Nevěsty z Teplic a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
pokračujeme... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, ty jsou parádní x-)
Odpovědět
vid pujdu si je do města zkusit a uvidím :-) jsem z unešená :-)
Odpovědět
Ahojky holky tak mám chvilku času abych vám napsala, já jsem byla včéra zavazovat svatební šaty a řeknu vám dalo nám to dost zabrat. Zítra jdu na svatbu takže mám dnes poslední den v tomto týdnu v práci, huráááá. Zuzko jinak kytička je nádherná, vybrala jsi opravdu dobře. Zdení a to jsou šaty k moři?
Odpovědět
Profilova fotka
jé to už je hodina, já musela nakoupit a uvařit A Monča se už fešandí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ty vapadají fakt pěkně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jé Zuzi já si teď říkala, že to asi musí být hrozný teda ten účes,když jsi nic nenapsala a já si nevšimla,že jsi se mě ptala,který....promiň :-. ten poslední,rozpuštěný,blond paní s červenou kytičkou
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moje nejlepší kamarádka mi nejde na svatbu, protože jsem nepozvala jejího manžela (kterýho jsem viděla 3x) ;-( :-( ;-( :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši tak to je divný ne. ale je fakt, že já některé lidi neviděla nikdy v životě a musela jsem je také pozvat, teď s mi zrovna také kamarádka optala,jestli může vzít přítele,kterého jsem nikdy neviděla a chodí s ním měsíc a mě bylo blbý říct ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teď to nemyslím ošklivě,ale zase jestli je to opravdu nejlepší kamarádka,tak je normální pozvat i jejího partnera ne... =-) a ona se urazila?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se domluvili s Danem, že nebudeme zvát nikoho jen ze slušnosti, ale jen ty lidi, co je máme opravdu rádi a oni nás... kdybych zvala každýho ze slušnosti, tak se nám zdvojnásobí počet lidí a na to prostě nemáme... ONA je moje nejlepší kamarádka. Jeho skoro neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je síla...
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi jasný,my taky takovo domluvu měli,ale jaksi nám to Zd.rodiče pokazili,prt.nám na to dali peníze a teď tam chtějí všechny z rodiny, zatím jich je furt 28 a z mojí rodiny 2 :-D Ale stejně no,prostě u všech jiných jo,ale u nejlepší kamarádky bych udělala vyjímku...ale to je můj názor,no já mám třeba jako svědkyni dobrou kamarádku a jejího přítele také neznám,ale vím,že by se tam jinak cítila sama,takže je taky zvaný.Prostě jsme pozvali všechny a automaticky počítáme,že přijdou se svým partnerem.Takže už přesahujeme počet 7Olidí ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Zuzko, tak to je vrchol všeho, někdy si říkám že lidi nejsou normální, oni než aby se radovali s vaší svatby tak si ještě vymýšlejí koho sebou chtěji.To jsou oprvadu přátelé.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, já mám nekonečně hodně kamarádů a známých, stýkám se strašnou spoustou lidí, ale všechny nemůžeme pozvat, to prostě nejde, tak jsme se rozhodli, že si na svůj nejdůležitější den pozveme jen ty opravdu nejbližší srdíčkový lidi... Je to pro mě obrovský zklamání :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, přesně tak, jak píšeš... je mi z toho strašně smutno... zrovna ona...
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale tak jí to zkus takhle třeba říct,jako kamarádka by to měla zrovna pochopit
Odpovědět
Profilova fotka
řekla, nepochopila ...
Odpovědět
Zuzko tak abych pravdu řekla z tohohle by byl každý smutný. Tohle přeci nejlepší kamarádi nedělají ba naopak oni by to měli chápat a říct ti no jasně že půjdu sama, je to tvoje svatba a tak si pozvy koho chceš ty.
Odpovědět
Profilova fotka
jj přesně Simčo je mi to líto Zuzi, třeba jí to ještě dojde! tak jsem teď napsala email té známe,že ten její nováček nepůjde! je to fakt drzost a já jak jsem taková blbá,tak ještě řeknu,že jo
Odpovědět
Barčo, taky neumím řict ne,ale v tomhle to ne řeknu, a ať si o mě lidi říkají co chtěji.
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě napsat mail tak 4Oti lidem :-D
Odpovědět
A už ti barčo odpověděla?
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne,pak dám vědět!
Odpovědět
Jsem zvědavá na odpověď, ani já nezvala všechny známý co mám, protože to by jsme se s pavlem nedoplatili a hlavně cheme tam mít lidi co máme rádi a né abyh tam zvala lidi že ten druhej chce.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, Simčo, mluvíš mi z duše... tak tohle je veliký zklamání, tohle nemůžu pochopit, strašně moc mě to mrzí...
Odpovědět
Zuzko to ti věřím, lidi jsou zlý i ty co si o nich myslíme že jsou přátelé a to bolí nejvíc.
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, život... Zdeničko, kdy vyrážíte? Zítra? Ty jo, strašně Ti přeju, aby sis odfrkla, nechala tam všechny splíny, aby jste si to pořádně užili i s tou vaší cácorkou a aby se nám vrátila celá, odpočinutá a tak jak Tě známe, jako veselou Zdeničku :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepa je ta Monča :-. , jsem na ní zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO TAK CO PA?????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?