Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee....simco, ja taky 2 x delala vedouci v Kralovicich, ale to uz je 6 a 5 let zpatky... :-) jsem stara raketa, to je hruza... :-D jdu spat, dobrou noc... :-) simco, ty "Romy" ti teda nezavidim... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kačko, jdu kouknout na Tvoje fotky ;-) Už je Ti líp? Do kdy marodíš? Já vím, že jsi mi to psala, ale už to tady všechno nějak nestíhám... Myslím, že Evička se tady ptala na toho fotografa a jídlo. Já jsem nabízela naší fotografce, jestli se s náma nají a ona prý, že ne, že to nikdy nedělá, že si mezitím prohlídne ve foťáku, co zatím nafotila... Radím určitě se zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Kačko, nezapomeň, že je tady spousta starších holek než ty, ty raketo, tak bacha :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak vám jde víkend. Já mám konečně trochu volno, tak dělám na těch novinách, aby jsme s tím nějak hnuli. Milan mi slíbil, že pokud dám dohromady obsah, tak vzhled už zvládne, tak jsem zvědavá. Jak Monče šly asi koláčky. Jsem zvědavá na dojmy, asi pečou celý víkend. Jsme byli v sobotu u Milanovo příbuzných, jak měli ted svatbu, jim dát oznámení a nevěsta mi řikala, co se jim stalo v hotelu, kde měli zamluvený pokoj na svatební noc. Představte si, že se do něj v noci nedostali. Prý všechno obešli, zvonili, bouchali volali a nikde nikdo a hotel zamčený. Takže ze svatební noci nebylo nic a jeli spát k rodičům, protože zatím nemají kde bydlet. Když tam druhý den přijeli, tak ta nevěsta je pěkně seřvala a ten majitel jim řekl, že je někde z boku baráku postranní vchod a tam se s tou kartou na pokoj také dostanou, což jim nikdo ale neřekl předem. Takže se tam prostě nedostali a ten majitel jim vrátil peníze. Když jsem to slyšela, tak mi to bylo děsně líto a umim si představit, jak je to muselo mrzet a štvát, přeci jen ta noc je jen jedna. A to jsem na té svatbě ještě řikala, že je to pěkný, jak se drží, že ani jeden není nijak zvlášt opilý, takže si to alespon užijí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Věrko, tak ty lidi spali v hotelu Na konci, viď? Tam dělá moje mamka a tuhle story mi vyprávěla =-) Nevěsta je pěkně seřvala,to je pravda...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo přesně, Lucka to řikala, že je seřvala pěkně, ale co, měli je informovat. Lucka řikala, že tam prý byla nějaká paní, která jen koukala, tak to byla asi tvoje mamina vid. Jinak koukala jsem nedávno na tvoje fotky ze základky a musím uznat, že jsem tě všude poznala, jsi taky pořád stejná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, já jsem u toho nebyla. Prý tam nebyli prvně a (vůbec se nestavím na ničí stranu, nebyla jsem tam) je to očividně hotel bez recepce, takže je jasný, když se zavře restaurace, že tam nikdo není. Myslím, že byla chyba na obou stranách, oni se měli zeptat, jak se tam v noci dostanou, když věděli, že přijdou pozdě a pan majitel je měl informovat, jak to u nich chodí... To byla určitě moje mamka, naštěstí tohle nemá nastarosti, ale bylo jí to nepříjemný, i když to nebyla její chyba... taky myslela na nás a na naši svatbu, kdyby se nám tohle stalo :-N Fakt jo? :-D U Martiny, viď? No, kde jinde :-) Jak se má? Co děláš? Já píšu obálky na oznámka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni tam byli v pátek si dát věci a ten majitel jim to vůbec neřekl a oni s tím zkušenosti nemají, což bych na tom byla stejně, protože bych to taky nevěděla. Prý ho upozorňovali, že přijdou pozdě a on, že at přijdou kdy chtějí, že je to v pohodě, tak si mysleli, že tam třeba nějaký noční vrátný nebo něco podobného prostě je. Jo jo u Martiny, hledala jsem nějaké pěkné fotky Milana a oni to mají doma dost rozházené, takže jsem hledala mezi všema fotkama a když jsem si je prohlížela, byla mi tam nějaká holčina povědomá, tak jsem chvíli přemýšela a uvědomila si, že jste vlastně spolu chodili do třídy. Má se dobře, malý začíná lézt a pomalu se staví, takže má o zábavu postaráno. Já dělám noviny, skládám něco o nás, nějaké pěkné fotky. Zatím dělám sebe a moc problém nemám, mám docela dost fotek, když jsem byla malá a hlavně oblečených, ale možná s Milanem bude trochu problém, protože má jich tedy taky dost, ale když byl jako maličký, má spíš nahaté fotky a to tam zas dát nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jestli jim řekl, že to je v pohodě, tak je to teda pěknej b.., tak to je jasný. Já ho vůbec ráda nemám, ale jsem ráda, že si tam mamka může k důchodu přivydělat nějakou kačku, to je jasný... Ale když se ho na to výslovně ptali, tak jim to měl vysvětlit :-S No, vidíš, moc dlouho jsme spolu nechodily, já byla do 6. třídy v Lounech, ale něco málo tam teda asi bude... jojo, od tý nějaký pátý třídy už jsem si dost podobná :-D Nahatý, jo? :-D Hele, pořád jste na tom líp než já, jsem třetí nechtěný dítě, takže mám celkem 3 fotky: na jedný jsem tlustá jako prase, je mi asi rok, na druhý mám díru na dupačkách a na třetí to aspoň trochu jde, ale je to bída stejně :-D Tak to držím pěsti, ať Ti to jde od ruky!
Odpovědět
Profilova fotka
No je to náročný, moc psát vlastní myšlenky neumím, takže se hodně insporuju, ale nějak to snad zvládnu. A ty máš už všechny oznámka taky doma? Asi jo ne, svatba je za chvíli, takže už asi jo vid. Letí to děsně, když si představim, že za chvíli to mám za měsíc přesně, tak je to síla. Fakt si ještě pamatuju, jak jsme se tu bavili o tom, že ty to máš právě za 100 a já za 107 to to letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, mám je doma už dlouho, ale odesílám až zítra, myslím, že to stačí :-N Máme jich malinko, celkem jich bylo dvacet, pár už jsem dala osobně, zítra odletí ten zbytek. Máme každý malinko jiný (ty motýlci jsou pokaždý trochu jinačí), tak vybírám, který komu a tak :-) Jojo, teď ke konci už mi to připadá, že to fakt letí. Za 4 týdny tohle dobou už budu paní s kocovinou :-D A Ty týden po mě... jsem na nás zvědavá. Chytaj Tě nervy? Mě zatím ne. Jo a jsem zvědavá, jak budeš vypadat s tou ofinkou, myslíš, že to bude moc hezký. Jakou si necháš udělat? Nějakou šikmou? nebo? Něco jako Zdenička nebo rovnou?
Odpovědět
Profilova fotka
No nervy zatím ani tolik ne, už skoro všechno máme, takže si řikám proč se nervovat, jen tedy dort nemáme objednaný, to čekám pořád na kamarádku až přijede z Prahy. Taky jsem na sebe zvědavá jak budu vypadat s tou ofinou, měla jsem jí naposled jako malá a to už je hodně dávno, takže si to moc nepamatuju. Holky mi ale řikaly, že by mi mohla slušet, tak uvidíme. Nechám si udělat trochu šikmou, já jsem si myslela, že je tedy rovná, ale prý je šikmá, ukazovala jsem té svojí kadeřnici ten obrázek účesů, co mám v albu a ta ofina se mi k tomu líbí a ta jsem si myslela, že je rovně, ale prý trochu šikmá je. Tak jsem taky zvědavá, v uterý budu čerstvě, tak snad se mě moc v hospodě neleknete :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já zatím taky ne, podle mě budu mít takovou lehoulinkou až třeba ten týden... A jó, to je vlastně ta z obrázku, jojo, ta se mi líbí moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ten účes co je na tom obrázku jdu taky zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, tak to držím pěsti, je krásnej. Máš čelenku nebo něco do toho? Já bych chtěla strašně účes č. 16 z mýho alba, ale asi na to nemám dost dlouhý vlasy :-N Možná dyž to vypodloží...no, nebo prostě něco takovýho. Jdu v sobotu, tak se už taky moc těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čelenku nemám chci kvítka do vlasů, takže čelenku jsem nepořizovala, aby to nebylo přeplácaná. Ten tvůj účes si pamatuju, je taky moc pěkný, já myslim, že by ti to šlo. Vypodloží ti to určitě a kdyby jsi měla krátké vlasy, tak ti to holt vypodloží měnším válečkem než tam má ta slečna na tom obrázku, takže podle mě ti to určitě půjde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, viď? Ona teď používá takový příčesky, psala jsem to jednou Zdeničce, jsou to příčesky ve tvaru drdolu, to kdyby mi pod to dala a moje vlasy použila na překrytí, tak si taky myslím, že by to snad šlo... No, jasně, to když chceš kvítkečky, tak to by bylo už moc... Jo a už jsi byla u pí. Vidový, viď? Asi jsem to přehlídla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé účesy,no já nad tím přemýšlím celý víkend,snad mi to také udělá ok,abych se nemusela do svatby nervovat
Odpovědět
Profilova fotka
A vyzkoušíš teda obě varianty?
Odpovědět
Profilova fotka
jo Monča psala,že jde taky na sraz
Odpovědět
Profilova fotka
Nebyla docela mě naštvala, tenkrát jsem jí volala, že bych se stavila aby jsme se domluvili na kytkách, ona řekla, že je to ted zbytečný, protože ted budou fialové kytky jiné než pak na mojí svatbu, protože budou kvést jiné, tak jsem tam nejela a ona mi slíbila, že ted o víkendu dělá zrovna lila kytku a že mi to pošle jako MMS, ale nic mi neposlala a dodatečně je zbytečný jí psát, protože už jí v ruce nemá vid. Ted jí maximálně bude mít na fotce a to už mi jí ukáže až tam pojedu, jedu tam na konci července.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baruš, tak to je super, to se sejdem skoro v plné sestavě, ani nevim kdo nejde vím o Kačce, to je jasný, je nemocná, takže nemůže a kdo ještě nejde ani nevim, Adrianka jde?
Odpovědět
Profilova fotka
jestli ty obě varianty byly na mě :-. ta jo! určitě
Odpovědět
Profilova fotka
Kačka je marod, Adruška snad přijede po zubařovi, pokud ji nebude nic bolet. Astra, Ifka nejdou, to je jasný, ty to maj opravdu z ruky. Míša psala, že vás mám poc pozdravovat (psaly jsme si na mobil) a prý se ozve. Jinak jdeme všechny, včetně naší nový nevěsty Evičky. Danielka nemá hlídání...
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je otrava dnes,ráno Vinettou pak Davis Cup (až doteď),meztím formule ato jsem se těšila na výlet 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Věrko, tak to chápu, ale určitě jen zapomněla. Je fakt moc milá, má toho asi hodně... :-N Baru, jojo, to bylo na Tebe :-D Už jste domakali?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Věru, nejsi v tom sama, já čekám 14 dní na poslání fotky našeho dortu, abych se mohla s pí. Vidovou domluvit, aby mi na něj přípravila květinovou přízdobu ]-( Už jsem tam i volala, abych se připomněla a nic... zítra tam zajdu a vyfotím si ho z katalogu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já vim, že je milá, já to chápu, že toho má asi dost, beru to. Proto jí ani nevolám, protože vím, že se pak domluvíme a nebude problém. Vidíš Míša tu už dlouho nebyla, ta by se taky mohla ukázat, už nestuduje, tak by mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě nás čeká ta koupelna,ale dáme týden pauzu,Zdenda teď vždycky makal před noční a dostal křeč do obou nohou a nemůže chodit,má úplně ztvrdlá lýtka chudák. Ono by to bylo raz dva,ale tady byly všude taky tapety,tak jsme to museli strhat a očistit,to trvalo snad nejdýl
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?