Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kačko, jak je? Dneska se nám vrací Zdenička, tak uvidíme, kdy se nám tady ukáže... Já si volno užívám tak nijak, přijde mi, že buď se venku nedá dýchat nebo leje :-p Dáda má asi chřipajznu, tak se tak nějak povalujeme... nic zásadního...
Odpovědět
Profilova fotka
Moni a jak se vám povedla rozlučka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Teda Kačí,to je mi moc líto! tak ať jsi brzy zdravá a doma! My od soboty strháváme tapety,malujeme,lepíme tapety a ještě asi týden si máknem,hrůza,ale předběžné výsledky vypadají dobře! jo jinak jsme včera dostali na výslužky...1000,- :-x ,ehm...
Odpovědět
Profilova fotka
Co? Na ty výslužky za 10 tis jste dostali litr??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, myslím si, že to bylo fajn :-) snad se všem líbilo, říkali to. Sice jsme s tím měli velkou honičku a docela dřina připravit tam to naše provizorní sezení a stoly (tahat tvárnice a dlouhá prkna). Jen mě trochu mrzí, že v našem foťáku nemáme s Kubou společnou fotku, kde bysme vypadali dobře, nebo by nebyla rozmazaná. Tak snad někdo jiný nás má hezky. Kdy budeš mít Ty rozlučku?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je sranda, ne? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo :-S , já viděla,že dává Zdendovi něco ruky,tak se ho doma ptám,to jsme dostali na výslužky a on ,že jo a vytáhnul tisícovku! ale ve stř.tam ještě jdeme,já z ní nechci nic tahat,ale my na ně ani prostě nemáme,takže jí to stejně budu muset říct
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak to prostě zrušte! My nemáme výslužky vůbec, proč vy byste museli mít výslužky za takovýhle nehoráznný peníze, protože Ti to ona objednala? :-o Moni, tak to je paráda, že jste si to užili!!! A fotek ze svatby ještě bude ;-) Já mám rozlučku 18týho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to říkala Zdendovi,že to zruším a on,že ne,že by to by podraz,tak nevím od koho je to ale podraz.ve stř.jí to řeknu! Holky vy se máte, á žádnou rozlučku mít nebudu,nemám s kým :-( , za to Zdendovi jí užhoši plánují,ale slíbili mi,že se to obejde bez nějakých nechutností,asi vědí,že bych si ho pak opravdu nevzala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jakej podraz? Že nechceš zaplatit něco co sis ani sama neobjednala??? No tak to nechápu. Já bych v životě takový peníze za výslužky nedala. Je nehoráznost objednávat něco pro vás, za vaše peníze, bez vašeho vědomí ]-( Baru, jak to že nemáš s kým? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na to mám úplně stejný názor,jenže Zdenda si to nechce nechat vymluvit :-( No nemám s kým,prt.jedna kamarádka je celý červenec každý víkend v práci,druhá je na Mělníku a třetí Semilech :-( ,pak mám hodně známých,ale to nejsou ty pravý lidi na takovouhe akci,ani mě tak neznaj třeba
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, přesně, proč bys měla platit něco ze svého, když na to ani nemáte, když si to "vymyslela" Zdendova mamka. Asi bych se jí to snažila nějak vysvětlit, že si to prostě nemlžete dovolit. Tak se půjdeme rozloučit spolu my dvě ;-) ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ok beru Tě za slovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak budeš brát jako rozlučku naše setkání před svatbou ;-) Hm? Snad Ti kamarádky aspoň trochu vynahradíme ;-) Pošli mi na tchýni číslo, vysvětlím jí to ein zwei :-S Tam není co vysvětlovat. Mám platit něco, co jsem nechěla. Takže to platit nebudu a hotovo, o tom bych moc neskutovala, ale je to nepříjemná situace, to chápu ...
Odpovědět
Profilova fotka
hoky vy jste hodný :-) ;-( ona je s ní těžká řeč,něco řekneš ona odpoví hmm,já jsem na nervy a mlčí,má asi nějaké vnitřní problémy,ale už takhle máme kvůli tomu o 30 lidí na svatbě víc a o 10tis.výdajů ještě navíc, ve středu prostě bude poslední řeč ohledně tohohle,taky nemám čas a náladu furt řešit výslužky a kde na ně vezmem,to vypadá na půjčku kvůli výslužkám,bože!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to myslela tak, že sice jsou výslužky něco navíc, ale vysvětlit proto, že už jste, Baru, něco dostali, tak aby se nenaštvali v tom smyslu "že už Vám dali". Jinak asi by mě to pěkně nakrklo. Mně dneska mamka oznámila, že na obřad přijede nějaká mamčina kamarádka z Prahy s rodinou, kterou jsem naposledy viděla někdy v 16letech a přeedtím ani nevím kdy. Pak přijede ještě mamčin bratranec z Duchcova. Já to moc nemusím, aby se na mě přijeli podívat a mohli vyprávět všem jaké to bylo. Pak tam bude mít Kuba spolupracovníky z minulé a současné práce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tak objednejte zákusky za těch 1000 Kč, aby viděla, kolik z toho bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, tohle jsou právě ty chvíle, kdy se to musí hned utnout. Musíte si promluvit a rozhodně si nenech natlačit něco, co jste si neobjednali. Vy jste oba dospělí a víte, co na svatbě chcete a co ne. Tohle prostě neměla dělat a teď si holt musí nést následku, tudíž ty velkoparádní výslužky zaplatit sama. Tam bych neuhnula ani o píď ]-( Ježíš, proč ty lidi okolo nás prostě nemůžou bejt rádi s náma, že se berem a ještě dělaj takovýhle věci???
Odpovědět
Profilova fotka
no to by byla akorát ta výslužka pro ní,co si objednala taky :-D no tak na obřad to tak nevadí ne? těch si tam ani nevšimneš,se mamka chce asi pochlubit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když já vím, jaký ten bratranec s manželkou jsou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo ,asi budu muset být rázná! týý jo holky já budu ještě díky vám pěkná drsňačka :-D no nebo aspoň normání! jdu na kutě,jsem úplně kaput. moc děkuji za pokec,zvedly jste mi náladu! dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu taky... Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni se na ně vyprdni,já tam taky budu mít ty příbuzné v první řadě,co mě jenom pomlouvají atd. a zrovna ať se podívaj a okusouj si nehty závistí! nebo řekni mamce,že je tam nechceš,ale to už asi nejde viď.no jo,to jsou ty mamky tak dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu taky, sama tady nebudu ;-) Dobrou holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, úúúúh, já chci ještě volno :-) Kačí, je Ti už lépe? Moni: Neboj se říct vašim, ať nikoho dalšího nezvou. Že už jste pozvánky poslali, kdo ji měl dostat, tak ji dostal a navíc si to platíte vy, takže jde o vaše peníze. Jako jo, jeden člověk se ztratí, ale 4 už horko těžko... Baru: No prima, to je fakt gól. To jsem docela zvědavá, jak to vyřešíte s těmi výslužkami... Vy si svatbu platíte sami nebo vám na ni přispívají rodiče? A z té rozlučky si nic nedělej, já ji také neměla, nebylo s kým. Holky mě nechtěly vidět :-D :-D :-D (Navíc jsme si s Honzou řekli, že se chceme vzít, tak že není s čím se loučit. Vždyť je hezké si vzít někoho, koho miluješ. Tak nač se loučit s něčím, čeho se vzdáváš naprosto dobrovolně a ráda :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, s tou rozlučkou: zase je to o důvod víc k oslavě ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Vcerejsi noc a den bylo utrpeni .:-( zvracela jsem,pak uz nebylo co,ale stejne se mi porad zvedal zaludek... Pripadala jsem si jak debil- prosim injekci na bolest,na zvraceni,atd.pak mi dali nejakou infuzi s lekem na bolest a spala jsem v kuse 3 hodky,pak po 2 hodkach az do 5,kdy me budi na inf.s ATB...je mi o neco lepe,ale klidne bych ted jednu tu vecerni inf zvladla...zkusim vydrzet,snad mi ji pak kdyztak daji..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) Kačí to je mi líto :-( ,tak ať už Ti je lépe,to je hrozný,že takhle trpíš. Leni já si z toho hlavu nelámu,já si myslela,že ji nebude mít ani Zdenda a teď mě to trochu hlodá :-D jinak mě dnes kardiolog také nepotěšil nejenže dostanu taky zase ten tlakoměr,ale až v srpnu nebo v září,ale ještě budu muset na nějakou malou operaci,kterou odkládá už deset let,prt.mám nějakou malou jizvičku na srdci nebo co a on se bojí,že při těhotenství se zvětší,asi jako až ztloustnu,ale prý to nic není,pětiminututový zákrok,tak aspoň,že tak
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ráno nám napadli pitbul a staford Abbíska :-( ,naštěstí je Zdenda nějak odkopnul,ale i tak mu chybí chlupy a má pár šrámů a je úplně hotovej,jenom se klepe a ke mě nechce vůbec jít,je nalepenej u Zdendy,ach jo,je mi ho strašně líto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kačko, jéje tak to je fakt hrozný :-( To je mi teda taky líto, vy si teda to marodění s P. pěkně vybíráte, hned takhle po svatbě :-. Baru, Ty máš teda taky novinky :-o Srdce, Abbísek :-( Nám psa taky před 3 lety napadl pes, vlčák, od tý doby je to v něm a nemůže vidět psa... útočí už sám ... Jéje, to je zase den...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?