Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já to ani nečtu, bylo by mi z toho pak smutno :-(
Odpovědět
Dobré ráno všem. Tak tady máme zase středu, to to utíká. Jinak Mončo je to pravda v každé restauraci tě oberou alespoň o něco, musí si vidělat, taková je bohužel realita.
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, Věrko, to album fotila pí. Borlová ;-) Moni, okradou nás opravdu všude... ale když jdete jenom na kafe, tak to je teda docela drzost... ber to tak, že se spletl... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nevrací se nám dneska Kačka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata :-) tak nám včera řííkala známá, že byla někomu na svatbě na Červené lhotě, prý nádhera,ale jen obřad stál prý 20tis.!!!! a netrval ani 20min. a ještě to nějak zkrátili.prt.tam měli milion svateb v ten den a byli na ně nepříjemní.No za 20tis.teda to je síla!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, Lenky ségra to měla taky na Lhotě a prý moc hezký, ale kolik to stálo neříkala, ale to je teda síla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Né ségra, jsem se spletla, ale ségra její M., ale to není podstatný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mě už přijde moc těch 5tis.ve Velkasu,ale Lhota je zas něco jiného,ale i tak mi to přijde přehnané,spíš je to pak jen o těch fotkách.
Odpovědět
Ahojky holky, tak tolik peněz za obřad no to je síla, já chtěla nejdřív obřad v Duchcově,ale pak jsme to změnili na Teplice, je to jen obřad který trvá pouhých 15minut.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak mně je jasné, že si něco přičtou. Bráchovo snoubenky brácha, když měli oslavu, tak se jim nestyděli dát na stůl připálený guláš. Když to zjistil ženichův táta, tak tam udělal zle. Tak udělali nový, ale byla to jen voda a stejnak použili to připálené maso. Táta řekl, že nic platit nebude. Tak za guláš nezaplatili, ale napočítali jim 2 rozbité stoly. Ta bráchova snoubenka říkala, že tam byla až do konce a že žádný stůl rozbitý nebyl. Takže to na ně takhle zahráli a zaplatit to stejnak museli. Mně jen mrzelo to, že jsme měli malou útratu a i na ní nám napočítala víc.
Odpovědět
Vá´íš já si myslím že se jen spletl a přepočítal, protože při mslé utratě někoho obrat to je moc okaté.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pecka ten obřad. My jsme původně chtěli obřad v Červeném újezdě (to je nově postavený hrad). A tam chtěli za obřad 13 tisíc. Na Karlštějně 25 tisíc...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě, to se stane,taky jde o to ,jestli Ti to vyjeli z počítače nebo Ti to sečetl na stole, z počítače by neměl,jedině,že by vám tam omylem něco připsal a nemají tam automatické dýško?
Odpovědět
Profilova fotka
Uáá, tak to jsou teda ceny, no to je fakt už přehnaný... kdyby to byl ceremoniál na hodiny, ale těch pár minut...
Odpovědět
Profilova fotka
Simčo, ale nám to udělali už jednou, když jsme tam byli poprvé a rovnou po večeři zamluvit tu restauraci a to jsme měli ještě o 100 Kč menší útratu a počítala to ta samá paní. Že by 2x náhoda ze 2 návštěv?
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo!!! no ale zase svatba na Karleštějně,hmm, už vidím ty moje příbuzné :-D ,by pukli
Odpovědět
Profilova fotka
tak proč jste si teď nedávali pozor? a zrovna když vás obsluhuje ta samá.já nevím Moni,to fakt nemá smysl řešit,měli jste si to vyřešit s ní na místě
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem psala, že to platil Kuba a já šla na před na vlak a tak jsem neměla možnost to zkontrolovat a až když mi pak Kuba ukázal účet, tak jsem to viděla. No to už je jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni nebo to budete muset vyřešit lístkem na stole a ne za barem, to je jediná šance, jak útratu ohlídat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nechci,aby jsi byla naštvaná nebo něco,ale když mě jednou okradou,tak si prostě příště dám pozor a je jasný,že když budeš řešit něco až teď,tak Ti ta servírka tu svatbu bude kazit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, však já to tak plánuju a ta servírka nám to i říkala, že můžeme mít lístek u stolu. Mně se nejedná o 10 Kč, ale o ten jejich přístup. Teď to je 10 Kč, ale co na svatbě, to si jen tak přičtou tisíc korun, protože budou vidět, že jsou lidé opilí...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je právě celkem normální :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ale když platí chlap, který má upito, tak v tu chvíli asi hned nespočítá 7 položek na účtu a pak pospíchal na vlak, aby mu neujel.c :-| To je jedno, už to nebudu řešit :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to jo, to je dobře, že to tak plánuješ. Holt budeš muset dát lístek k někomu, kdo nebude tolik pít, jestli teda někoho takovýho máte :-N ... jejich přístup je hroznej, takhle okrádat! Ale hledat 5 týdnů před svatbou jinou hospodu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to jsem já, kdo nebude tolik pít, ale zase ho hlídat, aby si pak nepřičetli zničený stůl...
Odpovědět
Profilova fotka
hm a kdo sečte třeba 200 položek po svatbě,aby se nenechal ošidit, to je taky...já ani nevím,jestli budeme platit v ten den a nebo až druhý,ale snad to teda nějak zaplatí ti rodiče :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to je všechno pravda, ale jako zákazníci, který necháme za hostinu baťoh peněz nemůžeme bejt jen tak smířený s tím, že nás okradou, byť s tím třeba nic neuděláme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já vím,ale co proto uděláš?myslím si,že to stejně ohlídat nejde a brát si sebou kalkulačku :-| já tady nic nenapsala,že jsem s tím smířená,právě,že kdyby mě jednou někdo okrad,tak si to prostě příště ohlídám. jde prostě o solidnost podniku a hlavně těch číšníků Nebo třeba my s tím tvrdým to budeme mít tak,že na účtě budou jen ty flašky,co budou na zvláštním stole,ty se zaplatí celé a nic jiného z tvrdého,jedině kdyby jsme se ještě pro něco my rozhodli,když se to vypije,tak už si panáky budou platit sami. Nejvíc mi dělá starost to nealko,na tom se nejvíc šidí,minerálka sem ,minerálka tam,toho si nikdo nevšimne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, přišla jsem dneska z práce dřív a letím do Ústí. Byla jsem v Teplicích v jednom zlatnictví u Krause (pro místní), zkusit jestli by mi zmenšili ten prstýnek, pán byl tedy děsně přechytralej a děl ze mě blbce, když mi vysvětloval, co mi s tím udělaj, ale podstatné je, že řekl, že to rozhodně není 59, ale 60 a taky, že zmenšení bude stát kolem 130 korun snad a v tom našem krámu nám řekli, že to zmenšit nejde a pokud by to šlo, tak to udělají za 1500, protože budou muset dělat znovu i to rýhování uvnitř prstýnků, ale ten pán mi dnes řekl, že spojení toho kroužku je v místě, kde rýhování není, takže by to neměli porušit. Vůbec se tam netěším, nerada se v krámu hádám, ale asi budem muset. Jo a jinak mi řekl, že ten náš prstýnek je pro to zlatnictví, ze kterého to máme je na 100 tis. pokutu, protože to dělali v Německu a je tam jen německý punc a český už tam nedali. Dobrý co, tak držte palce at to vyjde. Baruš, až tu kouli budu mít u sebe tak ti dám vědět, je to bratrance, takže není problém, ale budem jí potřebovat po tvé svatbě co nejdřív zpět pravděpodobně na naší svatbu :-)
Odpovědět
Halooo je tady někdo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?