Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, já ani nevím, jak jsem tam tu mezeru dala :-N Entrama to nejde? Čauky Kačko :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem dočetla jen dnešek. Už se na vás moc těším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, platí. A Vlastička taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, mám tam asi 10 entrů, když si to otevřu, jako že to chci upravit, tak tam mám mezeru jako... a když to uložím, tak to je naslátané na sobě
Odpovědět
tak vzkiážu a díky :-) už se těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rezervačka na moje jméno (Boháčová), pokud bude hezky, bude to na tý terásce. Když nebude hezky, tak v restauračce vevnitř :-D
Odpovědět
ok . beru na vědomí ;-) auž zase mizím anče mě volá :-D . papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monco, entry v popisu alba nefungujou jako odrazeni toho radku, musis pouzit jen ten kod...:)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, teda teď jsem koukala na ty vaše koláčky. No vy si rovnou můžete otevřít výrobnu, jsou nádherný! x-)
Odpovědět
Dobrá, takže když bude pěkně tak venku a když zima tak vevnitř, no super. Těším se na vás a moc.Zuzko uvidíme se ještě do tvojí, Barči a Monči svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
no já tady komentuji bráchu a oláčku si nevšimnu :-D , vypadají fakt nádherně,taky té práce za tím.
Odpovědět
Mončo tak koláčky jsou nádherné, já teda sladké moc nemusím,ale ty bych klidně ochutnala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Děkuji, holky. Já zítra přivezu ochutnat, koláče moc nemusím, ale tyhle jsou tak křehké, jako cukroví. Teda zítra už nebudou takové, jako byly v sobotu, ale jsou pořád docela dobré. Práce bylo hodně, ale stálo to za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, jukla jsem do alba a máte moc hezké prstýnky :-)
Odpovědět
Děkuji, nám se taky moc líbí, konečně jsem je tam dala.
Odpovědět
Profilova fotka
joooooooooo,tak jsem mluvila s tou paní a prý,když mi koukla do alba,takže je úplně zbytečné nám dělat výzdobu,takže paráda,jé mě se ulevilo! a klidně si jí můžeme udělat sami,ale řekla jsem,že jim to tam tam jen přivezeme a ukážeme
Odpovědět
Barčo tak to je super ne.My jedeme do pensionu až oříští týden skrz výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, super! Holky, já doufám, že se do našich svateb (1.8.,8.8.) ještě uvidíme, páč já vůbec teď nemám čas zajistit nějaký dárečky. Pořád lítám po doktorech a teď ještě s otcem třídenní maraton, zítra jde na operaci, ještě nevím kdy, to se dozvím až dnes večer a musí mít doprovod, takže s ním ještě takhle lítám... takže dárečky pro nevěstinky budou až na příštím, fakt nestíhačka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no super, já ráno měla po otevření mailu málem zástavu, přeci jen,když řeknou nic a pak tři tisíce a to mám min.za 3tis.iž výzdobu nakoupenou
Odpovědět
Profilova fotka
No jasný, to jo, tak vidíš, asi jen zapomněli... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak se vše vysvětlilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ufff :-) přeci jen je to docela dost a Zdenda by mě asi zabil, úplně šílí z té výzdoby a ještě tohle. tak já už se začínám těšit :-)
Odpovědět
Tak to já jsem zvědavá kolik budou chtít od nás za výzdobu. Připraví to on,ale chceme jen decentní výzdobu, jelikož máme oranžovo bílou svatbu, tak stačí opravdu málo.
Odpovědět
Profilova fotka
simco, nam tam dali jen ubrusy, zbytek jsme meli vlastni, sami jsme si to nazdobili a stejne si rekli 1000,- Kč za ty ubrusy jejich, no...nenadelas nic, snazi se vydelat, je to jejich kseft, no... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt? Tak to je hustý... stejnak by tam ubrusy ale měli...
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka85 má IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ale oni za ty ubrusy to taky berou kvůli praní. My máme 3000 za nájem a v tom je i nazdobení, takže tam ten den naštěstí nemusíme nikoho posílat, takže o jednu starost mín. Včera jsem si připravovala kalkulaci a mám spočítané jídlo na 20 tis. je v tom zatím všechno, raut, oběd i ten pronájem. Tak uvidíme na kolik přijde pití
Odpovědět
Profilova fotka
monco, ty, co nam tam dali, byly dokonce papirovy, tak je pak nakonec jenom sebrali a vyhodili, tak ani nemeli praci s pranim, zehlenim atd., beztak to po jidle vypadalo blbe, vis jak, deti to zatrhly, mokra sklenicka na tom, tak se to rozmocilo...no divny to bylo, ale jinak si nemuzem stezovat, no...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Moni koláčky jsou krásný, už po nich tady slintám jen je vidím. To já koláčky ráda, hlavně tvarohové jo jo ty jsou moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Zuzi mě se ta Tvá zpráva ukázala až teď,tak je mi moc líto toho táty :-( ,ale snad vše dobře dopadne! No já už asi nepřijedu,opravdu to nestíhám :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?