Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, fotky z rozlučky super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my to máme od zítřka za měsíc!!! :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo,fakt už za měsíc? mě to srdce nějak nevadí,už mě na to několik let připravovali,ale prďolky mi je líto a toho útočení se bojím, psa,který má o dvacet kilo víc než já stěží udržím a hlavně ten když kdyby chtěl,tak těma 15cm tesákama zakousne jak nic,tak snad to bude furt takový moula,prý se vůbec nebránil chudák.no jo no,ale ten chlap je d...,má dva takové psy a nechá je volně. Monča má fotky ju,jdu hodit oko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Mončo parádní fotky! to musela být pořádná party!týý jo ten meloun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to s těma psama řešíme furt... puštěný nevychovaný psy jsou moje noční můra. A jejich páníčkové taky :-S No jo, Baru, zítra už je 8mého... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Kačko, je mi Tě fakt líto, musí to být hrozná bolest... Baru, to je fakt děsný, Váš obr bafan by nic neudělal a přitom si myslím, že z něj má hodně lidí respekt a taky předstudky k němu. Do mně se zakousnul jednou tety pes a od té doby nejsem moc s psíkama kamarádka. Snad bude brzy v pořádku, ale šrám na dušičce mu to asi nechá. Baru a Tobě držím pěstičky, aby operace dobře dopadla a byla jsi fit. Fotek máme hromady, jenže chlastající kluci tady nikomu nic neřeknou a tak jsem dala jen malou ukázku. Ten meloun dostal ten klučina od rodičů přítelkyně k narozkám (on pracuje ve Slovanu-manažer), tak nám ho přivezl ukázat. Jinak jsme dostali erotické věci- DVD (my na to teda moc nejsme) a hrnečky (svlékací) Letí to fakt děsně, už si to ani neužívám, protože teď máme starosti s čiči
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem teda zvědavá kdy mě to psychicky skolí :-D Zdenda to teď začal nějak prožívat! každý den se mě třikrát ptá za kolik to máme a at mu ukážu album,co všechno máme,no aspoň,že tak! teď jsem udělala zásadní škrt,prt.musím jet obednat za chvíli ty dortíky,takže jich objednám za 1600,- a koláčky také tak nějak,ale nevím,kolik se dává tak koláčků na stoly....nemáte tucha? stačí třeba 500?nebo míň
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, co je s Tlapinkou???
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Moni,tak to by mě odvezli dostat er.pomůcky,jakože ne,že bych si nikdy nic nekoupila,ale veřejně by to se mou asi švihlo :-D tak to musela být sranda!
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, 500 by mělo stačit. Kolik budete mít lidí? My měli asi 6 talířů nebo tak. No a když se to sní, tak co, že jo :) Tím si hlavu nelam.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já koláčky neobjednávam, pálí mě z nich žáha sotva je vidím a nám nikomu nechutnají, na nás je to moc suchý. Objednali jsme svatební dort a 200ks minizákusků, to si, myslím, na tu naši pidisvatbu stačí :-) Baru, Zdenda viděl teda i Tvoje šaty, když juká do alba?
Odpovědět
Profilova fotka
no ty mu vždycky rychle projedu a i ty paní s účesem :-D ,ale on stejně ty fotky asi v počítači z dálky viděl,ale ono toho tam mc vidět není!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ok děkuji za rady,my máme předběžně tak 70lidí,ale 100% víme,že přijde 53 lidí,prdím na to,bide tam jídla dost!díky!
Odpovědět
Profilova fotka
pardon za ty chyby,mě furt nejde to delete :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, no, sranda byla, jen jsem nevěděla, co na to říct, ale smáli jsme se. Hned se DVD zmocnil Kubův kamarád a hodnotil tam ty ženský. Číča nás pěkně zlobí. Včera večer vlezla v obýváku za skříně a nešlo jí to ani tam, ani zpět. Nechápeme, jak se tam mohla dostat (taková pidi mezera), ale každopádně jsme sundávali a odtahovali skříně, aby mohla ven. No a dneska se mi zdálo, že má v kakání krev, ale ještě počkám, až půjde příště, abych se podívala. Snad bude OK. Baru, to je moc hezký, že se Zdenda takhle zajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky se občas vy...někam jinam, než do kočkolitu, snad až bude větší, tak to už dělat nebude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám,že máte o zábavu postaráno :-D , a nemá třeba červený granulky? no uvidíš,taky to může být jen nějaká prasklá žilka. S tím kočkollitem se to určitě naučí, kočky jsou přece čistotné! známá mi říkala,že jí na to chodí i pes! má jorkšíra,ale to už mi přijde přehnané,že se se psem nechodí ven
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo,Barco,chudak Abbe...:-( a ty s tou operaci,je dobre,ze jsi na to pripravena...:-) Zuzko,tva nocni mura - nas Benicek taky neni extra vycvicenej a obcas ho pustime..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, to může bejt fakt i jenom žilka, jak píše Baru... uvidíš, počkala bych den dva a pak bych s ní kdyžtak zašla, pro jistotu. Na kočkolit se naučí stopro... Kačko, jenomže Benik se asi nepožene jinýmu psovi po krku, že. Mluvím o těch, co maj rvavý psy a nechaj je jen tak poletovat tak, jak se to stalo s tím vlčákem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
však mi tu naší kobylu taky pouštíme,ale vím,že písknu a je u nohy a nikdy nic ještě nikomu neudělal,ale tyhle dvě příšery ten děda neuměl ani připnout a ještě měl tu díru v krku,takže je neměl ani jak přivolat,takže nevím,jak si mohl dovolit pustit v podstatě smečku na volno a bez košíků. holky jdu obj.ty posr..dortíky mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se pak zachoval, ten pán? Zatím ahoj, Baru.
Odpovědět
Ahojky holky, dnes se mi do práce vůbec nechtělo, není mi dvakrát nejlép,ale snažím se na to nemyslet. Kačko, doufám že se ti brzo uleví a budeš v pořádku. A konečně uděláme zase nějaký sraz, moc se mi po vás stýská. Holky no jo máte to za měsíc, tak už jste nervózní, já to mám až za 2měsíce a kousek, teˇo víkendu jsme sepisovali co máme a co nám chybí, no je toho dost. Barčo, chudák Abbísek, snad bude v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Simčo, copak je?
Odpovědět
Ále v noci jsem špatně spala a teď mě příšerně bolí hleva, světlo je na mě moc ostré a každý zvuk je pro mě strašně bolestivý, snad to přejde,ale nedá se s tím moc pracovat.Jinak máš hezké fotky z rozlučky.
Odpovědět
ahoj holčičky konečně zdravím z domova :-) moc děkuju za milý a podporující zpravičky a hlavně že jste na nás myslely. :-) píšu jen tak na rychlovku zase běžíme pryč, mame toho moc. dorazily jsme v 1 v noci a ve 2 zalehly , cesta byla namahava ale zvladly jsem to :-)
Odpovědět
musím zase jít možna se večer ukažu. papa holčičky a ještě jednou moc děkuju :-)
Odpovědět
Ahojky zdeničko, jé ty musíš být pěkně opálená a odpočatá, tak se tady ukaž ať nám řekneš o dovolené něco víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdenulko!!! :-) Tak se na Tebe těšíme až se ukážeš a povíš nám, jak jste se měli! Já se večer ukážu určitě, jdu na Skypa, takže se tady kdyžtak uvidíme ;-)
Odpovědět
Zuzko, chtěla jsem se zeptat ty budeš míto op p. Vidoví i ty mirtičky s mašlikou a ozdoby do oken?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, budu :-) Pro každýho svatebčana myrtičku s vývazkem/mašličkou a do oken místo těch myrtových koleček, takový myrtový metličky, jako větvičky nebo jak to říct :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?