Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kdo? E..?Brum už je ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Je, jo? :-o Jdu juknout
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tam jedeme na svatební cestu na dva dny :-) Brum ještě není...
Odpovědět
Profilova fotka
tak pardon, já z toho jejího psaní pochopila, že už deset let,tak jsem si říkala,proč sem proboha furt leze! :-D no koukám,že jsi jí Moni inspirovala :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to bude krásný určitě ;-) Holky, to je strašný, co píše, nemám to číst, já vím, ale to je fakt přechytralá nána, fakt, to se nedá...
Odpovědět
Profilova fotka
já si to přečtu radši až ráno
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata dobrou noc! jdeme s pejskem a na kutě!pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, kde zase Emilli co píše? To si ráno přečtu. Ahojky, Adruš, je prima, že jste si to užili :) A neboj, na podpis si zvykneš, já už se neumím podepsat po staru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíme brumdinu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ta fotečka. Nj. to jsem byla ráda, že uvedla, od koho to má, ale pak jsem zjistila, jaká je a to bych byla raději, aby to smazala ]-( od koho to má
Odpovědět
Profilova fotka
moni, myslíš ten text v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak má tu moji fotku převzatou-teda jestli to Barča také myslela, že jsem ji inspirovala
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tu jsem myslela a baru určo taky ... jů, já jsem dneska nějaká hotová, taky půjdu brzy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se tedy také loučím. Dobrou noc všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky, dobrou a zítra pá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, Moni jj, domluvili, budu to mít hotové ve čtvrtek nebo v pátek a bude to stát víc jak 120 jak poprvé řikal, ale přežijem to. Moni ten hotel vypadá fakt dobře, to bych si dala taky říct.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky album té B....jsem tedy prolítla jen v rychlosti a přečetla jsem si jen ten text nad fotkama, co se shoduje s Mončiným albem, já jsem tam nic nenašla nebo to je někde pod nějakou konkrétní fotkou?Pa musím letět do práce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem pěkně rozčarovaná z výsledku toho EKG. Pan doktor mi řekl, že jsem OK, že v mým věku můžu takhle fungovat, protože nejnižší tep jsem měla v noci ve 3h ráno a to 47/min a nevyšší přes den 160/min, takže v průměru je to dobrý! Ty vado, nemůžu tomu uvěřit, beru 4 týdny léky na zklidnění srdce, sedím na zadku v kanclu a mám 160 tepů za minutu a je to dobrý, jo??? :-o Příští čtvrtek mám to další vyšetření a uvidím, jediný, co vím je, že takhle prostě nemůžu normálně fungovat... Jsem z toho na kaši, to je teda výsledek :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, je to hrůza, ale mně řekl to samé, že je to normální!!!! Vrací se mi to tak po dvou měsících a trvá to vždycky 6 týdnů. Doufám, že Ti na tom vyšetření nic nenajdou a vymyslí něco na to, aby se to zklidnilo. Mně tam našli nějakou uzlinku nebo co, ale prý na operaci to není, za půl roku jdu na kontrolu. No nevím, ti doktoři, to je docela hrůza :( Hlavně se šetři a moc na to nemysli, i když je to problém, já vím. Uvidíš ještě na tom celkovém vyšetření. Držím pěstičky, ať je to ok...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, Astři. Šetřit se celý život nechci, jsem zvyklá 5x týdně sportovat, vždyť já teď ani nevyjdu schody! Ježíš, jsem z toho fakt vedle ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) no teda Zuzi, já si to moc představit neumím,ale musí to být šílené!mě občas přijde,že se jim nechce nic dělat,tsk Ti řeknou,že jsi zdravá. No uvidíš ještě na tom dalším!
Odpovědět
Profilova fotka
No já to nechápu, fakt ... mít 2x vyšší tep i přes léky přece není normální! Ty jo, takže co? Začnu normálně žít a pak sebou někde mám prásknout, jo? Zkonzultuju to s obvoďákem, toho mám dobrýho, tak uvidíme...
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem vás teď dočetla. Zuzko tak teď ani nevím co ti na to mám napsat, sama se cítíš špatně,a doktor ti řekne jsi v pořádku,ale to že jsi zadýchaná a to jsi zvyklá sportovat to nikoho asi nezajímá, tak doufám že ty výsledky dopadnou dobře a ty se zase vrátíš do toho procesu co jsi zvyklá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dík, Simi, to si taky přeju :-(
Odpovědět
Víš já tohle nechápu člověk se cítí hůř a doktor ti řekne že jsi v pořádku,ale ty přeci jako osoba která to cítí to musíš vědět že tam není něco v pohodě,ale doktor ten to řešit nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, Zuzi, jestli máš dobrého obvoďáka, tak za ním zajdi. A zeptej se ho na ty léky, že bys je nebrala, protože Ti mohou vadit. Jednou mi tohle také nějaké dělaly...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, musím se ho zeptat co a jak... ten je dobrej, takovej "nezanedbávací"... spoléhám na něj... no a když nic, tak se začnu chovat zase normálně, i když ono mě to moc nepustí a pak se uvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, normální to rozhodně není. Vždyť to není o tom průměru, ale o tom nejvyšším naměřeném! Snad s tím obvoďákem na něco přijdete, protože tohle už není normální. Zdravotnictví v ČR je na prd. Bejvalej říkal, co chci, když to je zadarmo. Tak teď už se za to platí a je to ještě na větší prdek! Jak píše Simča, doktor do Tebe nevidí, co cítíš a jak se cítíš a hlavně ty výsledky, to je do nebe volající, že to není OK. Držím pěstičky, aby Ti ten obvoďák poradil a aby se Ti to srovnalo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?