Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Moni, mám stejnej názor (až na úroveň ve zdravotnictví, mám ségru v Anglii a tam se teda dějou věci, to můžem bejt opravdu rádi za to naše) a ten přetlumočím obvoďákovi... díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, já jen vím, že to naše je na prd, ale když píšeš, že za to můžeme být rádi, tak na tom asi něco bude.
Odpovědět
Profilova fotka
No co slyším od ségry, tak to mi kolikrát lezou oči z důlku, fakt...
Odpovědět
Tak jsem zase tady, teď mám docela klídek takže chvilku budu s vámi kecat. Holky co je nového :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky Simi, právě obědvám :-D
Odpovědět
Jé ty se máš, já teda dnes měla chlebíčky taže jsem nabouchaná jako blázen. Normálně dnes jsem ráda za klid od rána mi tady courají lidi a pokaždé když začnu něco dělat tak mi někdo zavolá a já to musím zase odložit.
Odpovědět
holky halóóóóóóóóóóóóó
Odpovědět
Profilova fotka
halóóó :-o Já jsem nějaká špatná, splíneček, tak moc nepíšu :-N
Odpovědět
Nebuď smutná to ti přeci nesluší, holky normálně teď mě jeden zákazník taky vytočil. jak ty chlapi vydí že jsem tady sama tak si dovolují maximum.
Odpovědět
Profilova fotka
Copak se stalo, Simčo? Zuzko, no tak, jak Tě můžeme povzbudit? Já mám také den blbec. Mému bývalému (musím upřesnit, že jsme se rozešli v dobrém, byli jsme jak brácha se ségrou a máme moc fajn vztah, dokonce jsme spolu i bydleli v podnájmu společně s Honzou, fakt pohoda) dnes v noci zemřel táta. A přítelkyně mého svědka je v nemocnici v umělém spánku po nějaké vážné autonehodě. Sakryš... Mám z toho také takový pocit... podivný.
Odpovědět
Profilova fotka
Uáá, Astři :-( Tak to je špatný... ty jo, to jsou věci... Mě to přejde, nechám se vyšumět...
Odpovědět
Ježiši Lení tak to je mi líto, to je hrozné, člověk aby se pomalu bál vyjít ven aby se mu něco nestalo. Ale přišel chůápek že má zájem o nový kotlík, tak se ho začnu vaptávat jako to dělám u každého zákazníka a on mi řekl tak s tebou se o takových věcech nebudu bavit, normálně jsem stuhla a pokračovala dál a on pořád ať zavolám majitele že se s dítětem nebude bavit o kotlích protože já tomu nerozumím, řeknu vám měl chování jako buran. Nemám nic proti vesnici,ale tohle už je trochu moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to je buran první kategorie ]-( Toho bych vykmitla ein zwei, ani by nemrk! A to Ti ještě tykal, jo? No, tak to bych mu bouchla :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je síla, Simi... Bych se na něj asi utrhla. Já jsem taková výbušná povaha.
Odpovědět
No tykal, taky jsem mu řekla ať mi netiká že se neznáme, no koukal jak tele a pak mi řekl mojí oblíbenou větu dáte mi číslo na majitele Vám bych zaměstnání nikdy nedal jste drzá. Musím se přiznat i já jsem byla pak drzá,ale nikdo semnou nebude zacházet jak s hadrem.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to má štěstí, že nepotkal mě ]-(
Odpovědět
Já si vždycky říkám co si můžu dovolit k těm lidem. Přeci jenom kolik lidí se znám s majitelem a v tom já nemám přehled a tak si kolikrát dávám pozor na pus,ale dnes ne a ještě chvilku by tady stál a prudil tak bych ho poslala k šípkům a to opravdu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, šéf nešéf, ať se zná třeba s pánem Bohem, ale takhle se chovat, to je napováženou teda :-S
Odpovědět
Omluvuji se že jsem tady chvilku nebyla,ale musela jsem trochu dělat že pracuji, přijeli kluci na kontrolu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, odpuštěno :-D Tak já se prozatím loučím, večer nebudu, ukážu se zítra. Pá, děvčátka :-)
Odpovědět
Taky se loučím, jdu domů tak pa pa .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, našla jsem ted nové svatební album z Velkého Března a mají moc krásné fotky, ani bych se nedivila, kdyby byly od paní Borlové nebo Baladové. :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Fotečky nádherné :-) Jinak nevím, co si mám myslet, ale dneska jsme byli po druhé v té restauraci, kde máme hostinu a opět nás tam okradli o 10Kč. Platil to Kuba a ten si toho nevšimnul, ale pak mi to ukázal v buse a já si toho všimla hned. Mně je z toho na nic, teďka hledat jinou restauraci. Protože když si taky takhle přičtou na každém, tak si pěkně vydělají ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Moni já Ti nechci brát iluze ,ale skoro v každé restauraci na každé svatbě si pomalu u každé objednávky nealka připíšou aspoň minerálku nebo colu bo pivo,prt.,toho si člověk nevšimne a nepočítá to. Bohužel jsem to viděla a zažila už hodněkrát a to v jedné z nejlepší restauraci v UL a podle známých číšníků to dělají všude a je jedno,jestli tam mají počítač,oni si to stejně pak nějak odečtou.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je mi moc líto,co se stalo! tak snad se ta známá z toho dostane!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi je jasné, že si něco přičtou, ale myslela jsem to tak, že když si to dovolí, když máme jen malé posezení, tak co potom při svatbě... a nevím, zda to mám té majitelce říct, až tam pojedeme, nebo jestli to mám nechat být?
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím no,takové věci se mají říct hned,akorát by pak třeba na vás byli nepříjemní.Víš jako ta majitelka si řekne,že kvůli desetikoruně tady děláš caviky,taky aby vám to pak neodřekla,což jak tady koukám se dost stává.a hlavně ta nebo ten číšník vás pak ošidí o to víc,jestli je tam zrovna budete mít.já bych to asi nechala být
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo... nechám to tedy být, snad to nebude pak zklamání, ale zase máš pravdu, aby si pak neřekli ještě na tomto podkladu víc.
Odpovědět
Profilova fotka
já neříkám, že číšníci jsou zloději nebo tak,ale prostě jsem nakoukla trošku do toho jak to chodí,takže můžeme být ještě občas rádi , že nemáme plivanec v kafi...no i když někdy,když vidím,jak se zas lidi chovaj,tak bych se jim nedivila
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo ten první rozvod, to je hrozný,když si fakt vezmete, že jsou to dva roky,co se brali...ach jo ;-( ,člověk nikdy neví :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?