Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Zazulko :-)
Odpovědět
Ifko, my taky máme vše jen tak načrtnuté,ale vždy když to chceme hodit na čisto a odškrtnout si zase nějaký ten bod tak do toho zase něco vleze a musíme zase čekat.
Odpovědět
Profilova fotka
Stádium růžová :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ifko, jestli tu zůstáváš, tak můžeme domluvit sraz, alespoň nás poznáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jasně!!! Musíme ale ještě počkat na Zdeničku, než se domluvíme, víte, jak jí to bylo minule líto, když jsme chtěly začít plánovat bez ní ;-) Příští týden by se ale něco šiklo v týdnu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zazul, pošleš mi prosím taky ten zasedací pořádek? Holky, to byste neveřily v kolika slovej je s. Všechny s sem kopíruju,nejdou mi na klávesnici a nejde mi ani e s háčkem. sakra :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já dávám do placu na sraz úterý a středu ;-) co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, pošlu hned. písni mi adresu do IP, ať si to můžu zkopnout, blbě se mi v prac. mailu hledá, když ho otvírám přes net ;-) Tak piš místo všeho hvězdičku, my si to domyslíme :-D
Odpovědět
Teď určitě do ledna budu v Česku :-) Pak to vypadá na měsíc a půl v Lotyšsku ;-) Nás taky pořád napadají samý drobnosti, tak si to všechno zapisujeme, ale ten seznam se jen a jen natahuje a nic neubejvá :-) Pro sraz jsem určitě, my teď v sobotu jedeme do Teplic a přespáváme zřejmě do neděle... A víte že asi nestihnu do svatby rozlučku se svobodou? Tak jsme domluvily s kámoškama, že po svatbě uděláme vítání nesvobody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítání nesvobody je taky super :-) Úterý i středa je OK. Ifko, teď je to schůdnější asi v týdnu, teda aspoň pro mě, další volný víkend mám až po svý svatbě :-N Furt se něco děje... x-)
Odpovědět
Úterý a středa to by docela šlo, je mi to jedno jaký přesně den Pavel má odpolední takže to je v pohodě.Ale z tohoho příštího týdne můžu jen úterý a středu.
Odpovědět
Dneska mě šokoval strejda s tetou, je to teda brácha dědy, takže spíš prastrejda. Nechal nám u babičky a dědy dárek ke svatbě - prý 4000 Kč a to ani nejdou na obřad a oběd!!! Já jsem z toho úplně v šoku a na rozpacích, tohle nemůžeme přijmout, stokrát větší radost mi udělá jen upřímné přáníčko... Děsím se dalších podobných dárků |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zazulko máš v IP i * hv*zdickama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, tak je pošli ke mě, já se to neděsím :-D Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nektery lidi jsou co se týče dárků blázni.... :-N
Odpovědět
K tomu ještě podotýkám, že třeba pro srovnání nám Kubův táta chtěl dát povlečení a můj taťka nám dá 2000 Kč na mikrovlnku... A doufala jsem, že mých 5 kamarádek vybere nějaký společný dárek, ale ona každá plánuje něco samostatně! :-. Já takový dary vůbec neumím přijímat...
Odpovědět
Já vím, že někomu by se ty prachy šikly (můžu přidat Baru na výslužky :-D ), ale taky jde o to, od koho jsou... Tohle od strejdy nemůžu přijmout... Už se teda ale vidím, jak mu to vracím... To bude trapas.
Odpovědět
Tak já budu mít rozlučku až poslední víkend v srpnu, pak už máme čas až po svatbě a to jedeme pryč.
Odpovědět
Profilova fotka
jé me ješte nejde dvojitý v. Alespon, že to se tak nepoužívá :-D
Odpovědět
A ještě přidám perličku, asi jsem tu psala, že babičce se moc nezdálo naše svatební oznámení, prý je moc tmavý a mamce pak říkala, že jí to připomíná parte. Mě to dost mrzelo, ale jinak jsou z něj všichni unešení, tak to se trochu kompenzuje. Ale teď jsme byli u babičky a ona se ptala, jak to rozdáváme, nebo jestli to posíláme a říká mi "Ivuško, to parte, teda to oznámení, posíláte poštou?" :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty Lenko zachvilku ti nepůjde ani jedno písmenko, to bude hvězdiček.
Odpovědět
Holky, nevíte, jak dlouho po svatbě udělají novou občanku? Když tam půjdu hned? A prosím vás, u toho oběda, sedí rodiče na straně svých dětí, nebo je to tam nějak proházený - jako že matka nevěsty na straně ženicha apod. ...
Odpovědět
Ifko, mě se to oznámení líbilo, sice jsem ho viděla jen chvilku,ale pěkné, všude se najde někdo komu se to třeba nelíbí a nebo by to udělal trochu jinak,ale proč?Vám se to líbí a vám to příjde perfektní. My třeba máme otevírací, je to na háček a pokaždé když to ukazujeme tak se bojím že to lidi roztrhnou.
Odpovědět
Ifko, přesně jak píšeš ty budeš sedět vedle tatínka ženícha a ženich vedle tvojí maminky no a pak už se to táhne jedny příbuzní atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko, Ty dneska perlíš, je vidět, že už jsi spokojeně doma :-) Já myslím, že pro občanku můžeš šupajdit až budeš mít oddací list. A dárky rozhodně nevracej - teda to je můj názor, ale kdyby mi někdo vrátil můj dárek, tak by mě to moc mrzelo. A Leni, dvojitý w se koukej rychle naučit, moc se sice nepoužívá, ale já ho budu mít v příjmení, tak ať mi můžeš ještě někdy napsat mail :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ifko: já myslim, že by meli být prohozeni. Na strane nevesty by mel sedet otec zenicha s mamcou zenicha. Ale my to tam mít nebudem. Budem mít kazdej svoje rodice u sebe. simi: :-D zatim me to baví a s vkládám :-D
Odpovědět
Já si taky myslím, že dneska už se nemusí dodržovat takový ty dogmatický postupy a představy... ale babička to má holt tak zažitý. Taky se pozastavila nad tím, že tam nemáme tituly... Asi jsme měli udělat jedno oznámení speciálně pro ni a byl by pokoj. Já už si z toho hlavu moc nedělám, ale ten přeřek parte-oznámení byl výbornej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, jo? Já naflákala rodiče každej k svýmu :-N Já myslím, že je to jedno, stejně se hned po obědě všichni zvednou... a já se najím všude :-D Jůůů, já se těším, budu jeden den celebrita :-D Holky, jdu si zakouřit, hned jsem zpět :-x
Odpovědět
My asi taky rodiče proházený mít nebudeme, i když mamka by asi byla radši, kdyby vedle táty nemusela sedět a táta se prej zdekuje hned po obědě... Nějak se nám ti rodičové nepovedli :-N
Odpovědět
No my jsme to udělali podle toho jak se to dělalo, jsem ráda za Pavla musel by sedět vedle svojí mámky a ta by ho fackovala, takhle ho bude mít hodně daleko a Pavlovo taťka je super takže ani mě to nevadí, proč ne. Stejnak to je jen na oběd, pak už si každý sedne jak chce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?