř.tam jedeme
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, uvidíš, že jen zapoměli, že to máš svoje a řeknou aha, tak to nic. Uvidíš ;-) Moni, vlož mezi řádky (zkopíruj si to a pak to vkládej mezi řádky takhle: třeba tady něco bla bla pak tady něco bla bla... ono se Ti to tam ukáže, ale pak to v albu prostě naháže ty řádky pod sebe (viz. moje nebo Kačky)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóoo, ono to tady není vidět, tak prostě mezi ty řádky (třeba tady něco bla bla) flákni kopií tu značku
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ono mě to sem nepustí napsat. Písnu do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já vím, jak se to dělá-mám tam taky vložené kódy pro tučné písmo, ale ten kód nevím... Baru, co brácha? Na fotce jestli je, tak jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nejde to, jukni na stránku 187, vzkaz Kačky z 15,11h ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Zuzko. Já tam koukala, protože jsem věděla, že to Kačka už psala, ale neviděla jsem to. Jsem slepoň
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo Zuzi :-| Moni jé mě vypadlo jestli to je brácha :-D ,vypadá jako sympaťák!
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ten kód nejde, budu to zkoušet, protože tam už příkazy mám a tak musím na to nejdříve přijít, jak to udělat. Oooo, jestli to myslíš vážně, s tím bráchou :-) Ještě jednou děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, musíš vymazat mezery v tý závorce... sakra, ono to sem nechce jít vložit, prostě: závorkabrzávorka. Bez mezer řádek tenhle kód řádek Uvidíš, že Ti to půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to taky nejde :-( , ten řádek se mi celý smaže
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak! paráda,už to jde!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pak na to už přišla, chyby byla v tom, že ten příkaz byl s mezerama v závorce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko a jaký máš ještě příkaz k tomu, aby jsi mezi tím textem a pak tím odkazem na to video asi, měla mezeru. Mně tohle taky nejde... Díky
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky... koukam, ze resite zavorky... :-D
Odpovědět
Ahoj berušky , není moc času tu být ale jen se chci ujistit jestli platí ten zítřek v mandlu od 18 ti hod? a vlastička je zvana taky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?