Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
holky poradte mam telovou podprsenku a nebo možna i gelovou a ta je taky tělova a k tomu by šli jen tělové kalhotky že ? nemůže je sehnat, a když už mají tak za 500 a výš. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se taky loučím. Pá
Odpovědět
papa zuzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jakože pod šaty?
Odpovědět
jojo
Odpovědět
my se ani nezname vid. tak ty jsi tu nova že, tak tě hezky vítam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuju, příjdu na sraz snad :-) tak ta cizí neznámá tvář budu já :-D jinak to prádlo, to teda nevím, je fakt že v tělovým nikdy nemají moc výběr, já mám naštěstí šaty bez ramínek, takže na podprsenku kašlu.... ale myslím že si vem klidně kalhotky do barvy k šatům, ne? když nic lepšího nebude.... :-|
Odpovědět
asi jo ty vado šaty mám bíle krajkové tak si koupim asi nakonec bílé kalkhotky, prdím na to. já mam taky šaty bez ramínek ale jistota je jistota :-D děkuju za radu ja musim jít za malou . možna se ukažu večer. papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa,... a navíc tělový prádlo není moc hezký, myslím, bílé krajkové lepší....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě mám takový blbý dotaz,... Když máme fotografa od rána až do večera, máme s ním počítat s jídlem, popř.ho usadit ke stolu? nevím jak se to dělá :-|
Odpovědět
Evko, my máme fotografa od rána až do večera, takže sním počítáme i na oběd a tím pádem sedí i u stolu. Holky jsem zase v práci a vy nikde, je mi smutno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty pořád pracuješ :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mám dvě zaměstnání,ale mě to nevadí akorád jsem utahaná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu jsem, ale ty za chvíli končíš vid :-)
Odpovědět
Konečně někdo dorazil hurá, ještě hodinku a jdu domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám volný večer, Milan šel na rozlučku kamarádovi, žení se příští týden, tak to šli zapít
Odpovědět
To se to někdo má, a miy nic,ale užijeme si to v úterý už se moc těším až vás zase uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
no to já taky, už jsme se zase dlouho neviděly :-) já se celkově těším na uterý, jdu zkoušet učes, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Jé tak to se máš mě to čeká až za měsíc,ale už jsem domluvaná s kadeřnicí, nejdřív nesouhlasila,ale je to přeci můj účes tak jakýpak copak.
Odpovědět
Profilova fotka
co nesouhlasila, jako zkusit se to musí a kdy jako by to chtěla zkoušet, to je jedno přeci kdy se to zkusí za měsíc ti vlasy už moc nepovyrostou tak co by ne
Odpovědět
To né, ona souhlasila hned že mě bude česat a líčit,ale nechtěla přistoupit na účes který jsem si vymyslela. Chtěla mi udělat klasický drdol,ale to nechci já,ale poslala jsem jí fotky takže představu mojí už má.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata :-) tak jsem tu snad ještě někoho stihla :-) Věrko tak to jdeme ve stejný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to snad může zkusit a podle toho sama usoudíš,jestli fakt měla pravdu
Odpovědět
Holky vy v to úterý příjdete krásně učesané, tak to vám závidím.
Odpovědět
Profilova fotka
holky dnes u nás byla tchýně...a prý nám na výslužky něco přidá :-x ,ale začala sama s tím,že nám zaplatí buď hostinu jako oběd celkově a nebo všechno pití,tak se nám ulevilo,teda dělali jsme fóry,že né,ale pak jsme si řekli,že se aspoň už nemusíme nervovat
Odpovědět
No vidíš Barčo všechno špatné k něčemu dobré.Kéž by to takové bylo i u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
jo Simčo já ne, za prvé už jdu v devět ráno a jako druhý účes si nechám jen ty rozpuštěné vlasy,abych nikde nemusela chodit s drdolem
Odpovědět
Tak to je škoda,ale foťák sebou aby jsme to viděly.
Odpovědět
Profilova fotka
no ale stejně, v prosinci řekla,že zaplatí všechno a u výslužek také,že si je zaplatí,ale aspoň,že něco
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já taky nepřijdu s drdolem, rozpustím si to, ale ofinku mít budu :-) Baruš to je dobře, tak aspon že to tak, když si toho tolik naporoučí, tak at něco přidá. Jo a jinak v uterý pro tebe a Monču budu mít dárek, už je mám doma. To svoje sem otevřela, a je tam i taková dlouhá tyčinka na dělání bublin a to jde uplně samo je to dobrá tekutina :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?